Боли ли?

  • 17 545
  • 38
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 9 095
аз смятам че си боли и още как, мен пък най- много ме е страх от кръвта Sick

# 16
  • Мнения: 4 428
аз смятам че си боли и още как, мен пък най- много ме е страх от кръвта Sick

Каква кръв!? Няма кръв.
При мен на едно място малко по-напластено стана и само имах усещането, като от одраскано

# 17
  • Мнения: 1 384
Ами да попитам и аз тогава вещите по въпроса   bouquet за тила! Това е мястото, което съм си избрала за татус, та като съм с пусната коса да не се вижда, а и аз да не мога да го гледам нон стоп та да не ми омръзне  Laughing
Повече или по-малко би боляло от колкото на кръста.
Май съм от държаливите, ама все пак  Mr. Green
И се надявам Bellucci да не ми се сърди, че използвам нейната темичка да питам Simple Smile

Последна редакция: чт, 09 ное 2006, 16:04 от crazy_tikva

# 18
  • Мнения: 1 243
Ами да попитам и аз тогава вещите по въпроса   bouquet за тила! Това е мястото, което съм си избрала за татус, та като съм с пусната коса да не се вижда, а и аз да не мога да го гледам нон стоп та да не ми омръзне  Laughing
Повече или по-малко би боляло от колкото на кръста.
Май съм от държаливите, ама все пак  Mr. Green
И се надявам Bellucci да не ми се сърди, че използвам нейната темичка да питам Simple Smile

Въобще не се сърдя даже!!! Приветствам всички въпроси и отговори във връзка с татосите,живо ме интересува. Даже ако има желаещи да си ги покажат,макар че мисля,вече имаше такава тема...Нищо,повторението е майка на знанието! Simple SmileSimple Smile

# 19
  • Мнения: 132
не е нетърпимо

# 20
  • Мнения: 1 813
А аз искам да попитам някой да си е правил татус от вътрешната страна на китката точно където се виждат вените? Много искам там да си направя нещо малко  Rolling Eyes

# 21
  • в къщи
  • Мнения: 467
Умирам си за една татуировка на кръста,но досега и мен ме спираше болката.Голяма пъзла съм Embarassed.А вие сега направо ме отказахте...Тъкмо си бях решила да отивам в събота.Май ще променя мястото newsm78. Айде,който вече има тату да пише baby_neutral

# 22
  • Мнения: 9 095
аз смятам че си боли и още как, мен пък най- много ме е страх от кръвта Sick

Каква кръв!? Няма кръв.
При мен на едно място малко по-напластено стана и само имах усещането, като от одраскано
ми аз не че имам татуйровка, ама когото и да съм питала всички казват че има кръв Peace

# 23
  • Мнения: 4 428
аз смятам че си боли и още как, мен пък най- много ме е страх от кръвта Sick

Каква кръв!? Няма кръв.
При мен на едно място малко по-напластено стана и само имах усещането, като от одраскано
ми аз не че имам татуйровка, ама когото и да съм питала всички казват че има кръв Peace

Не знам защо се е получило така, но не би трябвало да се пуска кръв при татуирането. Все пак боята се вкарва в кожата в първите слоеве и не би трябвало да се боцка по-навътре. Мисля, че зависи от машинката. А и трябва да се знае колко да се натиска. При положение, че на мен трудно ми зарастват рани, татуто ми беше ОК 5 дни след татуирането. После го мазах яко още о/о месец с някакъв вазелин, но не му помня името.

# 24
  • Мнения: 803
Първата ми татуировка беше на кръста - очаквах болката да е по-голяма, а се оказа, че почти не ме боля. Даже не мога да опиша усещането като болка; да, странно е, но не бих казала, че е неприятно. Може би голяма роля играе това, че имах огромно желание да си направя татуировка и това желание беше по-голямо от всички евентуални страхове. Целият процес продължи около час и някъде по средата (ако искайте ми вярвайте), така се бях отпуснала на стола, че имах чувството, че ще задремя Laughing
Веднъж свикнеш ли с усещането, после всичко е песен.  Hug

# 25
  • Мнения: 6 164
На кокалести места с по-малко месце боляло повече. Ама като гледам колко масово имат татуси на кръста, едва ли е толкова страшно. Peace

Според мен зависи от прага ти на болка,но като се замисля момичета за които раждането е било едва ли не най-болезненото нещо,то тогава и ти ще се справиш!

И аз така се заблуждавах - мислех, че след като родя вече ще съм герой и няма да ме е страх да ходя на зъболекар, пък то раждането почти не го усетих и пак ме е шубе от всичко! Laughing

# 26
  • Мнения: 1 243
Първата ми татуировка беше на кръста - очаквах болката да е по-голяма, а се оказа, че почти не ме боля. Даже не мога да опиша усещането като болка; да, странно е, но не бих казала, че е неприятно. Може би голяма роля играе това, че имах огромно желание да си направя татуировка и това желание беше по-голямо от всички евентуални страхове. Целият процес продължи около час и някъде по средата (ако искайте ми вярвайте), така се бях отпуснала на стола, че имах чувството, че ще задремя Laughing
Веднъж свикнеш ли с усещането, после всичко е песен.  Hug

Това вече наистина е обнадеждаващо!! Hug Почвам пак да трупам смелост. Хайде си покажи плс татоо-то  Heart Eyes

# 27
  • Мнения: 1 318
Не боли чак толкова много Party Трябва си кураж обаче, особено ако имаш страх от игли Laughing

# 28
  • Мнения: 765
 Мен си ме боля доста , но моята е много голяма и може и затова да е било...абе изтрайва се , а и според мен това е най^приемливото място от тялото за татуировка . Въпрос на вкус , но аз ли4но не искам да си я виждам, постоянно и даже се изненадвам понякога като се погледна в гръб.. Crazy и ми харесва...да .

# 29
  • Бургас
  • Мнения: 612
моята е на кръста и боля първите 1-2 минути, но търпимо
после мястото изтръпна и чувството беше странно, но не мога да го опиша като болка
хем не бях спала цяла нощ и бях крива и нервна - знаете тогава прага на чувствителност е изключително нисък
но както едно момиче каза по-горе - по едно време можех да си дремна, ако не съм го и направила де, не помня вече  Mr. Green
така че - не боли  Peace

Общи условия

Активация на акаунт