Случвало ли ви се е след спиране на противозъчатъчни

  • 1 527
  • 21
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 140
И аз използвах известно време лепенки. Изключително съм доволна. По принцип след спирането на противозачатъчни знам, че е нужно време за да се нормализира цикъла. А за този ефект след спирането на Evra не знаех...

# 16
  • Мнения: 498
Здравей , и за мен трябва да броиш за последен този който ти е на 16 ден.
Има такива аномалии , всички хормони са ти разбъркани в момента , трябва да изчакаш да се норчализират , има го и варианта да ти дойде след още 15-тина дни Sad
Сама ще видиш как ще тръгне. Успех  Hug

# 17
  • Мнения: 7 263
Здравей , и за мен трябва да броиш за последен този който ти е на 16 ден.
Има такива аномалии , всички хормони са ти разбъркани в момента , трябва да изчакаш да се норчализират , има го и варианта да ти дойде след още 15-тина дни Sad
Сама ще видиш как ще тръгне. Успех  Hug

Малеее не думай - ужас просто. #Cussing out #Cussing out #Cussing out

освен, ако не забележиш, че е паднал Wink

Ами да ти кажа много са държеливи  една лепенка се носи една седмица. В тази седмица аз ходя поне три пъти на фитнес и всяка вечер си взимам душ - досега не е имало случай да ми падне лепенка.
Пък и по тази логика и презерватива не е безопасен  hahaha hahaha. Поне лепенката можеш да видиш че ти е паднала, докато в другата ситуация ......... bowuu bowuu bowuu разбираш малко по-късничко.

# 18
  • София
  • Мнения: 2 104
значи се слага по една на седмица, доколкото разбирам
а има ли някакви противопоказания за ползване?

# 19
  • Мнения: 7 263
Доколкото знам няма, дори е много по-добро от всички други противозачатъчни, но за всеки случай се консултирай с гинеколога си дали е подходяща за теб.

# 20
  • София
  • Мнения: 2 104
Доколкото знам няма, дори е много по-добро от всички други противозачатъчни, но за всеки случай се консултирай с гинеколога си дали е подходяща за теб.

мерси за информацията Simple Smile   bouquet
ако реша да ги взимам , непременно ще се консултирам с гинеколожката си Peace

# 21
  • Мнения: 434
Privet,

Eto tuka sa razkazali nakratko za tezi lepenki: http://www.fema-bg.com/index.php?m=1027&lang=1

Общи условия

Активация на акаунт