За теглото на 2 годишни момченца да ви питам.

  • 2 507
  • 24
  •   1
Отговори
# 15
  • Силистра
  • Мнения: 288
Абе хората са казали "Иван и пуйче трудно се гледат", наш Иван същата работа все го хвалят в яслата, че допълнително си иска, също обича плодове и супички, все ми казва "иска сърбам", на 2 години и 3 месеца - 11,5 кг., малко "по - дебел", мисля че няма страшно , по - добре слабичък от колкото с наднормено тегло, поне аз така смятам. Нашия татко все е бил на опашката с кг, дори са го влачили по санаториуми за напълняване, а я какъв син направи   Wink

# 16
  • Мнения: 5 577
Много благодаря за всички отговори, знаех си да пусна тема. По така ми стана спокойно като споделих.  Blush

Той и на височина е нисичък, незнам колко е, спрямо връстничетата съдя. Но не се притеснявам, защото мъжа ми е висок, а до училищна възраст е бил най-ниският. После дръпнал на ръст.

Пак мерси за отговорите.

# 17
  • UK/София
  • Мнения: 7 681
Дацата ни са родени в един месец и година, но Александър е 16кг. при ръст 93см.Но като те гледам ти колко си "дебела", няма защо да се притесняваш.

# 18
  • Мнения: 2 839
Георг ... последно теглене на 3г.- 11кг.  Mr. Green
По скоро за племенницата ти трябва да се притесняват  Grinning

# 19
  • Мнения: 1 069
  Отдавна сме минали тази възраст, но мнението ми по въпроса е- щом е здраво детето, значи всичко е наред. Виж, ако има намален апетит, в следствие някакво заболяване, напр. увеличена трета сливица или друго, тогава трябва да вземеш мерки.
  Според мен по- големия проблем е с наднорменото тегло.
  Съвета ми е да му даваш през зимния сезон Sanostol, да се радваш на малкия палавник
 newsm10 newsm10и да бъдеш спокойна  smile3503 smile3503

# 20
  • Мнения: 1 455
В норма сте,просто има добър метаболизъм.

# 21
  • Пловдив
  • Мнения: 2 141
Моят не е на две, а на 6 г. и тежи 15.600. Висок е 120 см. Скоро бяхме на преглед, наред си е детето. Винаги е бил "назад" с килограмите, но щом си е здрав и в тонус не се притеснявам. Допреди година с храненето беше скаран, но от около почти година вече се храни добре уж, но килограмите са си пак назад.

# 22
  • Мнения: 8 917
Гери е 16 кг - едричка е и всички я мислят за по-голяма Mr. Green Но децата, както и възрастните са различни Peace

# 23
  • Sofia
  • Мнения: 8 819
Влади е на 1г. и 9 мес.-10.800 кг. е, не е много ящен, ама си е съвсем добре Hug

# 24
  • Мнения: 186
Синът ми на две години беше около 11 кг. Беше много злояд. От както тръгна на училище започна да се храни много добре.
Дъщеря ми е на година и половина и тежи 10,500 кг. Тя се храни много добре.

Общи условия

Активация на акаунт