Термин юни 2022 - тема 2

  • 42 524
  • 725
  •   1
Отговори
# 555
  • Мнения: 57
И моето лице от бременноста стана много зле и покрай него врат,гръб, гърди,корем и ръце . Всичко това е обсипано в дребни болезнени пъпки . Предполагам се дължи на хормоните. С предната бременност също бях така и се изчистих 4-5 месеца след като родих. Тогава и сега проблем не се откри, че да са там 😒

# 556
  • Мнения: 10
На мен бременността ми се отразява добре на кожата и на косата, но и миналия път беше така, като ми се върна тъпкано малко след раждането с ужасен косопад. За щастие после ми порастна нова коса, но няколко месеца беше ужас.

А дали има други като мен, които не могат да излязат навън за повече от 30-40 минути без да се налага да се използва тоалетната? Много е досадно.. Явно се оказва голям натиск на пикочния мехур и това е положението.

# 557
  • Мнения: 390
И аз съм така. Колкото повече вървя ,толкова повече ми се ходи . Вчера например ,бяхме на поход…ами ,голяма досада 😩 наистина усещам все едно бебка на мехура точно си стои 🙂

# 558
  • Мнения: 1 152
На мен бременността ми се отразява добре на кожата и на косата, но и миналия път беше така, като ми се върна тъпкано малко след раждането с ужасен косопад. За щастие после ми порастна нова коса, но няколко месеца беше ужас.

А дали има други като мен, които не могат да излязат навън за повече от 30-40 минути без да се налага да се използва тоалетната? Много е досадно.. Явно се оказва голям натиск на пикочния мехур и това е положението.
30-40 ли?! Аз нямам 15 минутна разходка без търсене на тоалетна. Спрях да пия течности 2 часа преди това,ако ми се налага по-дълга такава....😡 И голям зор....за 3 капки

# 559
  • Мнения: 2 585
И аз като ще ходя някъде не си позволявам да пия вода иначе ще започна да разучавам памперсите първо върху себе си - не понасям тоалетни по болници, заведения, бензиностанции, паркове и т.н. 😀

Чувал съм това за момиче/момче и чиста кожа или с пъпки и петна. При мен определено не важи това правило.

Като стана дума за косопад вчера видях снимка на приятелка, която преди 4-5 месеца роди - направо се изплаших, главата й почти “светеше” от оредяване на косата, видимо я е скъсила, предполагам заради косопада, а тя имаше нааай-пректасната дълга, гъста и лъскава коса и само като се сетя моята по принцип колко е зле.. лошо ми става. Има ли нещо което може да се ползва след раждане докато се кърми - витамини, шампоани, лосиони? Някой с повече опит може ли да сподели Simple Smile

# 560
  • Мнения: 902
Аз съм с момиче, пък лицето си ми е чисто, но не съм сменяла козметика, а си използвам тази преди бременността, защото си ми е добре с нея.

И аз се ужасявам от следродилния косопад.. и аз съм с дълга и много гъста коса, но никоя от родилите около мен не се е отървала… без значение какво е правила.
Аз лично ще продължа приема на колаген, защото определено допринася за по-добро състояние на кожа и коса и го виждам. Ще се съветвам и с фризьорката, а ако положението стане окаяно, винаги мога да заложа на някоя и друга изкуствена треса в косата за гъстота.

# 561
  • Мнения: 10
Има ли нещо което може да се ползва след раждане докато се кърми - витамини, шампоани, лосиони? Някой с повече опит може ли да сподели Simple Smile
На мен ми помогна Ducray - шампоан, балсам и лосион, след няколко месеца ползване. Възможно е обаче и хормоните просто да са се регурирали за това време и така да се е оправило положението.

# 562
  • Мнения: 2 475
Имах и аз косопад, но нищо толкова страшно. После си расте, бях като таралеж като се вържа - отвсякъде стърчат нови къси косми, а отпред направо имах бретон.
Могат да се правят всякакви терапии на косата, както и да се използват ампули, балсами и пр. Домашните маски от подръчни материали пак вършат работа.

# 563
  • Мнения: 204
В Хиполенд има 25% отстъпка до края на деня.

# 564
  • Мнения: 228
Как сте бе майчета. Тези, които са с термин в началото на юни, как се чувствате. Имате ли контракции ?

# 565
  • Мнения: 17
Как сте бе майчета. Тези, които са с термин в началото на юни, как се чувствате. Имате ли контракции ?

Аз съм с термин началото на юни и не, нямам :/ даже се чудя дали е нормално, предвид че остават около 3 седмици..  Преди имах чести стягания в корема, не болезнени. Ами вие?

# 566
  • Мнения: 25
И аз съм за началото на юни, имам неболезнени, снощи за кратко имах и менструални болки ама буквално за има-няма две минути и ми мина. Нямам търпение да се почва с раждането, че да се приключва 😃 вече въоще не мога да си намеря място все нещо ми убива и ме боли..

# 567
  • Мнения: 37
Аз съм с ежедневни леки контракции, но нищо сериозно Simple Smile За сметка на това от 10 дни съм с жестоки болки ниско долу в дясно, които уж са нормални по думите на доктора и гледам да не се шашкам Simple Smile

# 568
  • Мнения: 228
И аз вече не мога да си намеря място никъде, нито права, нито седнала, нито легнала никак не ми е удобно. На всичкото отгоре и с дете на 3, което не ходи на градина е нещо Ужасно, нищо не мога да свърша, а имам толкова много работа вкъщи. Супер изнервена съм и само на детето си го изкарвам, а то си иска своето.

# 569
  • Мнения: 353
Аз съм за 3ти юни, но ще се срещнем с нашето второ щастие малко по-рано. Утре ме приемат за предизвикване в 37+3 и не се знае точно колко време/дни ще отнеме. Стискайте ми палци.

Общи условия

Активация на акаунт