За Виена?

  • 107 453
  • 596
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 255
Аз да питам за Скай Юръп..освен за неорганизирани туристи, тоест самостоятелни има ли и тур агенции ,които да предлага организирани екскурзии с тази авиокомпания???
Кои са те?

И другият въпрос е къде е купона във Виена и кои кафета трябва да посетим?

# 16
  • Мнения: 794
Хайде , препоръчай те още хотели моля!
Нещо интересно, което не трябва да се пропуска и което не е цитирано по-нагоре ?

# 17
  • Мнения: 1 959
Ние сега по коледа отседнахме в Хилтън супер хоел и не е скъпо намира се на около 5-10 мин от центара/вървене/
http://www1.hilton.com/en_US/hi/hotel/VIEHITW-Hilton-Vienna/index.do
разгледай и ако имаш фиксирани вече дни ще видиш и колко ще ти струва.Стаите са големи и някой включват легла кинг сайз.

# 18
  • Мнения: 6 390
Аз да питам за Скай Юръп..освен за неорганизирани туристи, тоест самостоятелни има ли и тур агенции ,които да предлага организирани екскурзии с тази авиокомпания???
Кои са те?
Няма туристически фирми, който да работят с нискобюджетни компании   Grinning

# 19
  • София
  • Мнения: 1 456
Всички са отговорили много изчерпателно, аз само да добавя, че аз предпочитам сама да си организирам пътуването, според мен излиза по-евтино и е по-приятно. Пътуване със Скай ( перфектна организация), хотел през www.otel.com и карта на забележителностите. Във всеки хотел ще ви дадат карта, а транспорта им е перфектен - това е и най-чистото метро, което аз съм виждала Peace Друго много важно нещо е , че виенчани са невероятно мили хора! Ако попиташ нещо - не стига, че всички с радост проговарят на английски, но и те водят до спирка/ място и т.н., адски усмихнати !

# 20
  • Мнения: 5 103
Вече са ти писали всичко.
Аз съм била над 10 пъти там.
Пратера не работи през тази част на годината. Убан 1 със сигурност ходи до там.
Телевизионната кула съм ходила , но не съм впечатлена.
За заведения до операта има една сладкарница Захер, с великолепна торта, ще потърся точен адрес и ще ти пиша.
Срещу Катедралата има хубав панорамен ресторант, но е доста скъп предопреждавам Wink
Задължително опитвате - ребърца, джолан с ряпа  Grinning

# 21
  • Мнения: 794
Сега прочетох - от края на март е отварят повечето атракциони  Simple Smile

# 22
  • В страната на бурите
  • Мнения: 960
Току що прочетох, че SKY от края на март имат директни полети до Виена и може би и аз ще се възползвам.  Thinking

Кажете повече за тази авиокомпания, никога не съм ползвала такава - какво да очаквам?

# 23
  • Мнения: 6 390
Кажете повече за тази авиокомпания, никога не съм ползвала такава - какво да очаквам?
Нищо не очаквай - за да бъдеш изненадана  Wink
Сядаш и летиш - това е всичко  Grinning

# 24
  • Мнения: 794
Ние си купихме ваучери от Билла....

Иначе като се опитвахме да букнем онлайн имаше само едно  #Crazy свободно место!!!

# 25
  • София
  • Мнения: 1 456
Току що прочетох, че SKY от края на март имат директни полети до Виена и може би и аз ще се възползвам.  Thinking

Кажете повече за тази авиокомпания, никога не съм ползвала такава - какво да очаквам?

Хубави са им самолетите, не ти сервират храна, но може да си поръчаш. Каца се в Братислава - едно много малко и приятно петище. Взимаш си багажа, излизаш навън  - вдясно е спирката на Шатъла до Виена - на билета ти пише за колко часа ти е резервиран шатъл. После с буса ви стоварват във Виена, това е Simple Smile

# 26
  • В страната на бурите
  • Мнения: 960
Хубави са им самолетите, не ти сервират храна, но може да си поръчаш. Каца се в Братислава - едно много малко и приятно петище. Взимаш си багажа, излизаш навън  - вдясно е спирката на Шатъла до Виена - на билета ти пише за колко часа ти е резервиран шатъл. После с буса ви стоварват във Виена, това е Simple Smile
Благодаря на всички за отговорите!

А не са ли директни полетите - в сайта пише директно, за мен това значи без прекачване в Братислава? ooooh!

Кажете повече за тази авиокомпания, никога не съм ползвала такава - какво да очаквам?
Нищо не очаквай - за да бъдеш изненадана  Wink
Сядаш и летиш - това е всичко  Grinning

Притесни ме това, че за връщане беше обявен час 6.30 - предполагам това е сутринта - как в непознат град и в хотел на 20 км от летището ще стигнем до него по това време! Трябва да станем в 4, както се притеснявам винаги да не закъснея, при това положение все пак трябва да запазим стая и за деня, в който ще сме в хотела 5-6 часа (тоест в деня на заминаването, тъй като обикновено като пътуваме сме навън до 10-11 вечерта). Ако някой има отговор - да пише.
Да кажа, че го замислям за началото на април и се чудя дали да не се върнем с автобус - примерно през Будапеща - с престой, но не мога да намеря такъв превоз Wink

# 27
  • Мнения: 1 959
Пускам ти няколко линка да разгледаш цените повечето полето са директни само на "Еxpidia"има и такива с предтой/прикачванв
Hemus air
Exspidia
Austrian airoline
На някой от тях съм сложила фиктивна дата 7.04-14.04 за 2 човека затова някой от линковете ще ти излязат с цените
Ние летяхме с Австрйските авиолинии и сме много доволни от обслужването

# 28
  • София
  • Мнения: 1 456
Ние летяхме през декември със Скай - полета също си беше обявен за директен, но не кацаш във Виена , а в Братислава. За ранното тръгване обратно не знам какво те притеснява - да, ще трябва да станете по-рано сутринта, но ако не те утройва си вземи за друга дата. Ние летяхме на връщане следобед - имахме си обявен час за шатъла и той ни кара директно на летището. Удобното там е,че летището е много малко и не губиш време да се луташ. Всичко зависи все пак какво предпочиташ  - на Скай предимството е цената - при нас беше 57 евро двупосочния билет с таксите, на такава цена директен полет засега няма на друга авиокомпания.  Peace

# 29
  • Мнения: 1 727
От края на март skyeurope пускат директни полети до Виена  Grinning

Няма нужда от допълнително придвижване Братислава- Виена.

Пише си Sofia- Vienna Schwechat

Общи условия

Активация на акаунт