Кухненски робот или миксер, пасатор, сокоизтисквачка..

  • 8 595
  • 38
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 5 026
 Имам всеки един от изброените уреди по отделно. Съвет: купувай комбиниран уред-не заема чак толкова място.

# 16
  • Мнения: 745
Имам робот и почти всички уреди по отделно ( които са прибрани и не ги ползвам). Твърдо съм за робота - реже, стърже, пасира, меси.....абе всичко в един уред и на едно място.  Peace

# 17
  • Мнения: 497
Гласувам с две ръце за робота!  Peace

Имам и съм страшно доволна! Peace

# 18
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 715
Много е хубав,заслужава си, и винаги ще ти е от полза

# 19
  • Мнения: 22 898
Ползвам робот. Но ако нямаш място на работната маса и ще трябва всеки път да го вадиш и прибираш - по-добре отделни уреди.
Напълно съгласна.Аз съм в ново жилище и нямам място за робота върху плота или удобен шкаф.Затова вече рядко го ползвам.Имам пасатор на Браун,който кълца,пасира,миксира...Него предпочитам да използвам.

# 20
  • Мнения: 728
Аз имам всички изброени уреди и мога да кажа, че робата върши всичко изброено, въпроса да се постави така, че да не се налага да се прибира и вади.

# 21
  • Мнения: 8 917
Предпочитам отделните уреди Peace

# 22
  • Мнения: 5 682
 FlutterМисля че ти най-добре можеш да си отговориш на въпроса. Ти си знаеш всеки ден какво правиш в домакинството и от какво имаш нужда /като уреди/. Мога да ти обърна внимание само на едно: ако не дай боже нещо стане с робота /я двигател, я някое кабелче или друго/ не ползваш нищо - всичко се скапва. Докато при отделните уреди... Party

# 23
  • Мнения: 155
Аз съм за робота - всичко функции в един уред  Peace
Казват, че е добре да го държиш на достъпно място и винаги да ти е под ръка, защото ако го прибереш в някой шкаф, може и там да си остане.
newsm10

# 24
  • Мнения: 5 362
Колкото и да харесвам роботите нямам място къде да го сложа.Най-често използвам и съм много доволна от пасатора си.

# 25
  • Пловдив
  • Мнения: 704
Ползвам робот. Но ако нямаш място на работната маса и ще трябва всеки път да го вадиш и прибираш - по-добре отделни уреди.
Напълно съгласна.Аз съм в ново жилище и нямам място за робота върху плота или удобен шкаф.Затова вече рядко го ползвам.

от няколко месеца сме на ново място и на плота няма място за робота, та стои в един шкаф. Направо се поболявам, че не мога да го ползвам редовно.
След като си го взехме, излезе по-новият модел с мелачката за месо и много се ядосвам, че я "изпуснах".

# 26
  • София
  • Мнения: 1 481
Предпочитам да използвам уредите отделно. Кухнята ни никак не е малка, но аз обичам всичко да е прибрано, когато роботът ми попадне в полезрението направо ми иде да го изритам. Освен това миенето му е по-сложно. Търпя го само защото все още не съм си купила миксер,  когато това стане, ще го подаря  Crossing Arms

# 27
  • Мнения: 9 481
Благодаря ви момичета Hug
Имам пасатор, миксер, сокоизтискв. за цитрусови плодове, ръчно ренде Mr. Green, и именно защото ми се скапа пасатора /а в момента той е най-ползван заради бебо/ се замислих дали няма да е по-удачно да си вземем робот.
Имам място на плота, изброените уреди само вадя и прибирам а това ми е досадно  ooooh!
Готвя с мерак и често  chef, та надявам се да ме улесни и оправдае както сумата, така и очакванията ми  Smile

# 28
  • Мнения: 1 108
Имам  миксер,сокоизтисквачка и робот.
С две ръце съм ЗА робот.
Нашият е Кенууд и съм страшно доволна

# 29
Нашият куненски робот е KENWOOD.Направо се родих ,след като го купих.Има страшно много приставки и се мие много лесно.Направен е от някаква специална пластмаса,която е бързо съхнеща (така поне ми обясниха).Струва околко 180 лв.

Общи условия

Активация на акаунт