Нова среща?

  • 1 703
  • 37
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 120
Аз гласувах, ама съм там където  е мнозинството.  А къде ще бъде срещичката? Laughing

# 16
  • Мнения: 415
Гризката предложи "При Яфата" на Солунска. Ако няма други предложения, там.
Ще изчакм до понеделник и ще искам да се преброиме, че трябва и резервация, а аз нали няма да съм в София във вторник...

# 17
  • BABYLAND
  • Мнения: 3 409
Няма да гласувам за ден за да не объркам плановете на  някоя от вас, тъй като за мен наистина е без значение кога ще бъде срещичката, важното е да се съберем!  Joy

# 18
  • Мнения: 1 419
При Яфата не е ли много шумно? Предния път беше много гот - закътанка и тиха масичка и се чувахме всички  Mr. Green

# 19
  • Мнения: 415
Аз "При яфата" не съм ходила  Embarassed Както решите, за мен е важно да се видиме, няма значение къде  Grinning

# 20
  • Мнения: 3 376
А къде сте били предния път? Щом е било тихо и приятно, аз съм "ЗА" (само се надявам че е някъде в центъра сравнително близо до Витошка, щото аз от Павлово трудно се придвижвам до други райони).

# 21
  • Мнения: 415
На Патриарха и Витошка, бившето кино Витоша. Но не помня как се казваше пицарията  Embarassed

# 22
  • Мнения: 3 376
Супер, ами нямам нищо против там да е Simple Smile

# 23
  • Мнения: 1 419
Каваше се `Сантор` - и аз не се сетих тогава, затова не го написах, ама сега го намерих - да живее Гуглето  Laughing

# 24
  • Мнения: 264
аз пак някъде блея  Laughing аз съм много ЗА сантор - беше приятно и вкусно!   chef само не разбрах кога?? newsm78 на мен ми е удобно четвъртък, но и в някой друг ден все ще измисля нещо и ме бройте в късната смяна  Wink

# 25
  • Мнения: 415
Чакам и утре да гласувате и като се върна вечерта вече ще искам да уточниме деня и да се преброиме  Grinning
Стискайте ми палци за утре  Praynig Въпреки, че нямам представа за колко време ще излязат резултатите  Embarassed

# 26
  • Мнения: 1 950
И сега какво решихме за срещата? Laughing
Ако е в Сантор, няма проблем за местата, ако пък трябва да се запазят аз съм на 1 мин. и ще запазя. Само деня не е ясен май.

Предлагам 18,30 в сряда или четвъртък.

Хайде последно преброяване Wink

# 27
  • Мнения: 2 120
Ами то утре сряда, хайде да е в четвъртък, какво ще кажете?

# 28
  • Мнения: 415
Аз съм за четвъртък. Цветунчо, ако можеш ти да запазиш маса, ще е супер.

# 29
  • Мнения: 1 441
Цевтунчо, давай за четвъртък и готово  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт