моля ви споделете ми....

  • 3 244
  • 21
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 568
Благодаря на всички ви!
Дано намеря успокоение и спокойни нощи,за в бъдеще! Желая го и на вас от цялото си сърце!!!

# 16
  • Розовата долина
  • Мнения: 187
Направо настръхвам като чета тези статии защото и при моето дете е така.Тя е още на 1г и 8м и от 1 месец и половина правим профилактика с Фликсотид и за сега е по добре защото миналата седмица настина и не получи спазъм а винаги до сега получаваше.Аз я водих в Пловдив при д-р Бакалова,алерголожка.Ако се нуждаеш от помощ се сваржи с мен ще ти помогна колкото мога,стискам ви палци,успех.Пиши как е минало всичко!!!

# 17
  • Мнения: 155
stefijiq, наистина много съжалявам за вашите неприятни преживявания и мисля, че си вземала правилното решение да заведеш детето в София. Дано да се оправите бързо и да не се затормозява младежа, пък и ти.   bouquet

Къде Ви приеха? В детско отделение или в ТУБА? Правила ли си консулт с д-р Дачев? Нали все го спрягат като голям детски специалист по белодробни заболявания... newsm78  А д-р Метев, д-р Щерева, д-р Колев, те все са специалисти в ТУБА??!! Какво казват?

 

# 18
  • Мнения: 1 568
При д-р Дачев е диспансиризиран,ходим,като започне да кашля,антибиотик и усилваме помпите,но стигаме до отделение,за дни! В детското сега ни казаха,че се притесняват и да идем в София!

# 19
  • в мъжки прегръдки
  • Мнения: 3 574
Големия ми син беше така. Спасяваха ни само инхалации. Само че тогава нямаше инхалатори за домашна употреба и затова или го вкарвах в банята да си играе и пусках да тече гореща вода, или пък се затваряхме в кухнята и слагах на котлона да ври лайка и да се изпарява. А пролет или есен задължително на Сандански.  Малкия също е предразположен затова си купих от ТСМ инхалатор и щом се закашля веднага започвам инхалации с вентолин и физ. р-р.

# 20
  • Мнения: 1 568
В събота вечер в болницата направи присъп от вентолина,по-време на инхалацията взе да става зле..........Sad((((((((((((((((((((((((

# 21

Общи условия

Активация на акаунт