Перилни препарати и омекотители - 68

  • 40 606
  • 740
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 2 952
Здравейте. Някой би ли изказал мнение за тази сушилня?
Не е добра .
Има тема за сушилните.

# 61
  • Мнения: 94
Знам,че не ми е за тук питането,но всички които перат биха могли да имат мнение.
Развали ми се пералнята и поръчах "Електролукс"
Искам само общо мнение за марката.Моля да споделят ползваните такива перални.

# 62
  • България, София
  • Мнения: 1 750
Аз ползвам Електролукс, но с горно затваряне.
Доволна съм.

# 63
  • Мнения: 2 952
Днес нещо много се отклони темата ..
Надявам се знаеш,  че въпросния Електролукс е слим . Среден/Нисък клас е. Не ми изглежда лоша.

# 64
  • Мнения: 1 123
В сегашното жилище ползваме Електролукс от близо 6 години и сме доволни, за новото също взехме, но по-нов модел. Нямат грешка за сега, заложихме и на същата марка сушилня.

# 65
  • Мнения: 755
Бихте ли дали отзив за този Персил? Ползвала съм го преди много време и ми харесваше. Може ли и препоръка за прах за бяло? До сега прах с Ariel Mountain spring

# 66
  • Мнения: 4 270
Надявам се знаеш,  че въпросния Електролукс е слим .
Защо да е слим? Размери (В x Ш x Д см): 85 x 60 x 57.
Аз имам Електролукс, не е този модел, и не съм очарована.

# 67
  • Мнения: 588
Мега перлите на Персил от вчера са налични в ТТ маркет, има за бяло и за цветно, мисля че беше 8,99 лв пакета.
Благодаря за инфото! Ще ги пробвам и аз след като са толкова хвалени, сакън да не остана по-назад Simple Smile
Поръчах Sensitive за 11,99 и Universal за 9,99. Тези универсалните пише, че са за бяло и цветно, ще видя състава утре като ги получа

# 68
  • Мнения: 2 952
Универсалните са за бяло . После мога да им снимам състава

# 69
  • Мнения: 21 207
Здравейте, баща ми иска течен перилен, този дали ще си заслужава?

# 70
  • Мнения: 1
Здравейте, някой знае ли от къде мога да си купя от омекотителите на Yumos в гр. Пловдив?

# 71
  • Русе
  • Мнения: 229
А аз да попитам за някой сайт за он лаин продажба на омектител Duel сръбски, но и да е наличен.

# 72
  • Мнения: 490
Здравейте, баща ми иска течен перилен, този дали ще си заслужава?

Не съм специалист, но личното ми мнение е, че е много добър, особено с петна. Бих си купила пак. Идея нямам за състава.

# 73
  • Мнения: 2 952
Само на мен ли ми прави впечатление , че мегаперлите в ТТмаркет не са немски ? Холандски са , може и да са по-зле от немските . Поради тази причина са по-евтини ..
Дозировката също е различна - 60 гр , а на немските е 74 гр .
https://www.dm.de/persil-vollwaschmittel-megaperls-universal-exc … 015000971430.html
Eто как изглеждат мегаперлите на ТТмаркет -
Скрит текст:

Ето как изглеждат немските -
Скрит текст:

Последна редакция: пн, 24 яну 2022, 21:54 от blueberrу

# 74
  • село в ямболско
  • Мнения: 6 182
А аз да попитам за някой сайт за он лаин продажба на омектител Duel сръбски, но и да е наличен.
Онлайн не знам но в Метро има в Елитис също

Общи условия

Активация на акаунт