Модни тенденции в прическите и всичко за косата: 19 Зимна тема

  • 60 083
  • 811
  •   1
Отговори
# 795
  • Мнения: 8 890
Това ли е последната тема, търсачката на бг мама е гола вода...

# 796
  • Мнения: 5 258
Мисля, че да. И аз търсих тази тема преди ден. Искам някаква свежа промяна за есента. Косата ми е средно сълга на степени. Мразя степените, но една фризьорка ми я унищожи.

# 797
  • Мнения: 1 950
до къде стига най-късата ти степен? Ще е грозно ли да я отрежеш до там?

# 798
  • Мнения: 5 258
Да, много грозно ще е. До ушите стига, тип поп фолк дива от зората на фолка...

# 799
  • Мнения: 470
Аз съм фен на каретата и затова препоръчвам една чертичка до под ушите. Самата аз съм така. Градски шик без нужда от особени грижи.

# 800
  • Мнения: 5 258
Така мисля да направя като се захлади. Аз съм с много гъста коса и не е ли вдигната в жегите ми е много трудно.

# 801
  • Мнения: 5 301
Злодеида, аз бях на степени бая време, може би подобно на твоята. В началото на лятото ми писна да мия и суша, защото без сешоар не стоеше на никъде и отидох при моята фризьорка и й казах да реже една черта до към раменете. Тя ме изгледа странно, защото не е класическа прическа, но я отряза. Оттогава още два пъти я подстигвах, сега в края на август пак ще я подстрижа след лятното изгаряне. Има леки степени нагоре от чертата, мие се лесно и бързо и най-вече няма нужда да я суша в жегите, защото изсъхва сама и стои добре.

# 802
  • Мнения: 8 890
Искам да ви попитам след измиване на косата с шампоан винаги ли слагате балсам?

# 803
  • Мнения: 1 950
Слагам задължително маска - агива с маслина. Ползвам я от година две.

# 804
  • Мнения: 2 593
Искам да ви попитам след измиване на косата с шампоан винаги ли слагате балсам?
Винаги слагам нещо след шампоан, няма значение дали е балсам, маска или спрей без отмиване. По принцип не съм голям фен на тези без отмиване, но от 2-3 години купувам спрейове на Глис за дъщеря ми. През лятото обаче и аз ги ползвам, много са ми удобни, пръскам, лесно се разресвам и оставям да изсъхне сама.

# 805
  • Мнения: 7 835
И аз съм фен на каретата. И на късите, и на по- дългите.Heart
След измиване с шампоан балсамът/ маската са ми задължителни. После ан все още влажна коса нанасям и по някое олио без измиване, като акцентирам на краищата.

# 806
  • Мнения: 3 325
Искам да ви попитам след измиване на косата с шампоан винаги ли слагате балсам?
Аз слагам шампоан или балсам задължително.
Но жената с най- красивата коса, която съм виждала не ползва. Каза ми че не слага балсам, а просто след като изсуши малко косата слага олио по краищата и малко на дължините. Страх ме е да го пробвам честно казано Grinning

# 807
  • Мнения: 36 005
Искам да ви попитам след измиване на косата с шампоан винаги ли слагате балсам?

или маска, или балсам
след това олио финиш
много рядко преди олиото слагам и крем финиш
боядисвам се веднъж в месеца

# 808
  • Мнения: 14 331
Задължително маска. После крема на Ми Аманте (много съм доволна, втора туба почвам)  спрей за разплитане и после малко от едно серумче на Лореал. Ако не сложа нищо никакъв шанс да разреша.

Купих си много яка оцветяваща маска от Турция. Блеснах като светофар 😆

# 809
  • Мнения: 2 623
Аз слагам винаги маска, понякога И балсам, а винаги след маската и балсама финиш крем И олио, понякога завършвам с крем за къдрици. Това с най-красивата коса, която се поддържа само с шампоан и олио не го вярвам, но може и да има такива хора. Най-красивите коси, които аз съм виждала и най-красивото състояние на моята коса е винаги плод от маски, кремове, клепане и липса на сешоари, преси и т.н.

Общи условия

Активация на акаунт