Откровеното ви мнение за жените, които не боядисват посивелите си коси?

  • 30 567
  • 757
  •   1
Отговори
# 150
  • Мнения: 2 039
За Мария и аз бих препоръчала по-къса и етажирана коса.Веждите са за оправяне и то от професионалист.Посъветвайте се със зъболекар за протезите има нови материали.

# 151
  • Мнения: 346
Секи сам си преценя Smiley
Аз се боядисвам на всеки 10 дена - посивелите коси израстват твърде бързо. Нямам и 45 още, но - това е положението.

# 152
  • София
  • Мнения: 19 249
Не съвсем по темата, но имам колежка, която става в 6, за да си навива косата, а не си ляга в 22 ч. Вярно, че е 18 години по-млада от мен и още издържа на безсъние, но деликатно й намеквам, че и сънят е важен за визията, особено след определена възраст.
Доста българки имат изморен вид и лош тен точно по тази причина.

# 153
  • Мнения: 3 307
Пустия му сън за всичко е важен. За здравето, за кожата, за килограмите... аз цял живот се боря да спя повече от 5-6 часа. Някакъв ужас е, ако спя 7 часа го считам за победа. Напоследък успявам все по- често и се радвам за това. Но и аз като колежката ти сама си развалих режима преди доста години.

# 154
  • София
  • Мнения: 19 249
Пустия му сън за всичко е важен. За здравето, за кожата, за килограмите... аз цял живот се боря да спя повече от 5-6 часа. Някакъв ужас е, ако спя 7 часа го считам за победа. Напоследък успявам все по- често и се радвам за това. Но и аз като колежката ти сама си развалих режима преди доста години.
Е, и аз с години лягах след 0 ч. и ставах в 7, което ми е малко, от поспаливите съм. И...дали от менопауза, дали от системно недоспиване, или комбинация от двете, но качих 10 кг от въздуха...както преди това бях макс. 52-53 кг.

# 155
  • Мнения: 10 376
Завиждам ви на поспаливостта. Ако успея да си докарам 5-6 часа сън, съм щастлива. Понякога успявам да заспя чак сутринта и спя до следобяд.

# 156
  • Мнения: 12 473
Не виждам връзката между белите коси и неспането?
Аз си спя здраво и по 8-10 ч.и си имсм доволно бели коси

# 157
  • София
  • Мнения: 19 249
Ами това си е ген, но мисълта ми е, че поддържката изисква време. Говоря принципно, боядисването е за макс. час, ако не ти правят нещо по-специално.

# 158
  • София
  • Мнения: 38 476
Грим и преса сутрин мога да ги направя за 15 мин. Избирането на дрехите ми отнема повече.🤣

# 159
  • Мнения: 11 079
Не виждам връзката между белите коси и неспането?
Аз си спя здраво и по 8-10 ч.и си имсм доволно бели коси
С косите няма, но гаранция, че цветът на лицето е много по-добър у тези, които спят достатъчно.

# 160
  • Мнения: 14 843
Вариант "без боя" - бих оправила веждите и пробвала доста по-къса прическа, при която и цветът ще е по-хомогенен, освен дето по-малко ще се сплесква. Дано намериш работещо за теб решение, което да не причинява алергична реакция.
И аз това щях да предложа.
Косата е с израснали корени, но пък корените са идеално хомогенен цвят. Просто отрежи това, което още е с пигмент, издухвай с йонизиращ сешоар, за да заглади и да няма хвърчащи косъмчета, изтъни леко веждите и продължавай да се гримираш. Разликата ще те изуми.

# 161
  • Мнения: 29 324
Написаното ще е чудесно, но и един шампоан-оцветител ще направи чудеса. По-къса прическа и кафяв нюанс ще подхождат много.

# 162
  • Мнения: 14 843
Ако става дума за Мария, може и без да се боядисва.
Веждите имат огромно значение. Пример - вчера в автобуса ми изникна пред очите една дама - превъзходно подстригана и превъзходно боядисана в ягодово русо. После се обърна с лице към мен - неоформени и рехави посивели вежди, цялата фаца развалят и слагат поне едно 10 год.
Мария може да докара чудесна визия с вложение от сумарно 50-60 лв - за подстрижка, нов йонизиращ сешоар, оформяне на вежди при козметик и чифт пинсети (моята фризьорка ми взима 12 лв, толкова да вземе и козметичката, пинсетите са между 2 и 10 лв, зависи дали са от левчето или немски на Солинген, сешоар-маша със 7 накрайника купих от Кауфланд за 27 лв). И после по 5-10 мин два пъти седмично да оформя веждите и още толкова за сушене на косата.
Има и разни помади за вежди, но там е сложно - аз се напълних с моливи, спирали, помади и пр., но съм с две десни при гримирането и така си седят.

# 163
  • Мнения: 7 261
Много са важни тия пусти вежди. Аз моите ги рисувам, защото от многогодишно скубане почти ги нямам. Доста добре ги правя, ама ми писна. Нямам смелост обаче да си направя микроблейдинг или там каквото.

# 164
  • Мнения: 2 039
За вежди препоръчвам един продукт на Мейбълин   TATOO Представлява нещо като боя смесена с лепило.Нанася се лесно с четчицата и след половин час се отлепя на лентичка .Оцветява трайно поне за два дни.Има различни цветове.

Общи условия

Активация на акаунт