Откровеното ви мнение за жените, които не боядисват посивелите си коси?

  • 30 603
  • 757
  •   1
Отговори
# 375
  • Мнения: 11 091
Филмът не е за комунизма. Мерси. Че имало някакво дете, ама ученолюбиво ли е то - това е информация, достъпна за хората, които са го гледали все пак.

# 376
  • Мнения: 14 855
Щом казваш, че не е за комунизма, окей.

# 377
  • онче бонче бонбонче
  • Мнения: 16 095
Въртят се няколко калъпа сюжети , всеки с по няколко калъпа герои. Мутрата, отчаяният пенсионер, нещастната майчица, наглото келеме, ученолюбивото дете, провинциалната курва.
И дървото без корен, отчаяно от чуждоземните нрави🤣

А защо трябва да крие възрастта си? Някаква срамна болест ли е ЕГН-то, какво Simple Smile 
Защото някои зрители влизат в когнитивен дисонанс като видят жираф, и дори стоейки пред него твърдят че такова животно няма Scream

Никаква суетност, възрастна жена с дълги побелели вързани коси. Бррр!
E дойдохме си на думата. Суетата като задължително качество на персонажа си е жанр, само дето има и други жанрове Wink

Розови, оранжеви и сини коси по-приемливи ли са за вас, на всяка възраст обаче?
Ако има графика някъде нагледно да видим кой цвят до коя възраст е позволен, прерисувай, покажи Sweat Smile

Всъщност включването на актьори доста изкривява темата, защото актьорите са от типа хора дето водят специфичен начин на живот обикновено доста различен от ежедневието на редовите граждани и процесът на възрастовите промени тече различно, така че не е особено меродавно да се замеряме само с техни снимки
(ㆆ_ㆆ)

# 378
  • София
  • Мнения: 38 505
Един актьор) актриса на 40, който в реалността може да има побеляла коса, в киното може да изиграе от младеж на 30 до старец на 99.

# 379
  • Мнения: 14 855
Не може. Откадянакадя ще играе нещо, различно от възрастта си?

И дървото без корен, отчаяно от чуждоземните нрави🤣
Вярно, бе, този го бях забравила.

Розови, оранжеви и сини коси по-приемливи ли са за вас, на всяка възраст обаче
Не го приемам на никаква възраст, освен ранна тийнейджърска. Личното ми наблюдение е, че така се боядисват зле изглеждащи хора, които отчаяно търсят чуждото внимание и интерес. Красив, слаб, образован и успял човек със синя коса...абе май съм виждала един, но в момента въобще не се сещам кой. Дори Били Айлиш като чукна пълнолетие, рязко откри русата женственост.

# 380
  • Мнения: 11 091
Хелън Мирън - слаба, красива и успяла, с розова коса на тийнейджърската възраст от 73. Не е за роля, за кеф е.



Джулиет Луис, на 40+, със синя

# 381
  • София
  • Мнения: 38 505
Появяването на червения килим също е роля!
Аз понякога се правя розова лятото, когато не работя.

# 382
  • Мнения: 11 091
То и появяването на улицата е един вид роля, питай Шекспир. Ох, умирам от кеф колко по-пъстър и многообразен е светът в действителност, отколкото в тесногръдите схващания на мамите.

# 383
  • Мнения: 14 855
Хелън Мирън беше стожерка на белите коси, сега се оказа розова. Добре Simple Smile А Джулиет Луис няма да поствам как изглежда с избеленото синьо и прорасналите корени Simple Smile
Аз пък умирам от кеф, че все още има хора, които са гледали филма 'уместност' и правят разлика между балеаж и корени.

# 384
  • Мнения: 11 091
Нарциса,
никой човек с нормален живот и интереси, който не е в бизнеса за красота, не прави разлика между балеаж, омбре, кичури и корени - а и да прави от обща култура, все му е тая. Знам, че ти е трудно, но представи си, че земното кълбо не се върти около това.

# 385
  • Канада
  • Мнения: 264
Миналата година март беше последния път, когато си боядисах косата. Иначе съм тъмно кестенява.
Още има доста да израства, но косата определено ми се сгъсти и спря да пада. Не знам докога ще остана така, после може да сложа кичури или нещо подобно.
 Харесвам се и така. Със сиви, сини и черни дрехи изглежда добре.
Но то защото имам младежко излъчване, въпреки че съм на 52.

# 386
  • Мнения: 2 114
Затова генералното заключение за мен е "`Секи сам си преценя" как да си носи косите.
Имам съседка с боядисана в лилаво коса, която е вече съвсем естествено бяла, винаги подредена в прическа. Годините са около 70 и е толкова добре изглеждаща с маникюр, мокасини и светъл тренч . Харесва ми.

# 387
  • Мнения: 11 091
Затова генералното заключение за мен е "`Секи сам си преценя" 
Beers
Cheers to that!

# 388
  • Мнения: 14 855
Нарциса,
никой човек с нормален живот и интереси, който не е в бизнеса за красота, не прави разлика между балеаж, омбре, кичури и корени - а и да прави от обща култура, все му е тая. Знам, че ти е трудно, но представи си, че земното кълбо не се върти около това.
Тоест, аз съм ненормална? Питам, защото правя разлика и един-единствен път си направих омбре преди 4 или 5 години.
Според мене трябва да си не съвсем добре, за да не различаваш корен от кичур, ама айде. Нека сме свободни, въртеливи и вадим от 20 кладенеца вода, най-вече кладенците на червения килим и фотошопа.

# 389
  • Мнения: 11 091
Нарциса,
никой човек с нормален живот и интереси, който не е в бизнеса за красота, не прави разлика между балеаж, омбре, кичури и корени - а и да прави от обща култура, все му е тая.
Тоест, аз съм ненормална? Питам, защото правя разлика и един-единствен път си направих омбре преди 4 или 5 години.
Да му се невидяло и четенето с разбиране!

И да, за шест месеца да нашляпаш 6000 публикации в "Семейни отношения" и "Красива мама", е точно каквото имам предвид Stuck Out Tongue

Общи условия

Активация на акаунт