🔥 Джан Яман 🔥 Свободна тема за размисли и страсти ... *тема 8

  • 49 962
  • 737
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 3 864
Добър ден, момичета!

Имаме си съобщение от Джан!! Heart

ИГ Джан: https://www.instagram.com/p/Ccnbq3JgdlM/



"Снимките на “Viola Come il Mare” приключиха. Това беше прекрасен 7-месечен период на упорита работа и жертви. През това време бяхме семейство.

Нашето красиво телевизионно шоу трябва да бъде в ефир през есента. И така, съвсем скоро ще се насладим на 12 епизода от първия сезон. Знам, че нямате търпение, но е това, което е. Така че нека бъдете търпеливи и изчакайте! Ще си заслужава.

Сега обаче е време да продължа с други проекти за мен. Предстоят и други зрелищни снимки. Предстои една интензивна година.

Сега с всичко казано, трябва също да разберете, че не е моето място да давам твърде много информация. Освен това много неща са договорно поверителни. Знам, че се чудите какво става. Но вече е въпрос на време.

Опитваме се да настроим графика си правилно и да намерим общата точка за всички. Отнема време, за да се направят нещата както трябва.

Въпреки това, поне мога да кажа, много ми липсват тези специални тренировки, които трябваше да бъдат прекратени. Чакам с нетърпение да продължа откъдето спряхме.

Останете на линия, ще продължавам да изненадвам... "


-----------------------------------------

Милия.. разбра, че феновете му са неспокойни и чакат новини за новите му проекти и побърза да даде някакво обяснение.
Както написа Джан, не всичко може да се каже, договорът го забранява...
Най ми хареса това изречение: "Чакам с нетърпение да продължа откъдето спряхме."  Става въпрос за тренировките за Сандокан! Heart Eyes
Чакаме добри новини! Flowers Four Leaf Clover
"Останете на линия, ще продължавам да изненадвам..." 

Последна редакция: чт, 21 апр 2022, 18:57 от grozdence.

# 691
  • Мнения: 6 021
Добър ден, момичета!

Имаме си съобщение от Джан!! Heart

ИГ Джан: https://www.instagram.com/p/Ccnbq3JgdlM/



"Снимките на “Viola Come il Mare” приключиха. Това беше прекрасен 7-месечен период на упорита работа и жертви. През това време бяхме семейство.

Нашето красиво телевизионно шоу трябва да бъде в ефир през есента. И така, съвсем скоро ще се насладим на 12 епизода от първия сезон. Знам, че нямате търпение, но е това, което е. Така че нека бъдете търпеливи и изчакайте! Ще си заслужава.

Сега обаче е време да продължа с други проекти за мен. Предстоят и други зрелищни снимки. Предстои една интензивна година.

Сега с всичко казано, трябва също да разберете, че не е моето място да давам твърде много информация. Освен това много неща са договорно поверителни. Знам, че се чудите какво става. Но вече е въпрос на време.

Опитваме се да настроим графика си правилно и да намерим общата точка за всички. Отнема време, за да се направят нещата както трябва.

Въпреки това, поне мога да кажа, много ми липсват тези специални тренировки, които трябваше да бъдат прекратени. Чакам с нетърпение да продължа откъдето спряхме.

Останете на линия, ще продължавам да изненадвам... "


-----------------------------------------

Милия.. разбра, че феновете му са неспокойни и чакат новини за новите му проекти и побърза да даде някакво обяснение.
Както написа Джан, не всичко може да се каже, договорът го забранява...
Най ми хареса това изречение: "Чакам с нетърпение да продължа откъдето спряхме."  Става въпрос за тренировките за Сандокан! Heart Eyes
Чакаме добри новини! Flowers Four Leaf Clover
"Останете на линия, ще продължавам да изненадвам..." 

Грозде, мерси за съобщението! Знаех си, че с теб ще дойдат и хубавите новини.
От всичко написано, аз го разбирам така...бъдете спокойни, Сандокан ще го има. Това ми е достатъчно! 

# 692
  • Мнения: 10 948
Разгеле Джан наруши мълчанието си... Браво! Ние не сме толкоз влюбени-загубени и глупави и знаем, че има конфиденциалност, ама все пак... Не искаме да излезе и да ни изкаже сценария и актьорите, ама да знаем поне ще има ли нещо! Ето каза, ще има Grinning Успокоих сА! Grinning

# 693
  • Мнения: 3 864
И аз сЪ успокоих! Hands V
Точно като приятел, той ни обяснява, изяснява, държи ни в течение.. и най-вече ни успокоява... : )) абе направо имам чувството, че ме погали по главата.. Grinning

Джано тази вечер Heart Eyes
Ама какъв ни е спретнат Blush  и както винаги е мноого красив ........ Heart Eyes

"Can Yaman се отправя към Флоренция за своите събития с дървета 🌳"
https://www.instagram.com/p/Ccn7HIsoEFe/



«В петък, 22-ри, Can Yaman ще пристигне във Флоренция в 14:00 ч., за да отиде до консорциума Acquarno на Via del Bosco 283 в Санта Кроче сул'Арно, за да се присъедини към инициативата си „дърво за бъдещето“.
След това той ще се върне във Флоренция, за да пренощува и ще си замине за Рим на следващия ден."


----------------------------

От Бирсен:

"Ще бъде заснет много популярен промоционален филм за Disney Plus, който ще влезе като бомба на турския пазар на развлечения на 14 юни.
Кой ще снима филма? Гигантско име, което снима филми на най-известните световни звезди като Al Pacino, Robert De Niro и George Clooney ... "

https://twitter.com/birsenaltuntas1/status/1516859824717414400

И още една новина от Бирсен от преди малко:

"Няма такъв ход... Мега сделка от Disney Plus

Disney Plus се ръкува с Таркан. Таркан ще бъде бранд и рекламно лице на платформата, както и ще подготвя съдържание, в съответствие със споразумението, което сключи с Disney Plus."

https://www.birsenaltuntas.com/magazin/yok-boyle-hamle-disney-pl … ega-anlasma/5743/

# 694
  • Мнения: 41 942
Здравейте,момичета!



   И преди да забият празничните камбани, да си
припомним, че днес е Разпети петък и да се смирим...
  Всички имаме нужда да сме по-добри и човечни...


Грозде Hug,благодаря за вчерашните новини от Джан, за наше успокоение! Two Hearts







Подарък от иранския фендом....


Желая ви спокоен ден!

# 695
  • нещотърсачка НАРЦИ Love is everything
  • Мнения: 12 145
Crazy Малииий, три пъти си го пусках.
Много е задобрял Джано, много! Преди беше просто силен, а сега вече е и бърз, и пъргав. Абе ... машина за мачкане. Crazy
И мен да ме омачка не бих се възпротивила. Blush

Грозде, добре си се завърнала. Hug

Благодаря на всички за всичкото инфо. Да знаете, че по-благодарен консуматор от мен няма. Laughing

# 696
  • Мнения: 3 864
Здравейте, рагаци! Simple Smile

Профи Hug нали.. много е задобрял в боя! Професионална работа, страхотна подготовка.. и в комбинация с физическите му данни и сила.... работата става напечена! Grinning Ами, ще ме извинят турските му колеги.. например в Чукур/Ямата, сцените с боищата бяха ужасни, да не кажа смешни, нескопосана работа.. почти във всички турски сапунки е така!
Но при Джан, става въпрос за съвсем друга работа.. "машина", вижда се, няма нужда от повече приказки и сравнения! Hands V

Ели Hug Злати Hug Джаки Hug Софи Hug  

Нося ви една интересна и прекрасно написана статия! Авторът има страхотно чувство за хумор.. и много точно е описал отношението (лудостта) на публиката/зрителите/феновете към Джан! Grinning Пиша един голям отличен на този журналист! Simple Smile

Преса Италия
Новият брой на Dreamers, официалното списание на Canale 5, говори за Can Yaman и "Viola Come Il Mare", който ще видим тази есен във водещата мрежа на Mediaset.




"Виола като морето"
Винаги можеш да почукаш на вратата два пъти.
Сбогом, Дивит.
Днес Яман играе супер мачо ченге:
ЛУД ЛИ СИ ВЕЧЕ?

Кошмарът се завръща, този път под формата на супер секси ченге. Никога няма да се отървем от Джан Яман и голямото му привличане. След като завладя сърцата на безброй жени, от всякаква възраст и семейно положение, играейки ролята на сладък и безстрашен любовник в многобройни турски сериали, които си проправиха път в домовете ни, сега той е тук, главният герой на италиански телевизионен сериал.

Самото име е програма: Виола е като морето.
За радост на всички съпрузи, гаджета и самотници, Джан Яман играе ролята на Франческо Демир, известен още като Зелиг, неустоимо очарователно ченге: мускулите и златното сърце са идеалната комбинация, за да влезе отново в сърцето на всеки. Имало ли е някога толкова привлекателен полицай... в историята на Made in Italy в Италия? Отговор: Абсолютно не...
Но това не свършва дотук. Can Yaman реши да сложи всичките си аса на масата. Освен величествената физика и магнетичен поглед, той добави и чувствения си глас в драмата „Viola come il mare“. Да, той е заснет на италиански, със собствения му глас. И за да не остави никакво съмнение в истинността на героя, турският актьор заяви следното: „Веднага почувствах този герой в себе си. Той реагира инстинктивно, точно като мен." Накратко, Франческо Демир, известен още като Зелиг, освен много физически и психически качества, е и "в тон" с Джан Яман. С една дума, по-зле не може да бъде...

Тези, които смятаха, че те веднъж завинаги се отърваха от обемната фигура на Джан Яман, трябваше да променят решението си набързо. Ченгето Франческо Демир, известен още като Зелиг, е готов да сложи белезници на сърцата на феновете си, които вече могат да му се наслаждават „живи и здрави ", с онзи средиземноморски секс символ, който блести през униформата му. И както знаете, чарът на униформата е уникален. Всичко това има положителна страна.

"За първи път играя полицай, това е предизвикателство за мен. Но този Франческо Демир - усетих го, този персонаж е в джоба ми от доста време. Той беше вътре, просто трябваше да го взема. Той е сериозен, инстинктивен, професионален, брилянтен: винаги е готов за шега, особено с жени. Наистина ми е приятно да го играя."

Представете си, когато излиза Сандокан (отново с участието на Джан Яман). Не, вероятно е по-добре да не си го представяте, за да не страдате...

Скрит текст:
Сериалът Viola come il mare, продуциран от Lux Vide и режисиран от Франческо Викарио, обещава да бъде коктейл от жанрове: романтична комедия, детективска история, криминална, драма. Филмът е базиран на романа на Симоне Танзини и ще пристигне в Канал 5 през есента. Историята разказва за срещата
Виола Витале е модна журналистка, която се завръща в Палермо, родния си град, за да открие следи от бащата, когото никога не е познавала. Тя си намира работа в местната новинарска служба.
В този контекст тя среща Франческо Демир, брилянтен полицейски инспектор, но недоверчив към другите. Франческо не обича традиционните методи, а Виола, от своя страна, има специален талант за синестезия: умее да комбинира различни сетива, например да възприема емоциите чрез цветове и като гледа хората, може да разбере как се чувстват. Виола също има голяма тайна и заедно с Франческо ще открие тайните на собственото си минало, което я върна у дома след толкова години.

Хайде, очаквам да видя Джано и днес с малчуганите (украинските дечица). Heart Eyes
Предполагам, че ще има и фенки някъде там из горите/парковете Grinning Дал' ще има мераклийки за копане? Само и само, да са в близост до Джано? Grinning Аз например бих изкопала цяла нива (декар - декар и половина са ми по силите).. Grinning  

# 697
  • Мнения: 10 948
Грозде, аз съм флегма и мързел, само ще стоя и ще гледам как Джано копае Joy

# 698
  • Мнения: 3 864
Ето го! Джан пристига! https://twitter.com/Berna71164899/status/1517513409591451650
Деца не виждам.. ноо, всички майки са тук! Grinning

Дали Джан ще може да стигне до децата и дръвчетата Animal See No Evil Grinning https://twitter.com/Berna71164899/status/1517525364490317825

Вали дъжд.. но ето, слънцето се появи, въпреки лошото време! Nature Sunny Grinning




Скрит текст:



Погледнете каква красота.........

ИГ Джан - качил си е най-сладките снимки! Nature Sunny














Последна редакция: пт, 22 апр 2022, 20:14 от grozdence.

# 699
  • Мнения: 10 948
Ах, много сладки и мили снимки Heart Eyes Направо пуснах една сълза от умиление Blush

Тази фотка е най-яка! Усмивката на Джан! И радостта на момчето!! Я, ето Джан си има и фенОВЕ! Браво за инициативата, страхотен пример за тези деца и младежи Heart

# 700
  • Мнения: 6 021
Здравейте, момичета! Hug

Не съм и очаквала друго.....където е Джан, там е и народа!
Джан е пример за много хора и затова е толкова обичан и харесван.
Не пести енергия и емоции във всички негови начинания.
Винаги е мил и сърдечен към всички.
Толкова много любов и доброта раздава.
Прекрасен е Джан! Heart

Ели, ето ти го ... Animal See No Evil








Това са най-щастливите деца!

# 701
  • Мнения: 10 948
Джаки, много е облечен нещо Joy Не, че няма да се насладя, ама якето мисля, е излишно Rolling Eyes

# 702
  • Мнения: 3 864
Елке, тихо! Деца има там.... Animal See No Evil тц, тц, тц.. Joy








"Джан днес искаше да измине участъка от колата до портата, защото толкова много фенове го чакаха.
Не всички успяха да сдържат ентусиазма, но Джан беше услужлив и усмихнат както винаги.
 Направи ми впечатление как първо разплете косата на едно момиче, преди да прегърне и защити тази дама. Изгледът й на благодарност и възхищение към Джан казва всичко за този момент."
"Няма... друг такъв, за момента не съществува на този свят."

Невероятно красив клип! https://www.instagram.com/p/CcqcERJoHhI/

"В средата на тълпата и бутането, момент на благост и нежност.
Вижте как той прегръща дамата и подрежда косата на другата дама."

Цялото видео https://twitter.com/Cala1205/status/1517561014388240384

======================

Стори Джан - Благодари отново, душица мила.. Simple Smile
"Благодаря за 173 000 туита днес"



Последна редакция: пт, 22 апр 2022, 22:15 от grozdence.

# 703
  • Мнения: 6 021
Джаки, много е облечен нещо Joy Не, че няма да се насладя, ама якето мисля, е излишно Rolling Eyes


Ели, ти не каза ли, че ще стоиш и гледаш как Джано копае?
Не уточни, че искаш и да е гол. Ама, уточнявайте ги тия желания!

# 704
  • Мнения: 3 864
Джано направи демонстрация днес, той се възползва от малкото си време, за благородно действие.. действие, което директно е насочено към сърцата ни. Heart Тези, които му завиждат, трябва да последват примера му! Той постоянно печели нашето уважение и внимание, както с актьорството, така и с всичко, което прави..



Само ги вижте тези двамата.. усмихнати, доволни и щастливи - сладури! Innocent Heart Eyes



Май станаха и приятели.. : ))



Ами, струваше си!
Ето как.. едно просто и кратко общуване с Джан и малко внимание, се превръща в голяма прегръдка за всички украински деца, пръснати по света ......  Nature Earth Africa Innocent Heart


Общи условия

Активация на акаунт