Какво най-много спира МЪЖЕТЕ да се обвържат?

  • 2 887
  • 43
  •   1
Отговори
# 15
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
Това , че някой ще му казва какво да прави, а той няма да има силите да се противопостави.......усещането, че жената до него може да го контролира.........подозрението, че  няма да е толкова добра колкото майка му.......Прозрението , че губи хиляди други възможности.......и т.н. дивотии

# 16
  • Мнения: 4 473
Загубата на пълна независимост, отговорността да споделяш живота си с друг човек, неписаните задължения да се съобразяваш с него, да правиш компромоси, да бъдеш постоянен в действията и намеренията си, невъзможността да вземаш еднолични и стремглави решения, без това да се отрази негативно на връзката, поставяне на заден план на собствени нужди, в това число и занимания за развлечения, в името на партньора, а по-късно и децата....и много, чного други ...

# 17
  • Мнения: 1 517
Загубата на пълна независимост, отговорността да споделяш живота си с друг човек, неписаните задължения да се съобразяваш с него, да правиш компромоси, да бъдеш постоянен в действията и намеренията си, невъзможността да вземаш еднолични и стремглави решения, без това да се отрази негативно на връзката, поставяне на заден план на собствени нужди, в това число и занимания за развлечения, в името на партньора, а по-късно и децата....и много, чного други ...
Това като че ли е най-точния отговор. Макар, че при нас беше точно обратното: той се натискаше да правим семейство, но при него беше друго: търсеше си жена, щото майка му почина и май му беше писнало самда се гледа  Mr. Green А сега къде на майтап, къде на истина казва: "Да знаех, хич да не се женяяяя..." 

# 18
  • София
  • Мнения: 7 097
Макар, че при нас беше точно обратното: той се натискаше да правим семейство...

И при нас беше така - той настояваше да заживеем заедно, да имаме дете и да станем семейство и аз накрая взех, че кандисах...Човек и добре да живее се жени...

# 19
  • Мнения: 118
Жените.

# 20
  • Мнения: 6 164
Ами аз не знам жените пък какво ги спира /'щото причината е същата вероятно/, защото винаги аз съм била тая със страха от обвързване, пък повечето ми гаджета за жена си ме взимаха, аз и затова толкова бягах и ги сменях... докато вЕрно не ме "хванаха". Wink

# 21
  • София
  • Мнения: 4 493
hahaha hahaha hahaha
Ей това ме разсмяяяяяяя Joy Joy Joy
Може би това е най точният отговор  newsm78

# 22
  • София
  • Мнения: 797
 Темата май е обърната към мъжете, но според мен е страхът, че ще бъдат контролирани.

# 23
  • Мнения: 620
Според мен ги е страх,че ще попаднат на жена,която ще е по-силен характер от тях Sunglasses
Това с поемането на материалната отговорност.....,че за мъжа не е ли въпрос на чест и
достойнство да се грижи за жена си и децата,и не се ли чувства така истински мъж Rolling Eyes
Загубата на свободата....тя не е задължителна,защо да се плаши от това Rolling Eyes
Изобщо човек (мъж или жена) за къде е сам,това е по-страшно от варианта да те изпратят
на пазар, за да набавиш вечерята или да ти мрънкат на главата Sunglasses Laughing

# 24
  • Мнения: 819
Бъдещите отговорности...и капчица егоизъм,може би....

# 25
  • Мнения: 1 186
Страха от това че ще бъдат само с едно жена-и в секса и в други ситуации-или хайде да бъда по-точна(защото те ако искат могат да бъдат и с други моми Laughing)-страха от това че ще трябва да се постараят да бъдат само с една жена

# 26
  • София
  • Мнения: 15 466
Мъже, ПОМОГНЕТЕ да ви разберем /по-добре, а и правилно/
Кажете какво най-много Ви плаши, та не смеете да се обвържете.
И какво разбирате под думата "обвързване".
И как една жена може да Ви помогне да го преодолеете /страха/?
Съвместното съжителство - без брак и без деца - страшно ли е за Вас, обвързващо ли е, шок ли е за един мъж /след връзка от 2,5 години/?  newsm78

A на мен ми е интересно как успя да влезеш с ник ,който е регистриран? Аз веднъж се опитах да вляза с моя си ник, но нерегистрирана и  отговора беше ,че това име е регистрирано и не можах да вляза.

# 27
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
Не е ...след нейния има тиренце

# 28
  • София
  • Мнения: 15 466
Не е ...след нейния има тиренце
И все пак се чувствам гадно, толкова ли нямаше други? newsm45 newsm12

# 29
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
Тя не е регистрирана, а е само гост....споко

Общи условия

Активация на акаунт