Как се омъжих?

  • 7 500
  • 139
  •   1
Отговори
# 60
  • Там където е семейството ми
  • Мнения: 2 510
Ехххх, ми как?Със мерак. Joy
Моят ме излъга,не че съжалявам де,че се оженихме,ама ми беше малко рано,едва на 17 год.
Запознахме се през юли в далечната 1998 год.То беше любов то беше чудо. Rolling Eyes
В края на годинта ноември месец решихме,че в студените зимни вечери ,вместо да спим сами ще е хубаво да сме двамката и направихме годеж.Чак на следващата година на 19 юни напарвихме и сватба.
От тогава до сега нищо не се е променило.Естественно увеличихме семейството със нови два члена.

# 61
  • Мнения: 8 917
Инициативата беше изцяло негова -аз се поддадох....... и при това ми хареса да се "поддавам" Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 62
  • Мнения: 766
Двамата го бяхме планирали
 Или поне горе-долу Thinking
Как беше - 3 месеца гаджета след година и нещо сваляне от страна на мъжа към моя милост. После 3 години съвместно съжителство.
После предложение за брак от него - аз отказах /нямахме финанси, време и т.н./
След 6 месеца аз му предложих и той прие  Laughing
И така  се омъжих bowuu

# 63
  • Мнения: 3 537
Бебето беше на път. pregnant

# 64
  • в къщи
  • Мнения: 467
Отговорих:импулсивно и на бързо.Ходихме 6-7 месеца и много взехме да се караме.Моя вика "Айде да се оженим,че ще вземем да се скараме".И така... Joy
 Добре,че се съгласих,той не бил за изтърване  Mr. Green-хубавец ми е и слуша много! Blush

# 65
  • Мнения: 24
Живеехме си заедно и си ни беше хубаво и така. Обаче един ден разбрахме, че ще имаме бебе. После стана много сложно, защото не бях се развела с предишния си съпруг. Той го протака до последно, че ужким все нямаше време. И накрая решението за развод ми излезе на 1 ноември, а се оженихме на 9ти. Понеже и съм рускиня, то ми беше още по-сложно, че да вадя бележки от посолството. Беше голям екшн при положение че бях бременна в 9ти месец (термина ми беше на 13ти номеври), но слава богу малкия изчака и се роди на 25ти. Всичко това беше заради него, за да носи името на баща си, иначе, ако не бяхме успели да се оженим преди да се роди, щяха до го запишат на името на първия ми съпруг - луда работа и закон, ама това е положението в БГ. )))))
Та и сутринта на 9ти ходих да си взема документа от посолството, и чак тогава се обадихме на родителите на мъжа ми, че ще се подписваме следобяда  Embarassed #Crazy , кумувете дойдоха от работа, и брат му - това беше. Много на бързо и супер нестандартно!!!  Joy

# 66
  • Мнения: 1 930
Първите 2 опции Peace

# 67
  • Мнения: 2 657
Последна опция Peace
5 години живеехме на семейни на4ала и когато бебето беше на път-последва сватбата Laughing

# 68
  • Мнения: 1 403
И двамата го планувахме  Peace

# 69
  • Мнения: 1 120
 Бебето беше на път...

# 70
  • Мнения: 357
Че бяхме млади и зелени, бяхме, всичко беше розово, Heart Eyes след дългогодишна връзка и бебето беше напът. Принципно родителите ми бяха против тази връзка Naughty, но като разбраха за бебето, настояха да се оженим и фактически всички тези неща на куп ме склониха, макар че не исках да се омъжвам бременна Rolling Eyes. Въпреки всичко бях красива булка, сватбата беше невероятна, но... след сватбата, приземяването беше болезнено! ooooh! Резултатът е на лице - щастливо разведена с едно красиво малко слънчице на годинка и три месеца! Mr. Green

# 71
  • София, Младост
  • Мнения: 2 416
последната опция  Laughing

# 72
  • Мнения: 1 793
След дългогодишна връзка. Това беше следващата стъпка.

# 73
  • Мнения: 6 390
....Всичко това беше заради него, за да носи името на баща си, иначе, ако не бяхме успели да се оженим преди да се роди, щяха до го запишат на името на първия ми съпруг - луда работа и закон, ама това е положението в БГ. )))))
.....
Аз само да кажа, че такъв е закона в доста страни, по Европата със сигурност пишат автоматически съпруга като баща в свидетелството за раждане и никой не пита дали е така, и въобще май няма възможност да пишеш друг човек за баща Peace

Имаме подобна случка с един близък, който беше женен за чужденка и дете имаха, тя живееше вече с друг, той се върна в бг, но той все не искаше да се развежда, докато тя не му даде детето, тя разбира се не щеше и да чуе за това  Crazy и накрая тя забременя от новия, и направо го побърка нашия човек за развод, обаче балканджии Йово като каза Не, без дете няма развод Crazy, тя се шашкаше тотално, че и следващото й дете ще носи Онази бг фамилия  Crazy Grinning и предполагам грозни сцени е имало, но накрая се разведоха, и на него му дадоха детето - по споразумение на двамата  Wink Grinning А тя бързо бързо се ожени отново...
Сори за спама, просто много ми припомни случката на Лена  Wink представям си какъв ужас е било за нея още повече дни преди раждането ooooh!

# 74
  • Мнения: 902
Хаха как..бяхме гаджета около 3 месеца.. пишехме си СМСи и една вечер дойде Смс със съдържанието " и докъде би стигнала с мене?Би ли се омъжила zа мене например?" И аz се шашнах , и му викам не zнам, но ако толкова искаш да zнаеш ще си помисля няколко дни и 6те т и кажа, той вика "искам"..
Минаха се тия няколко дни аz все не каzвах нищо и един ден като си гледахме снимки у майка му и аz му викам"Бе, zнаеш ли, някой ден с тебе като си имаме детенце... " и се усетих какво съм каzала.. така ми стана ясно чЕ подсъzнателно аz също си представям тоя човек до мене до края на живота ми.. И в крайна сметка стана така че на следващия му въпрос "ще се омъжиш ли zа мен каzах просто "ДА".Той"аz те питах сериоzно"И аz "Иа z каzах сериоzно да"
Няколко след това ми се обади той и ми вика..."какви планове имаш zа 7 Август(беше юли 2004)
Аz викам "ми никакви"
Той"добре, zа6тото тогава ще се женим.. в момента съм в с.вета и уреждам час zа
нас. Става ли на 7 ми.. " И аz "ДААААААААААА"
Бях много щастлива..И така и стана, сватбичка на бърzо в градината на брат му ,със домашна скара в големия пек и много zакачки.. щуротия, но много хубав спомен ни остана..
И не съжалявам нищо...
А иначе, отговора ми съвпада към "той ми предложи и аzу се подадох.."
Хем с кеф..  Joy

Общи условия

Активация на акаунт