Дълга връзка и интимност?

  • 5 682
  • 111
  •   1
Отговори
# 60
  • София
  • Мнения: 35 098
Краткият акт се компенсира много лесно, ако тя е готова. Но тя не е, пичът не знае как, може и да не намира за нужно.
Мен ми е жал да жени в подобни отношения, честно…

# 61
  • Мнения: 8 883
Краткият акт се компенсира много лесно, ако тя е готова. Но тя не е, пичът не знае как, може и да не намира за нужно.
Мен ми е жал да жени в подобни отношения, честно…
А, мен - не. Тя е на 30 и се предполага, че 1. може да покаже/каже на партньора какво й харесва 2. да си намери друг, ако не я устройва. Не може всеки път друг да ти е длъжен за личното ти удоволствие. За много жени сексът е на 6-7 място в една връзка и не намират за нужно да полагат кой знае какво усилие или внимание.

# 62
  • София
  • Мнения: 35 098
Сигур си мисли, че няма време и тя, като оназ в съседната тема, пък този не е идеално лош…

# 63
  • Terra incognita
  • Мнения: 12 258
Скрит текст:

# 64
  • Мнения: 39
Здравейте отдавна чета вашите коментари тук.. Сега аз да попитам всички тук нека си изкажат мнението

Толкова ли е важно секса в една връзка?
Жена която е готова на всичко за мъжа
Жена която дава всичко от себе си за мъжа РАЗБИРАТЕЛСТВО, Любов, Обич, Внимание, и.т.н но в леглото не е добра
                   Другият въпрос е
Ами ако жената е луда в леглото задоволява мъжа да свършва за секунди  добра е но само в леглото и в същото време да спи и с други мъже
 

Каква  и коя  от двете жена бихте избрали да имате в живота?  Много ми е интересно?

# 65
  • Мнения: 1 206
Моят опит е показал, че жена да удовлетворява мъжа сексуално е по-важно от това, дали "дава всичко от себе си" /каквото и да било то/.
Сега, до колко биха си търпяли рогата не мога да кажа, но със сигурност биха преглътнали липса на качества с/у хубав секс.
Мъжете имат различни критерии от жените- обобщено /колкото и условно да е/хубав секс, разбрана /има и стиснати мъже, които искат и доход/.

# 66
  • София
  • Мнения: 12 649
Хубавото е, че в живота изборът не е или или. Връзка без секс не бих търпяла, което не значи, че гледам само секса.

Но в горния пример, приложено за другия пол обаче, единия го взимам за мъж, другия за любовник, и всичко е топ Satisfied

# 67
  • Мнения: 40 913
Аз лично не разбирам защо трябва да се избира между гнила ябълка и червива ябълка, като си има съвсем нормални???

# 68
  • Мнения: 35 961
няма "жена, готова на всичко за мъжа"

зависи от мъжа - някои са ориентиранио основно към секса, други предпочитат любов, разговори, грижа

а тази жена, която раздава щедро рога, ще става ли майка на нечий деца? 'щото не съм убедена, че бъдещият татко ще се радва да отглежда вероятно чужди деца

ЧС, +1

# 69
  • Terra incognita
  • Мнения: 12 258
Не съм мъж, ама не бих избрал нито едната, ако бях.
И да, сексът е важен. Но не е всичко. Една връька не започне ли със страст, не ми я хвали 😃

# 70
  • Мнения: 771
Докато има жени, които са и добри в леглото, и добри извън леглото, останалите колкото и да се успокояват, че са по-важното от двете, пак ще бледнеят пред първите.

Иначе, няма по рождение добри или лоши в леглото. За да си добра, трябва да си разкрепостена и най-вече да имаш желание. Ако мъжът не ме привлича и аз ще съм скучна в леглото. Просто, защото ще е скучно за мен.

Последна редакция: вт, 18 яну 2022, 10:16 от Королева

# 71
  • Мнения: 8 883
Не знам защо жените така упорито се заблуждават, че мъжете припадат по супер комплексните им и дълбоки личности. Готова на всичко за мъжа си, жертви, саможертви - това хич не е привлекателно и не трябва да се бърка с подкрепа и насърчаване.

Да, сексът е важен в една връзка и особено много за мъжете. Естествено, че има такива с различно либидо, но ако вкъщи тези му нужди се неглижират, със сигурност ще си ги потърси навън. Иначе, ако за жената интимността е бреме, но иска да си запази брака, просто трябва да си затваря и очите, просто е.

# 72
  • София
  • Мнения: 38 489
След 18 г връзка и брак, абсолютно уверено твърдя - сексът има огромно значение. Едно 40-50 процента от цялото отношение между мъжа и жената. Няма ли секс, няма ли хубав секс - всичко останало се руши, колкото и да го крепиш. И разбира се, и другата половина с разбирателство е важна. Ама ако няма хубав секс, хората стават нервни и няма разбирателство.

# 73
  • Мнения: 59
stefchetoo,ако жената не е добра в леглото, но е добра във всичко останало... мъжО й ще си ходи по курви, ако пък е добра в леглото, ще си я ползва само за секс, не и за нещо по-сериозно.
Мъжете са така, ако не са доволни от секса с жената до себе си компенсират с чуждите жени,така че трябва да си всичко което изброи.
И пак не е сигурно дали ще е цял живот с теб, ако ще и да си перфектната.

# 74
  • София
  • Мнения: 38 489
Какво означава "не е добра в леглото"? Както пеят Тина и Род - It takes two! За тази работа трябват двама. В леглото сте двама равни. Не сте шеф и подчинен, който никога не е "достатъчно добър" за шефа.
Ще си покажете, ще се научите и ще ви е кеф и на двамата по равно.

Общи условия

Активация на акаунт