ИУ- Варна

  • 647
  • 4
  •   1
Отговори
  • Мнения: 3
Здравейте, искам да уча в ИУ Варна, но много хора ми дават различни мнения. Някои казват, че им харесва и е добро образованието, а други казват, че на нищо няма да се научи и, че много лесно се влиза. Някой който учи/ учил в близкото време, може ли да ми каже някакво мнение по въпроса? Ще бъда много благодарна ! 😁

# 1
  • СИ
  • Мнения: 4 406
Колкото хора, толкова и мнения.
Дали ще е добро образованието, зависи и от теб самата. Колкото повече наблягаш, ходиш на лекции и упражнения, толкова по-добро образование. Имай в предвид, че навсякъде изискванията за присъствие са занижени.
Влизането навсякъде е лесно. Просто няма деца и следователно кандидати. Това е за всички университети. Отдавна отмина времето, когато за едно място се бореха по 4-5 души, за някои и по 10-15.
Помисли внимателно и каква специалност предпочиташ.

# 2
  • Варна
  • Мнения: 818
аз завърших там преди 2-3 години
за коя специалност те интересува точно?

# 3
  • Мнения: 19
аз завърших там преди 2-3 години
за коя специалност те интересува точно?
Може ли да кажете мнение за Информатика и компютърни науки?

# 4
  • Варна
  • Мнения: 818
преподавателите, които са ме обучавали от тази катедра в магистратурата ми, бяха на добро ниво.
При нас всичко нали беше само за година и половина в тази специалност, но ни показаха, как да си правим сайтове, онлайн магазини, по-обикновени приложения, учихме C# и C++, HTML.CSS, сървъри и други.
Ако завършиш бакалавърска степен, ще научиш разбира се много повече неща.
Винаги има такива, които нищо няма да правят, ще си платят на някой да им направи курсовата и ще минат, но къде и да са, няма да имат никакви знания накрая. Така че до колко ще научиш нещо, зависи само и единствено от теб

Общи условия

Активация на акаунт