Магазини със стоки за бебета и мами в гр. Бургас

  • 63 395
  • 187
  •   1
Отговори
# 120
  • Бургас
  • Мнения: 2 041
записче  Peace

# 121
  • Мнения: 770
и от мен записче

# 122
  • Мнения: 167
                       Наясно съм, че въпросът ми не е за тук и вероятно ще бъде преместен в продавалника, но там не открих нито една обява за Бургас, а ми е спешно.   PraynigНа въпроса, търся да купя количка 3 в 1, трябва ми поне количка и кошница за кола. Ако някоя мама от Бургас продава такава, нека да ми пише на лични. Нуждата от кошницата възникна внезапно и със сумата, която съм приготвила няма как да взема нова количка с подобна екстра.

# 123
  • Мнения: 25
Здравейте!Искам да ви питам къде от Бургас мога да си купя отпечатъци за бебе. newsm78 Не съм виждала Rolling Eyes  никъде а многобих искала да си му имам малките крачетата за спомен Peace Благодаря предварително Heart Eyes

# 124
  • Мнения: 25
Здравейте!Искам да ви питам къде от Бургас мога да си купя отпечатъци за бебе. newsm78 Не съм виждала Rolling Eyes  никъде а много бих искала да си му имам малките крачетата за спомен Peace Благодаря предварително Heart Eyes

# 125
  • Бургас
  • Мнения: 2 041
Мимиту ,скоро ходих до Бамболиното,който в к/с"Зорница" и там имаше  Peace

# 126
  • Бургас
  • Мнения: 420
Да, в Бамболино има Peace

# 127
  • Бургас
  • Мнения: 3 082
Здравейте!Искам да ви питам къде от Бургас мога да си купя отпечатъци за бебе. newsm78 Не съм виждала Rolling Eyes  никъде а многобих искала да си му имам малките крачетата за спомен Peace Благодаря предварително Heart Eyes
Premaman!  Peace
http://www.babyart.be/v2/home2.php

# 128
  • Мнения: 25
благодаря мамчета ще отскоча до Бамболиното да си взема Hug Peace

# 129
  • Мнения: 41
И аз да се запиша тук, много полезно инфо.

# 130
  • Мнения: 249
Срещу Малибу направиха голям детски магазин, на мястото на един за дамски дрехи.
Не съм убедена, но ми се върти, че е на Mc Baby.... Дали не греша обаче? Да не те подведа, но иди да го провериш, магазина е готин, и да не е на марката, все ще останеш доволна.

Да, магазина е точно на Mc Baby  Peace

# 131
  • Бургас
  • Мнения: 420
 Срщу пицарията до Малибу ( не се сещам в момента за името) е и фирмен магазаин на Черноморка. Страхотни дреки, на много ниски цени Peace

# 132
  • Бургас
  • Мнения: 3 082
В момента има чудесно намаление на детски дрешки в Марк енд Спенсър в МОЛ-а! Вчера накупих за без пари една торба с дрехи за Бориско.  Peace

# 133
  • Мнения: 4
В момента има чудесно намаление на детски дрешки в Марк енд Спенсър в МОЛ-а! Вчера накупих за без пари една торба с дрехи за Бориско.  Peace

Има, вярно, но като за Максо размери - не е остано нищо .... голямо ровене ровех и си изгризах ноктите от яд ... И си излязох с празни ръце!  Whistling

# 134
 JoyЗа мен най-готините дрешки си остават Мayoral. Taм също имат голямо намаление - 50% мисля че беше.

Общи условия

Активация на акаунт