Процедура за планово секцио в Тина Киркова

  • 5 086
  • 20
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 357
Моята лекарка от Тина Киркова ми взе 550 лева и каза , че това покрива всичко. Секциото беше планово, но го направихме един ден след термин, много съм благодарна , че не избърза , а искаше да изчакаме. За прегледите ме викаше в болницата и нищо не съм плащала , те бяха два прегледа да прецени докъде са стигнали нещата. Иначе всичко е същото както го описват момичетата. Катетера ми го сложиха преди упойката , но не е нищо страшно, само малко неприятно. Бях в обикновена стая, ако исках можех да си взема детето при мен, никой не ме е задължавал да го държа в детското , друг е въпроса , че аз предпочитах да я връщам през ноща. Не е вярно , че се чака на опашка за тоалетните, защото една тоалетна е между две стаи , значи някъде за 5-6 момичета и въобще не ми се е налагало да чакам. Гадното обаче беше , че 00 се запуши и никой не си направи труда два дни да я отпуши , та трябваше да ходим в общата, за която не ми се спомня. Тя се ползва от всички ромки. От двойния Вип се отказах по причините , които Евелина е споменала, а единичния пък ми се струваше малко скъпичък, а и не ми се седеше сама. Следващия път обаче, живот и здраве, ще си взема Вип стая.

# 16
  • Мнения: 151
bimbo Моята лекарка е на договор в Тина Киркова. Добре де нали тези пари се плащат на касата на болницата и там си има ценоразспис? Благодаря за отоговорите Simple Smile

# 17
  • Мнения: 280
проблемите там
1 приготвят те при раждащите - нянат вип предоперационна Sick
2 8 жени в реанимация-бебето отказват да дадът!
3 само с късмет за вип стая където е вече рай и бебо може непекъснато да е до теб Whistling

успех!!!и здраби с беб да си тръгнете щасливи!

# 18
  • Мнения: 3 447
Леле, какви са тия тарифи бе, толкова ли са скочили цените  Shocked Преди година и половина за планово секцио платих на лекаря 400 лв плюс 150 за болницата - общо 550, вместо 500.

# 19
  • Мнения: 9 050
bimbo Моята лекарка е на договор в Тина Киркова. Добре де нали тези пари се плащат на касата на болницата и там си има ценоразспис? Благодаря за отоговорите Simple Smile

Щом лекарката ти работи там, няма право да ти иска такива суми!В болницата официално има изнесена тарифата - 500 лева без значение какво е раждането.
Колкото до внасянето на каса, аз моите пари си ги внесох на 5-тия ден, когато ме изписваха и вече можех да се движа. Обаче лекарката ти може да ти каже, че парите трябва да се внесат веднага след операцията и тъй като ти си обездвижена в реанимация трябва да и ги дадеш тя да ти ги внесе. Така тя ще внесе 500 лева и ще си прибере останалите.

Толкова ли държиш на тази лекарка? Никога не е късно да я смениш.

Така както ти е поставила условията, като нищо ще те остави да си изтърпиш контракциите и в последния момент ще каже, че нещо не е наред и се налага секцио.

# 20
  • Мнения: 151
Смятам пак да разговарям с нея. Пък да видим... Wink

Общи условия

Активация на акаунт