Влюбени ли сте все още в съпруга си?

  • 6 651
  • 97
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 1 783
Аз пък съм влюбена още newsm51!Имаме 12 години брак!Тръпката   Kissing Heart,паренето под лъжичката, 1datingвълнението да го видя newsm03,желанието да се любим luvbed,милите думи  action032,sms-сите,изненадките,ревност,страсти,скандалчета   fight...сладките сдобрявания gydi...всичко си е на лице!И от мен и от него!С какво се различаваме от  влюбените с 1-2 годишна връзка? Само по броя на годините smile3521 и с това,че имаме две деца Hug smile3540 smile3540!ВСИЧКО Е ЛЮБОВ! ОБИЧАЙТЕ СЕ!
И ние така, само че след 5 години брак и още 7 преди това.

# 16
  • София/Варна
  • Мнения: 2 413
Ние сме заедно повече от 3 години и все още я има тръпката - като чуя, че вратата се отключва скоквам да го посрещна и нацелувам, с трепет очаквам позвъняването му като е в командировка, ежедневно като го видя в ICQ и ми става едно таккова трепетно и често му изпращам влюбени емотикончета Simple Smile.
Наред с делничното ежедневие успяваме да поддържаме и тръпката, неясно и за двамата как Wink.

# 17
  • София
  • Мнения: 2 164
Заедно сме от 8 години. Все още съм влюбена в него  Heart Eyes. Тръпката е жива още.

# 18
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Никога не съм била влюбена в него и затова сме още заедно (винаги след летенето в облаците е следвало болезнено приземяване). Иначе много се обичаме и не можем един без друг и предполагам, че цял живот ще е така.

# 19
  • София
  • Мнения: 3 679
Първосигнално мислех да напиша ,че от лудата любов е останала просот обичта
За 5-те години, през които сме заедно и ден не е минал да не се чуем по телефона по няколко пъти,никога не сме се разделяли или посрещали без целувка....Като прочетох постингите и се замислих,май още ми прескача сърцето като го видя да се връща от работа,пък преди това и да съм била яхнала метлата за нещо,още виждам любовта в очите му,още се оглеждам в тях....
Май още съм влюбена в него!!!!!!

# 20
  • София
  • Мнения: 5 289
За 4 години още ми трепва нещо в корема като го видя. Heart Eyes

# 21
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
знам ли...  Thinking Не мога да си спомня newsm78 , до кога го любех?! 

Ама какво значение има, след като все още го обичам   Hug Heart Eyes

# 22
  • Paradise
  • Мнения: 3 103
все още съм; ако не съм влюбена, няма да я има тръпката (при мен е така)
женени сме от 2 години, заедно сме от три.

Не разбрах анкетата и не гласувах

# 23
  • Мнения: 328
След 10-годишен брак и 5-годишна връзка все още съм влюбена в него.Или по-скоро го обичам безумно много,не мога да си представя живота си с друг мъж.Понякога когато много ме ядосва,се опитвам да не го обичам толкова,но не става.Явно съм си намерила половинката.Дано само и той мисли като мен.

# 24
  • Варна
  • Мнения: 1 306
Според изследвания и според една книжка на Бегбеде любовта трае три години. После на хормона му пада нивото. Забелязала съм, че влюбванията ми траят по две години средно.

# 25
  • Мнения: 1 564
все още съм влюбена в него.Или по-скоро го обичам безумно много,не мога да си представя живота си с друг мъж.Понякога когато много ме ядосва,се опитвам да не го обичам толкова,но не става.Явно съм си намерила половинката.Дано само и той мисли като мен.
======================================================================
И при мен е така.От  5 г. сме женени,а от 7 сме заедно. Peace

# 26
  • Мнения: 8 505
Между третата и петата сме,още съм влюбена.
Не гласувах.

# 27
  • Мнения: 819
Не само съм влюбена,аз направо си го ОБОЖАВАМ!!!!!

# 28
  • там от където съм
  • Мнения: 1 073
Ние се познаваме от много време но сме омъжени от 3г и сега е по силно от началото.Колкото повече време минава,аз все повече си го обичам.

# 29
  • Мнения: 88
влюбена съм и още как Heart Eyes
като го видя ми светва и погледа даже Grinning, а си имаме две дечица и 10 годинки назад.
Дано така да продължи и  напред Heart Eyes
Мисля, че и тои изпитва същото Grinning
Не че не се караме де -  даже после е толкова сладко Heart Eyesluvbed Heart Eyes newsm74

Общи условия

Активация на акаунт