Лечение на хламидия

  • 51 613
  • 40
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 7 640
защото ако стане сега бебето, кофти.
Питай за схама с Азатрил, щом ти е лошо от Доксициклина.

# 16
  • София
  • Мнения: 35 963
За секса:
Когато се провежда лечение на двамата партньори секса е забранен, защото има опасност от реинфекция.
Напр. при теб лечение е в по-напреднала фаза - антигена е унищожен, при полов акт партньора те заразява с нови антигени /бактерии/ и инфекциозният процес при теб започва отново. И ако ти остават още 2-3 дена лечение- антибиотика не е достатъчен и ти си оставаш с бактерията....това най-просто казано.
Така че никакъв секс  Wink

ПП. Всички лекарства се вземат след хранене, с изключение на тези които са за стомашни проблеми - язва, гастрит и т.н .

# 17
  • Мнения: 7 716
Е, няма как да започне инфекциозен процес, при положение, че си защитена от антибиотик.
Докато пиете и двамата не е опасно. Обаче като спрете е възможно  единият да не се е излекувал и тогава може да стане повторно заразяване.

# 18
  • София
  • Мнения: 35 963
Не съм съгласна Лали, точно по време на лечението е възможно повторно заразяване. Хламидията е коварна. Wink

# 19
Направих си профилактичен преглед и ми установиха 1:16 наличие на Хламидия (слабо положителен). Какво ще ме посъветвате. Притеснен съм! Cry

# 20
  • Мнения: 740
IgG или IgA е положителен?

Последна редакция: пт, 01 дек 2006, 11:49 от Simma

# 21
IgG или IgA е положителен?

антитела, т.е. кръвен тест

# 22
  • София
  • Мнения: 35 963
IgG или IgA е положителен?

антитела, т.е. кръвен тест
Кои антитела изследва: Иг А или Иг.Г ?

# 23
  • Мнения: 11
Трудна и упорита на лечение е тази коварна хламидия ,но аз съм си поставила за цел аз да бъда от нея по трудна и опорита ще я преборя тази гадина взе ми здравенцето това коварно нещо тъпча се с антибиотици докога и лекарите не знаят как е възможно от 2004г.да ходя по доктори ,че от цяла Варна стигнах чак до София къде сте хуманни лекари измет ненадейно от къде някой ден може и с вас това да се случи аз имам две операции и е възможно при приливането на кръв да не са изследвали за хламидия болно ми е ,че тези дето ходят като скъсани са здрави защото ползват пезервативи само простите ли страдат от това не мисля венерическо заболяване е това о боже на мен ми е .Доктори помогнете на България чували ли сте за демогравски срив да но ви е хубаво да има болни да си тъпчете гушите просяци за чуждото здраве със вас сме с вас живеем не сте вечни къде ще отидете след това изродиха се помислите ви нормално е да се лекуваме в това време колко много хора ви мразят ,а вие сте претръпнали как гледам в очите му ,а той ме гледа като изрод вие ако провеждахте правилно лечение и навреме колко хора нямаше да влезат и излизат от здравните заведения това не е ли търговийка здравето не струвало пари да и да ви дават сте си изроди .Извенете ме човечни лекари това важи за търговците малко сте ,но ви има .А търговците си личат познавам ги по погледа мумии болно се усмихвам забравихте за клетвата си ,но от горе незабравя аз съм сама доктор на себе си по добър от вас иначе големи имена имате голямо име големи пари само пари се въртят в главчуните ви ако не бяхме ние щяхте ли да имате луксозни кабинети крадци на здраве така е нормално е търговийката да върви хората да са болни България да мре еми то е от възрастта плюя на такива думи .Тринадесета година нямам дете в ръцете депресията ме е обзела не ми се живее уморих се .Но ще успея -дали.

# 24
  • Мнения: 975
Жанета,малко неразбираемо звучи поста ти,но мисля че трябва да посетиш клиника по стерилитет ,има все още добри доктори които са преди всичко и хора.Повярвай.И какво е това лечение на хламидии от 2004г. явно не е лекувана правилно.

# 25
  • Мнения: 1 248
Момичета има ли значение в коя лаборатория се прави изследването, или в която и да е резултата е надежден (в София)?

Тани, имам миналогодишни спомени, че се справихте с гадините...явно са хронифицирали. Tired



# 26
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 780
Тани,аз се излекувах с 2 курса на лечение с Азатрил.Мъжът ми беше с - резултат,но го пи е той.Правихме кекс  Wink с презерватив.

# 27
  • Мнения: 90
Здравейте!След много антибиотици изпити през тая година и аз най-накрая разбрах,че имам хламидии.Лекувах ги и сега ще чакам да мине малко време та да видим какво ще правя после.Много  са коварни ,намразих ги вече.Само дано не са хронифицирали вече. PraynigИ аз незнам откога и по какъв начин съм се" сдобила "с тая гадост CryИ то добре,че много изчетох във форума и благодарение на съветите на момичетата отидох да се изследвам,иначе още щях да се чудя какво ми има....

# 28
  • Мнения: 11
Така и не ми е ясно от мъж или жена и каква професия практикува е човекът който ми пише че е чудно от2004г. да е безпериспективна тази напаст  хламидията чудно ми е и на мен и нямам отговор неправилно лечение какво значи това всички които са ме лекували ли са такива сигурно извинете ме за рязкият тон но живота те принуждава и обстоятелствата Моля ако желаете може да ми пишите и на имейла .Мила с моя проблем прости ми ,че не ти отговорих ,но имах много проблеми за решаване ще ти драсна писамце очаквай скоро по пощата.

# 29
  • Мнения: 740
Janeta_76, ако се постараеш да пишеш малко от малко по - грамотно, използвайки препинателни знаци, може би ще те разберем по - добре и ще коментираме адекватно постовете ти.
Няма да те копирам в бисерната тема, макар че си точно за там  Peace

Общи условия

Активация на акаунт