Заспива само върху мен

  • 1 327
  • 9
  •   1
Отговори
  • Мнения: 8
Здравейте, тази нощ беше ужасна за нас.. дъщеря ми е на 1,5м и от 2 седмици се буди през нощта плачейки (избиват кучешки и 1 кътник едновременно), стои по 2-3 часа будна, защото се разсънва от болката и плача, но след като се успокои си заспива и си спи до сутринта спокойно. Обаче тази нощ дори не искаше да легне на леглото, заспиваше върху мен, а когато тръгвах да я слагам на леглото се будеше и започваше да плаче.... Дали може да е само от зъбите или може да има и друга причина? Случвало ли ви се е и на вас такива ситуации?
Благодаря!

# 1
  • София
  • Мнения: 28 571
Кучешките при сина ми бяха най-болезнени. Като видех, че започва да го боли (обикновено около 1 през нощта), директно давах нурофен.

# 2
  • София
  • Мнения: 2 567
Да, детето ми дълго време заспиваше само върху мен, или баща си. Не ми се е виждало странно, търси близост просто. И дъщеря Ви сега иска да усеща мама близо, защото я боли и се успокоява от топлината. Друг е въпросът колко Вие се наспивате. За болката давайте нурофен или панадол. Моят син само 1 нощ е плакал от болка ( не разбрах къде, може и зъб да беше) и 5 мин след като пи панадол се успокои и заспа.

# 3
  • Мнения: 8
На мен ми е много хубаво да я гушкам, но не ми се струва, че и е особено удобно, защото и така се буди, а въобще не дава да я сложа на леглото. Изпотява се, става ни топло и на двете,а това, че аз не спя е отделно, вече 3та седмици караме с безсънни нощи.. но като вчерашната сме нямали до сега..

# 4
  • Мнения: 12 780
След като никнат зъбки, едва ли има и друга причина. И тази е предостатъчна. Cry

# 5
  • Мнения: 160
Да , случвало ни се е . Ние при растежа на зъбите не сме имали проблем със съня , но ей така просто се е случвало да иска да спи при нас ! Kissing Heart
Случвало се е да сънува кошмар и не иска да е сам в леглото.
А пък аз никога не съм имала против . Heart Eyes

# 6
  • Мнения: 7 898
Вечер преди да си легне дай парацетамол или Нурофен. Обикновено болката особено от зъби е по- силна вечер.
Така ще спи и няма да те притеснява.
Моя син е същия в момента и ако не му дам преди лягане Нурофен, цяла нощ ще реве и ще се тръшка.

# 7
  • Мнения: 580
И на нас ни се е случвало. Най-страшно беше с коликите при голямата ми дъщеря. По цял ден искаше само да спи върху мен. Не можеш дори да се наместя в леголото, защото се будеше и ревеше.
Мажете венците с крем. Търсете такъв със силни болкоуспокояващо. На моите деца съм им мазала венците с Калгел. Каката я махах с всички хвалени и прехвалено, но само Калгела успокояваше. В пика на избиването на зъбите давах Панадол или Нурофен. Другото не помагаше.

# 8
  • Мнения: 29 344
Моят спеше отгоре ми почти през цялото време, особено при коликите и никненето на зъби. На мен ми харесваше, де....така че не съм виждала проблем в това.
Мажете венците с гелче, ако много го боли детето - половин или една доза Панадол/Нурофен. Не го оставяйте да се мъчи.

# 9
  • Мнения: 7 898
Вече съм се специализирала в спането върху мен Simple Smile. Не е всяка вечер но понякога меънка прекалено много и го вземам в мен да се успокои и като се унесе го слагам до мен.

Общи условия

Активация на акаунт