Боядисване на коса

  • 856
  • 7
  •   1
Отговори
  • Мнения: X
Здравейте, първо се извинявам за дългия пост. Дълго време си боядисвах косата много тъмно кестеняво, почтиии черно.
Посетих фризьор там ми я обезцветиха, тук таме ми сложиха кичури обаче стана много златисти. После отидох пак, намазаха ми я с блондор и после сложи  мисля седмица като цвят и стана горе долу добре, оттървах се от тъмния цвят. Сега покрай всички болести бяхме в болницата с детето и се гледаме вкъщи и се грижа сама за косата си. Взех си цвят 7.1 на лореал, обаче стана леко тъмна. Да попитам какъв номер цвят да си взема сега, искам да стои светла, а не да приминава пак към кафявите тонове. Благодаря Ви предварително за съдействието! Извинявайте за дългия пост Simple Smile

# 1
  • SF
  • Мнения: 21 242
Коя боя на Лореал?
Вземи си професионална боя, с която можеш да изветляваш до 1-2 тона. Зависи какви проценти оксидант ще ползваш. Не те съветвам в домашни условия 9%, защото можеш да си увредиш косата.

С витамин С, стрити на прах можеш да обезцветиш косата в домашни условия, но много изсушава. Ако решиш да пробваш, трябва да ползваш маска за много суха коса.

# 2
  • Мнения: X
Коя боя на Лореал?
Вземи си професионална боя, с която можеш да изветляваш до 1-2 тона. Зависи какви проценти оксидант ще ползваш. Не те съветвам в домашни условия 9%, защото можеш да си увредиш косата.

С витамин С, стрити на прах можеш да обезцветиш косата в домашни условия, но много изсушава. Ако решиш да пробваш, трябва да ползваш маска за много суха коса.
Loreal  Excellence Creme 7.1
Ash blonde преди два дни се боядисах

# 3
  • Мнения: 58
Аз не бих експериментирала, все пак това е химия. Най-добре идете при фризьор да си ви направят косата в подходящ цвят. Ще ви кажат, какво е най-добре да се направи според случая. Simple Smile

# 4
  • Мнения: X
Отидете на фризьор. След толкова третиране и цветове, не бих се правила сама вкъщи.

# 5
  • Мнения: 1
Здравейте,
искам да споделя огромното си разочарование от боята Био Витал - не само че не боядисва, косата става като стопена, отделно капе на шепи... Никога не съм преживявала такъв кошмар, както след тази натурална боя. Пазете се от нея!

# 6
  • Мнения: X
Здравейте,
искам да споделя огромното си разочарование от боята Био Витал - не само че не боядисва, косата става като стопена, отделно капе на шепи... Никога не съм преживявала такъв кошмар, както след тази натурална боя. Пазете се от нея!

За пръв път я чувам. Дано се възстанови бързо косата ви!

# 7
  • Маями
  • Мнения: 58
Здравейте. Как да постигна този цвят на косата в домашни условия? Фризьорката е мега добра професионалистка и от видеата разбрах, че използва бои на ALFAPARF. Прикачвам и снимка. Благодаря.

Общи условия

Активация на акаунт