Дело TUV срещу силиконови импланти PIP

  • 954
  • 5
  •   1
Отговори
  • Хасково
  • Мнения: 222
Здравейте, отварям темата за всички жени жертви на силиконовите импланти PIP, които са влкючени в делата срещу компанията TUV. Предлагам тук да обсъждаме развитието на делото и да си бъдем от взаимопомощ при всякакви въпроси.

# 1
  • София
  • Мнения: 35 141
Има специализирани и тематични групи, където можете да дискутирате.

Включете се към групата (без)Опасна красота, има достатъчно пострадали от пластичната хирургия.

# 2
  • Мнения: 1
Здравейте! И аз бих искала да науча повече от дами, които са минали по този път. Аз току-що се регистирах и искам да знам повече, относно процеса.. Има ли дами, които вече са получили пбезщетение? Simple Smile

# 3
  • София
  • Мнения: 2 044
Има специализирани и тематични групи, където можете да дискутирате.

Включете се към групата (без)Опасна красота, има достатъчно пострадали от пластичната хирургия.
Има пострадали,но за този казус няма информация.Ще се радвам да обменим информация и опит.Подадохте ли документи и до къде сте?

# 4
  • Хасково
  • Мнения: 222
Аз съм част от делото TUV 4, и февруари месец съда се произнесе в наша полза. Определиха ни първоначално обезщетение от 5000 евра, като сега започва индивидуална експертна оценка на всяка една по отделно, и според случая ще се определи окончателното обезщетение. В сайта има калкулатор и всеки може да си изчисли приблизително колко може да и бъде. От първоначалното обезщетение, което е еднакво за всички, 1000 евра си удържа адвоката за хонорар, 2000 евра задържаха за индивидуалната експертиза, и 2000 евра ми преведоха по сметка преди няколко дни. Окончателното обезщетение според калкулатора може да е между 30 000 и 50 000 евра.  Тези 2000 евра за експертната оценка след това TUV ще ги възстанови.

# 5
  • Мнения: 1
Здравейте, аз също съм потърпевша имам такива силиконова протеза от 2007г ,включих се към съдебната процедура '𝗧𝗨𝗩 5'. Март месец 2023г ще се подложа на операция за премахването на имплантите . Имам приятелка на която която се отключи много тежко автоимунно заболяване, според лекарите е от протезата.
Много закъснях с операцията ,дано успея да изпратя епикризата  преди да е се произнесат по размера на обезщетенията, тъй като се предполага ,че  имам разкъсвания.

Последна редакция: пт, 17 фев 2023, 15:02 от Veselina Metodieva 735511

Общи условия

Активация на акаунт