Ужасните съседи...

  • 1 663
  • 21
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 451
Моите съседи отгоре обичат да чистят след 12 вечерта, така че споко. Има и по-зле Simple Smile

# 16
  • Мнения: 252
Няма оправия стия селендури #Crazy smile3511 smile3513 #2gunfire

# 17
  • Мнения: 2 498
Те на тази възраст обикновено се кротват хората.....на тези съседи май нещо им хлопа.....

# 18
  • Мнения: 6 164
На тази възраст ...  Confused Няма надежди да се разберете.

# 19
  • Мнения: 780
е това е предимството на къщата - няма кой да ти чука и тропа и ти когато си искаш хлопаш . но пък от друга страна имам една комшиика която само да излезна от пътната врата и почва да ме разпитва къде отивам,зюа какво за що..... една сутрин ми вика - снощи на гости ви бяха 4 семейства, цяла вечер пяхте и играхте едните си тръгнаха в 3 часа другите в...? часа другите в....?часа и казва точните часове и минути - ...........а живее на 50 метра от нас - цял ден спи и вечер ходи като караконджул/ лаф на майка ми Simple Smile/

# 20
  • Мнения: 3 835
На тази възраст ...  Confused Няма надежди да се разберете.

Не мога да се съглася с теб. Няма никакъв шанс, някой да ме тормози ежедневно и денонощно и да не реагирам. При пложение, че живееш с други хора, си длъжен да се съобразяваш с тях, както аз се съобразявам, така и те.  smile3516 Ако искаш да си правиш, каквото ти е кеф, по което си време искаш, отиваш да живееш в гората. Тука бяха дадени някой предложения от мами, примерно в 5 часа, да й цъфнеш на вратата и  tantrum така, или в 5 часа сутринта, да пуснеш уредбата на 6, или каквото там се сетиш, да им стане ясно как се чувствате вие, вследствие на тяхното поведение.  Crossing Arms

# 21
  • Мнения: 71
Щом с цивилизовани методи не става, осава полицията. Казвам го от собствен горчив опит!

Общи условия

Активация на акаунт