Мезотерапия

  • 85 200
  • 98
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 817
При съчетанието и с някакъв масж ,ще имаш ефект до към 6см ,за месец.Но много и зависи с какво точно ще те бодът/какви медикаменти ще използват/ Има разлика между тази за целулит и тази със отслабващ ефект ,непременно уточни какво искаш Laughing

# 16
  • Хасково
  • Мнения: 222
dare и аз съм от Пловдив, ще ми кажеш ли салона където си правиш мезотерапията. Цената такава ли си е или на теб ти правят отстъпка?

# 17
  • Мнения: 278
mam4e_mia, смятам с дермосоник да комбинирам. 6 см ми звучи вдъхновяващо! Непременно ще проуча какви медикаменти предлагат щом има разлика!  Peace

# 18
  • Мнения: 131

Даре и аз съм от Пловдив. Питай като ходиш колко струва терапията против целулит и колко процедури правят! Laughing

# 19
  • Мнения: 817
И аз от днес започнах курс с мезотерапия ,съчетена с вакум масаж.
За последно си правих преди година ,но тази зима малко се поолях и затова от днес съм на линия фитнес +мезо+диета+масажи и ще видим.
Днес ми замериха мерките ,ще докладвам след четвъртата.Започнах ударно с три ампули ,еднократно Laughing
пожелавам успех и на другите бодящи се Wink  bouquet
И после отчет Naughty

# 20
  • Мнения: 278
mam4e_mia, успех! Непременно ще чакам да споделиш! Аз засега си направих 10 процедури дермосоник и засега нямам време. Но преди лятото непременно мисля да направя още 10 като преди това и мезото!

# 21
  • Мнения: 2 829
успех Мамче мия ,аз се интересувам от мезото на лице и шия,мислу че ми е време за пооправяне на бръчките Winkще споделиш ли за в кои салон ги правиш-?-виждам че си от софия

# 22
  • Бургас
  • Мнения: 3 553
И аз от днес започнах курс с мезотерапия ,съчетена с вакум масаж.
,,,,,,,,,.Започнах ударно с три ампули ,еднократно Laughing
пожелавам успех и на другите бодящи се Wink  bouquet
И после отчет Naughty

Аз за сега си оставям само с питането и събиране на инфо, понеже процедурата ми идва скъпичка, като се има предвид че мезотерапията трябва да се съчетава за по-добър ефект с масаж и дермосоник. При мен също ще са необходими поне 2 ампули за една процедура.

mam4e_mia, би ли споделила резултатите от преди година ?

# 23
  • Мнения: 817

mam4e_mia, би ли споделила резултатите от преди година ?

Ами, определено имаше ефект ,но не помня със сигурност.Но в панталоните ми оставаше място колкото да си пъхна два пръста ,някои направо ми се свилчаха ,но тогава го съчетавах и със НВД LaughingСега отново минавам на този режим Peace

# 24
  • Бургас
  • Мнения: 3 553
Сега отново минавам на този режим Peace

Аз първо ще опитам с диета Peace Желая ти добри резултати.
Каква е цената на трите ампули за една процедура?

# 25
  • Мнения: 817
Ами на ампула е по 150лв. ,ако не се лъжа ,защото платих общо 505лв ,за три ампули и една процудура с СПМ .

# 26
  • Бургас
  • Мнения: 3 553
Ами на ампула е по 150лв. ,ако не се лъжа ,защото платих общо 505лв ,за три ампули и една процудура с СПМ .

Многооо, не ти ли правят отстъпка Thinking Моята козметичка каза, че ако ми сложи 2 ампули на веднъж, цената е 200лв., като имаш предвид, че една ампула струва - 120лв.

# 27
  • Мнения: 817


Многооо, не ти ли правят отстъпка Thinking Моята козметичка каза, че ако ми сложи 2 ампули на веднъж, цената е 200лв., като имаш предвид, че една ампула струва - 120лв.

За съжаление не ми прават отстъпка Tired

# 28
Та, ще кажеш ли къде в София си правиш тези прекрасни процедури?

# 29
  • Мнения: 817
ще споделиш ли за в кои салон ги правиш-?-виждам че си от софия

Правя си ги в "Скин системс"http://skinsystems.hit.bg/za_nas.html , а докторката се казва Катрин Крахтова

Общи условия

Активация на акаунт