Аларма на кола свири 5-ти час

  • 7 435
  • 44
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 242
Тя не е от тука тази кола. Знам ги всичките защото и аз паркирам моята на това място.
А и от краткия разговор с "ченгето" разбрах че колата по талон е от съвсем друг квартал.
Не знам.

# 16
  • Пловдив
  • Мнения: 23 697
При нас една такава кола получи отверка в акумулатора още на втория час. Вандалско, но... млъкна. И досега не знам кой нахака отверката през предния капак, но тайно съм му благодарна.

# 17
  • Мнения: 9 990
Takaaaa, и тук да кажа-обаждате се в районното, казвате регистрационният номер на колата и те издирват собственика.Все пак, човекът може да не знае, никой не би оставил колата да вие толкова и да остане без акумулатор.Ще дохвърчи или ще прати човек да я спре.Може би се е повредила алармата, ще разкачат жичките и готово.
Аз така съм правила и са си свършвали работата-явно вашето районно го мързи...

# 18
  • Мнения: 242
еми незнам дали го мързи щото като съм ги викала преди години за едни алкохолици долу посред нощ са идвали. тука ми казаха че такива били разпоредбите. Нишо не можели да направят!

# 19
  • София
  • Мнения: 676
И на мен ми се е случвало подобно нещо два пъти. Все през нощта. Първият път се обадихме в районното и хората дойдоха след няколко минути. Явно бяха издирили собственика, защото позвъниха на един звънец от входа, пред който беше паркирана колата и човекът слезе и я спря. Вторият път обаче ни казаха, че нищо не могат да направят и затвориха тел. Та не знам кое е било по закон или правилник, но си мисля, че след като вдига шум, това си е нарушаване на реда и спокойствието на гражданите! А тях кой трябва да ги опазва?!

# 20
  • Мнения: 5 317
Ужас.Още ли свири тази аларма?

# 21
  • Някъде на път....
  • Мнения: 10 351
Ужас.Още ли свири тази аларма?
Олеле!  Shocked

# 22
  • Мнения: 242
ОЩЕ!!!!!!!!!!!!!!!!!

# 23
  • Мнения: 6 164
Чупиш крушката на мигача /ако светят мигачите/, даваш на късо с отвертка и няма да свири повече!!! Wink

# 24
  • Някъде на път....
  • Мнения: 10 351
Чупиш крушката на мигача /ако светят мигачите/, даваш на късо с отвертка и няма да свири повече!!! Wink

Леле, Мисти, ама ти си била голЕма бандитка бееее  Laughing

# 25
  • Мнения: 242
Ох, не знам как да го направя това с отверката.
Много съм скарана с тия работи.
Но ако свири цяла нощ...............ужас

# 26
  • Мнения: 9 990
Ок, ти ако не можеш-мъжа ти или друг.....намери съмишленик.Или дано падне акумулаторът вече, ама ако не-няма да спите  май... Tired

# 27
  • София
  • Мнения: 5 289
А как я чуваш тая аларма от 19 етаж бре,мислех че на толкова високо в небето не се чуват звуците от долу чяк толкоз Rolling Eyes.

# 28
  • Мнения: 1 120
Има да си свири така докато и се изтощи акумулатора ooooh!
Поне така беше с една такава свиреща кола до нас. Видях, че идваха ченгета, огледаха и без да бутнат нищо си заминаха. Изглежда нямат право...

# 29
  • Мнения: 8 917
Някакво развитие или още си свири Shocked

Общи условия

Активация на акаунт