Стани богат с водещ Михаил Билалов - тема 5

  • 32 633
  • 755
  •   1
Отговори
  • тук, на мястото си
  • Мнения: 21 784


„Стани богат“ е една от най-гледаните  продукции в българския ефир. Предаването е по лиценз на Sony Pictures Television и е първото по рода си, реализирано в България. През 2021 г. "Стани богат" навършва 20 години у нас.
Завръща  се с  промяна на правилата - всеки участник сам ще определя втората сигурна сума.

 Излъчване:
Понеделник – петък, 18:00 – 19:00 ч.
ТВ канал -  БТВ
Водещ - Михаил Билалов

Правила:
15 въпроса – от 100 лв до 100 000 лв
Първа сигурна сума – 500 лв на 5 въпрос.
Втора сигурна сума – по избор на участника между 6-ти въпрос и 14-ти въпрос: 1000 лв. – 50 000 лв.
Три жокера - „50/50“, „Помощ от публиката“ и „Обади се на приятел“

Любопитен факт е, че самият водещ – Михаил Билалов, е участвал в играта, но не като претендент за голямата награда и не у нас. По времето, когато преди 20 години шоуто стартира в България, Билалов е бил във Франция и там е избран от свой приятел за жокер. Не е изненада, че актьорът е дал верен отговор.

"Стани богат" е шоу за информация и забавление.
Приятно гледане и коментиране!

Стари теми:

# 1
  • Мнения: 5 759
Билалов: знаеш как да зададеш въпроса си, нали? Без ''Мартине, добър ден, как е жена ти'' Grinning Grinning Grinning Ами прав е!  И пак не го прочете както трябва.......


Благодаря за темата Simple Smile))))

# 2
  • Русе
  • Мнения: 560
Докторът имаше много добра обща култура. Не знам как се комбинират например знания по история със знания по физика.
А кой чете апокрифи? Този въпрос беше зададен, за да спрат един знаещ участник. Неслучайно може би имаше едно забавяне, едно замотаване от страна на Билалов - междувременно са търсили някакъв невъзможен за отговор въпрос.
Банкерката отпадна много навреме, от нея не можеше да се очаква нищо. Как може веднага да не ѝ светне Отело, ами се впусна в разсъждения.

# 3
  • Мнения: 5 563
Записвам се и аз да ви следя. Отдавна заглеждам предаването и чета темата, но все не се включвам.
Банкерката ме изуми на въпроса за Оз.. изобщо дори не помисли малко.
За доктора мога да кажа само..  Браво! Последният въпрос си беше, за да го спрат, сигурна съм.

# 4
  • Мнения: 13 768
Еее, нормално! Естествено, че няма да му помагат да опразни касата, де 😀
Въпросът не беше толкова труден всъщност! И той правилно се насочи към архангелите. Ако беше помислил още малко, може би щеше да нацели верния отговор. Избърза, според мен. На един от предишните въпроси 100 пъти се препоти, докато се реши да маркира, тук обаче адреналинът му завъртя главата и снижи предпазливостта си.

Ама и нашето в темата е малко като що си с шапка, що си без шапка 🙂
Като отговарят на въпросите - специално нагласени са за тях, като се издънят - нарочно са ги спънали... 😂

# 5
  • Мнения: 5 759
ххаха въпросът беше много интересен всъщност и не мисля, че са го спънали, просто ни е яд, защото искаме да видим предпоследния въпрос. В Последния печели ми харесва, че винаги четат всички въпроси после Grinning

# 6
  • Мнения: 3 021
И на мен много ми хареса играта на доктора, но явно умственото напрежение и умората му дойде в повече. Без да си спомням Апокрифа, като се насочи към Архангелите и Благата вест от Гавраил, се сетих, че Михаил води душите в ада /общо казано/, така че това беше въпрос на логика, но той просто се хвана за това, че Михаил е бил воин, ако се беше сетил за умрелите, щеше да отговори вярно. Но, адреналина си каза своето. Но, браво за неутроните, страхотни разсъждения. Тази вечер останах много доволна, изключвам банкерката, но понякога и бързината да отговориш е грешна.

# 7
  • София
  • Мнения: 27 175
Алфея, благодаря за новата тема.

Браво на доктора, мисля, че една идея засенчи Мецан. Но и двамата ще влязат в историята, макар и доктора да си тръгна 'само' с 5 бона.
Яд ме е, че не закова трисетака, жалко.

# 8
  • Мнения: 36 484
Благодаря за темата Simple Smile
Аз не бих рискувала 15 000 лева, независимо колко пари имам и дали ми трябват.
Иначе, можеше да се предположи, че е ангел, а не апостол и че не е Габриел, защото той носи благата вест и не е логично той да се занимава и с Ада. Но това са само предположения, никога не бих рискувала, както написах.

# 9
  • earth
  • Мнения: 1 334
Не знам как се комбинират например знания по история със знания по физика.
Едното се чете/слуша за развлечение, а другото се учи сериозно в продължение на години.

# 10
  • Мнения: 5 759
Благодаря за темата Simple Smile
Аз не бих рискувала 15 000 лева, независимо колко пари имам и дали ми трябват.
Иначе, можеше да се предположи, че е ангел, а не апостол и че не е Габриел, защото той носи благата вест и не е логично той да се занимава и с Ада. Но това са само предположения, никога не бих рискувала, както написах.
Мисля че самата дума апокриф го обърка тук, тоест в признатия текст може Гавраил да носи благата вест, но в апокрифа да води и към ада. Нещо като Мария Магдалина

# 11
  • Мнения: X
Благодаря за темата Simple Smile
Аз не бих рискувала 15 000 лева, независимо колко пари имам и дали ми трябват.
Иначе, можеше да се предположи, че е ангел, а не апостол и че не е Габриел, защото той носи благата вест и не е логично той да се занимава и с Ада. Но това са само предположения, никога не бих рискувала, както написах.

И аз имах твоята логика и изключих Гавраил, но на място не бих рискувала просто защото идея си нямах кой от другите е. Малко странно наистина заложи той на Гавраил, но явно адреналина си каза думата и избърза.

# 12
  • Мнения: 1 281
Имам спомен, че по старобългарски сме го учили, както вече се спомена, обаче не бих могла да стигна до отговора. Много добра игра иначе, добре, че следващата отпадна бързо, за да има време за някой добър да стигне по-далече Simple Smile

# 13
# 14
  • Част от тайното общество на К.О.Т.К.И.-те
  • Мнения: 2 580
Тя банкерката едно време беше фолкпевица, което не го пиша за да я изкарам глупава, а като интересен факт.
Въпроса на който отпадна са го задавали, само че търсеха на кого му е липсвало смелост, доколкото помня.

Общи условия

Активация на акаунт