Изнася ли се България в чужбина?

  • 3 125
  • 55
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 619
аз няма да се изнасям оба4е съм забелязъл че мъжете имат повече кураж да се изнеса от родината отколкото жените   newsm10 newsm11
Naughty при нас беше обратно,аз бях куражлийката Mr. Green

# 16
  • Мнения: 707
Az sum iznesena ot 6 godini,no na Koleda se vru6tam ''za postoianno''.Pisna mi tuk! I na muja mi su6to. Moga da vi kaja edinstvenata pri4ina za men ( a i za po4ti vsi4ki bulgari) da stoim v 4ujbina: izkarvame pari, za da jiveem edin den normalno v Bg.Vsi4ki 6te se vurnem nyakoga,nikoi ne e ''navun'' zavinagi.

# 17
  • Мнения: 1 451
А ти къде си, че ти писна?
За това, че никой не е там завинаги, не си права. Много хора не искат да се връщат. Аз пък никога не съм искал да заминавам.

# 18
  • Мнения: 1 212
Изчетох всичко дето сте списали до тук
и добре....
Единодушно коментирате , че износа тече с пълна сила......
Даже помня едни случки преди някоя и друга година с цели рейсове, дето ги връщаха....
А за вноса, за вноса на хора......( вярно , че не е по темата), какво ще кажете ?
Много хора отидоха на гурбет, други на "лайф", но сума ти други, всякакви индивиди придойдоха напоследък....и още ще идват.
Моето мнение като "виден патриот" и шовинист, е че чужбина се внася в България.....
P.S. Само малко ми е мъчно за виетнамците дето ги изнесоха също.... Cry Cry Cry
Много бездомни кучета се навъдиха оттогава... #2gunfire

# 19
  • Мнения: 619
Az sum iznesena ot 6 godini,no na Koleda se vru6tam ''za postoianno''.Pisna mi tuk! I na muja mi su6to. Moga da vi kaja edinstvenata pri4ina za men ( a i za po4ti vsi4ki bulgari) da stoim v 4ujbina: izkarvame pari, za da jiveem edin den normalno v Bg.Vsi4ki 6te se vurnem nyakoga,nikoi ne e ''navun'' zavinagi.

е това ми е любимо,да се изказва някой от името на всички българи в чужбина. #Crazy
ние не мислим че ще се върнем някой ден завинаги.

# 20
  • Мнения: 1 517
А ти къде си, че ти писна?
За това, че никой не е там завинаги, не си права. Много хора не искат да се връщат. Аз пък никога не съм искал да заминавам.

И аз не искам да заминавам! Искам да живея в България. Но искам малко по-нормален живот.

# 21
  • Мнения: 1 451
Кой не иска по-нормален живот? Ама от кое по-нормален? newsm78

# 22
  • Мнения: 1 517
Кой не иска по-нормален живот? Ама от кое по-нормален? newsm78

Пускай тема  Grinning То "нормалното" е много относително нещо.

# 23
  • Мнения: 155
Кой не иска по-нормален живот? Ама от кое по-нормален? newsm78

Пускай тема  Grinning То "нормалното" е много относително нещо.

Относително, ама то нашето по всеки параграф е ненормално и нали си е наше си го харесваме и си ни привлича  tooth...

# 24
  • Мнения: 929
аз няма да се изнасям оба4е съм забелязъл че мъжете имат повече кураж да се изнеса от родината отколкото жените   newsm10 newsm11
Naughty при нас беше обратно,аз бях куражлийката Mr. Green

От всички познати които имам навън все жените са куражлийките. И ние ще се изнасяме ама още не се знае кога точно. Не че искаме обаче така стоят нещата.

# 25
  • Мнения: 707
Svil,az sum v Holandia. Interesno tezi ,koito ''ne iskat'' da se vru6tat kakvo 4etat v Bg foruma? Za6to ne se ''amerikanizirat'' napulno i da si otvariat 4ujdoezi4nite saitove,sled kato sa tam ''zavinagi''? Otnosno poniatieto ''normalen jivot'' imam predvid da ima6 jili6te, sviastna kola (ne luks,prosto izpravna),da si kupi6 dnes hliab i da znae6,4e i utre moje6 da si kupi6. Zavijdam na horata,koito sa imali vsi4ko tova predi, e- az go niamah,zatova poeh na gurbet. Sega imam daje pove4e,otkolkoto sum iskala-izkarano s 4esten trud.Bez 1 lev pomo6t ot roditeli sme si kupili vsi4ko s muja mi. A sega 6te imame dete,sled nego vtoro i treto moje bi,i iskame te da rastat v Bulgaria.

# 26
  • Мнения: 2 242
хехе че те почнаха да се връщат вече  Mr. Green
и както македонците се сетиха че са българи - ще вземем и да се разрастнем  hahaha

# 27
Македонците се сетиха че са българи заради българските паспорти.
Затова не ги брой в България, а в Европа.

Виж това ромите - те работят най-усърдно за справяне с демографския срив.

Мери, стискам палци като се върнете да успеете да се задържите тук, а не да идвате само на почивка!

# 28
  • Мнения: 2 242
Македонците се сетиха че са българи заради българските паспорти.
Затова не ги брой в България, а в Европа.

не си усетил иронията в поста ми май  Mr. Green, вече и бебетата го знаят т’ва  Peace

А след няколко месеца хич няма да я броя България Wink, Хайтов още преди 30 години го е казал ... ма да видим кога ще се сетим
Виж за ...ц .... ромите, си прав Mr. Green

# 29
  • Мнения: 2 891
хехе че те почнаха да се връщат вече  Mr. Green
и както македонците се сетиха че са българи - ще вземем и да се разрастнем  hahaha

ха ха ха ooooh! не се бях сетила за този вариант!

Иначе не съм от заминаващия тип, нали трябва да останат ентусиасти да оправят каквото могат Flutter

Общи условия

Активация на акаунт