Универсалните подправки - ах, какво злато!

  • 4 117
  • 30
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 4 406
да, ползвам, слагам Маги на всичко, даже си соля салата с такива подправки, мъжът ми обаче не харесва вкуса, когато е в сурова храна

# 16
  • Мнения: 3 537
Рядко ползвам.

# 17
  • Мнения: 2 609
Почти не ги ползвам, всички манджи с тях ми миришат еднакво. Rolling Eyes Харесвам само една подправка за пиле, но пък мъжа ми не я одобрява и рядко слагам и от нея. ooooh!

Последна редакция: пт, 10 ное 2006, 13:54 от Кари

# 18
  • Мнения: 867
Не ги използвам  Naughty Предпочитам "истински" подправки Simple Smile
проблема с готовите фиксове е прекомерната сол, консервантите и т.н, които аз гледам колкото е възможно да избягвам

# 19
  • Мнения: 7 106
Не ползвам изобщо от готовите подправки, защото са пълни с изкуственяци и Е-та. Правя си домашна универсална подправка от пресни зелении и зеленчуци и си ползвам нея  Peace.

# 20
  • Мнения: 3 927
Злато ли?!?!
Това е един от големите боклуци на пазара Mr. Green
Но щом искате яжте си ги. Смилете се поне над децата си - не им давайте от сготвеното с тези подправки.

# 21
  • Мнения: 3 500
"Смилете се" - може ли и в  "готварски рецепти" дори да се стига до крайности. Смилили сме се, спокойно, никой не е казал, че ги даваме на децата.А моето мнение е, че абсолютно във всичко има консерванти, Е-та и боклуци.Не можем да се отървем толкова лесно като видиш ли избегнем "боклуците" от една чаена лъжичка универсална подправка.Не мисля, че е толкова много по-вредно от всичко купено, което консумираме.Не живея на село и нямам откъде да взема пресни подправки, всичко го има в пакетчета и в нито едно от тези пакетчета не може да са гарантира качество и чистота.

# 22
  • варненка от София
  • Мнения: 4 881
Използвам на Маги вълшебните вкусове, Пикантина, Вегета е бульончета разни.

# 23
  • Мнения: 2 161
Ако се прибави вегета към пилето с ориз,вкусът става невероятен.Когато използвам тези подправки не подправям ястието със сол и така не става солено.

# 24
  • Мнения: 1 737
Вкусни са ми, но ги избягвам заради момонатриевия глутамат и останалите им вредни в-ва.

# 25
  • Мнения: 899
Ползвам само Пикантина - за супи, понякога за ориз. На други ястия не ги харесвам.

# 26
  • София
  • Мнения: 35 952
Ползвам ги и много ми харесват Peace

# 27
  • Мнения: 502
Използвам пилешките бульоните на Маги  когато готвя постни супи и много ми харесват.Също така ми харесва да ги пия като топла напитка.

# 28
  • Мнения: 286
Използвам всички подправки на Маги и съм много доволна.
Харесва ни и подправката за картофи на фирма"Меркурий", а също и за пица на "Биосет".

# 29
  • Den Haag
  • Мнения: 1 845
"Маги вълшебен вкус - букет от градински подправки" - тия са ми любимите, правят ястието наистина вкусно.
И аз ги използвам почти на всяко готвене  Peace Peace Peace

Общи условия

Активация на акаунт