Незнам вече какво му е на това дете незнам и къде да го заведа -ПОМОГНЕТЕ

  • 3 762
  • 39
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 1 941
Зечова Hug, още ли плаче детенцето...? Ако не го боли ухо, значи е нещо друго. Не искам да те плаша, но се сещам единствено за главичката. Иди, ако трябва на частен в Пловдив, настоявай за всякакви изсл., най-добре в болница.
Диференциално броене му беше направено и днес нищо притиснително не видяха а лекърката която беше дежурна в спешното каза че с тези показатели изобщо не сме били за болница асега ми кажете какво да правя??????????
Ето това е трагичното в нашето здравеопазване, пак ти казвам настоявай да те приемат за наблюдение в болница. Не е задължително да има изменение в КК, за да е болно детето. Още веднъж се извинявам, не искам да те тревожа, но по-добре адекватна намеса навреме. Praynig Дано се оправите бързичко Praynig

# 31
  • Някъде на път....
  • Мнения: 10 351
Зечова, не знам какво да те посъветвам, но те подкрепям и стискам палци да оздравее детенцето!  Peace  Hug

# 32
  • Бг-мама
  • Мнения: 2 230
Казвате да го заведа при честен лекар ами момичета аз вече 20 дни само по такива го водя и си плащам ама........................

# 33
  • Stara Zagora, Bulgaria
  • Мнения: 175
Зечова, не знам какво да те посъветвам, но те подкрепям и стискам палци да оздравее детенцето!  Peace  Hug
Напълно те разбирам-защото и ние сме горе-долу в същото положение от 1 месец насам.Направо вече не издържам-след 10 дена в болницата се прибрахме и сме пак в положението в което бяхме и в самото начало.Дано по-скоро се оправят дечицата че иначе..................имам чувството,че съм в омагьосан кръг.Стискам ти палци!!!

# 34
  • Мнения: 323
Ох,горкичките!Много ми стана мъчно за вас.Представям си как сте се изтормозили,с тази неизвестност..
Незнам какво да ти кажа,нещата трябва да се изключат едно по едно-ако не е гърло,ухо,бели дробове,да не е някаква чревна инфекция,незнам и аз?
Как е акото?
Може и от зъбите да е? newsm78Ама толкова време да поддържа такава висока температура.
СТИСКАМ ВИ ПАЛЦИ,ДА СЕ РАЗРЕШИ ПРОБЛЕМА ПО-БЪРЗО!  bouquet

# 35
  • София
  • Мнения: 1 546
Искрено съжалявам, за това което е на главата ви. ooooh! Определено има нещо, което не е както трябва. А обръщала ли си внимание кога пищи? Не, че съм патила но си мисля възможно ли е от тези АБ да е развило  гъбички и да пищи като пишка примерно?? newsm78 Но пък за Т не вярвам да има връзка с горното.Нямам на идея какво да те посъветвам. Стискам ви палци и дано откриете истинската причина.  Praynig

# 36
  • Бг-мама
  • Мнения: 2 230
Вчера и днес детето няма Т и е спокойно и весело .Днес го водих на повтарна урина и лекарката каза че е отлична и не се касае за бъбречна инфекция и каза че паследната Т се касае за накъкво ново вирусно заболяване.Каза че лекарства ен са му нужни и дано вече да не подновявам темата.
Иксам искрено да благодаря на всички мами които ми писаха на лични и бяха съпричастни с моите притиснения .
БЛАГОДАРЯ.  bouquet

# 37
  • София
  • Мнения: 1 941
Браво, дано всичко да е минало Praynig

# 38
  • Мнения: 1 428
Никакво разболяване вече Wink

# 39
  • Мнения: 158
Много се радвам за вас ! И много ти се възхищавам за това, че толкова пъти заведе детенцето си на различни специалисти, за да се увериш, че не е нещо по-сериозно. Децата ти имат истински късмет с такава мама! Желая ви много здраве на всички!

Общи условия

Активация на акаунт