strawberrynet.com -някой поръчвал ли е от там чрез ФЕМА?

  • 3 535
  • 43
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 6 619
Здравейте,

цялата съм тук. Ако имате въпроси - насреща съм!

За Коледа дали ще има по-големи намаления?

# 16
  • Мнения: 416
Честно казано, нямам идея.

В момента има подарък руж-мус с всяка поръчка над 25 долара, до изчерпване на количествата. Най-си струват специалните предложения.

Не всичко е по-изгодно, парфюмите повечето са по-скъпи от българските он-лайн магазини, но пък се предлагат такива, които не се намират въобще в България.

От козметиката -

Clinique са значително по-евтини, Lancome, Еstee Lauder също.

Продуктите на Dior  не са много по-евтини, но пък други са горе-долу на 70 % от цената в БГ.

# 17
  • София
  • Мнения: 10 858
Подаръкът за поръчка над 25 долара си остава, нали? /имам предвид при поръчка чрез Фема/

# 18
  • Мнения: 416
Да, остава.

Аз го очаквам моят руж и ще напиша отзиви за него.

# 19
  • Мнения: 3 010
Влезнах Blush
Само че...защо така бе хора, това го купувам тук за 7 лв Rolling Eyes

ееееее, кажи от къде, 4е и аз да си взема. 14 лв. му е цената, аз го взех последно за 7, защото ги ликвидираха /изтичаща годност/ и ве4е ги няма във Варна

# 20
  • София
  • Мнения: 4 966
Подаръкът за поръчка над 25 долара си остава, нали? /имам предвид при поръчка чрез Фема/
Аз доколкото разбрах подаръчетата не важат ако си поръчал през фема.
Поне мен нищо не ме хвана.
Иначе поръчката бързо пристига.Миналата седмица направих,и днес вече си имах палитрата на Диор.

# 21
  • Мнения: 35 971
не получаваш само подарък за първа поръчка

# 22
  • София
  • Мнения: 4 966
Аха.
Ама да изкажа и разочарованието си.Според мен нещата-или някои от тях са с изтекъл срок на годност.Значи на палитрата отзад има F 02.И според мен е срока на годност или производството.И в двата случая продукта е с отдавна изтекъл срок.Едната четчица направо се беше разпаднала...толкова стара.../разронила/...
Мн тъпо.

# 23
  • Мнения: 416
Това да продават продукти с изтекъл срок на годност не го вярвам, защото изрично го твърдят.

Възможно е четчицата да е некачествена, но това не означава нищо за трайността на продукта, критерият за мен би бил качеството на продуктите - на тях има ли им нещо, защото определено сенките ще се развалят преди четчицата.

F 02 може да означава номер на палитрата, би ли потърсила и някакви други обозначения. Ще им пиша, предполагам, че ще върнат парите или ще ти изпратят нов продукт.

# 24
  • София
  • Мнения: 10 858
Значи подаръкът е САМО за първата поръчка, която се направи чрез Фема, така ли? За всяка следваща няма подарък, дори и да е надвишена сумата? Правилно ли го разбирам?

# 25
  • София
  • Мнения: 4 966
Това да продават продукти с изтекъл срок на годност не го вярвам, защото изрично го твърдят.

Възможно е четчицата да е некачествена, но това не означава нищо за трайността на продукта, критерият за мен би бил качеството на продуктите - на тях има ли им нещо, защото определено сенките ще се развалят преди четчицата.

F 02 може да означава номер на палитрата, би ли потърсила и някакви други обозначения. Ще им пиша, предполагам, че ще върнат парите или ще ти изпратят нов продукт.
Незнам,просто то прелича на номера на годност.Другаде не видях.Но четчицата само при ваденето се разрони цялата-мн странно.Незнам,кажи ми-къде да гледам-къде според тем е изписано годността.
Иначе пише 2F 02
Значи подаръкът е САМО за първата поръчка, която се направи чрез Фема, така ли? За всяка следваща няма подарък, дори и да е надвишена сумата? Правилно ли го разбирам?
Ако е чрез фема,то това ми беше пъра поръчка,но нямах нищо друго.

# 26
  • София
  • Мнения: 109
Поръчвала съм и са коректни Hug

# 27
  • Мнения: 416
Значи подаръкът е САМО за първата поръчка, която се направи чрез Фема, така ли? За всяка следваща няма подарък, дори и да е надвишена сумата? Правилно ли го разбирам?

За съжаление не можете да получите подарък за първа поръчка, защото ние поръчваме от името на един и същи човек, т.е. за тях всички поръчки се водят на един човек, който вече е направил своята първа поръчка.

Подаръкът, за който става въпрос е промоция за всяка поръчка над 25 долара, пише до 12 ноември, но ако има останали количества промоцията ще продължи до тяхното изчерпване. Въпросният руж се включва автоматично, мога само да променя цвета, но даже и да не искам той се включва автоматично в поръчката.

Исайкова, ще направя запитване за срока на годност и за проблема. Досега са били коректни и мисля, че ако се окаже, че продуктът не е в срок на годност ще се поправят.

# 28
  • София
  • Мнения: 4 966
 FEMA-bg ,много ти благодаря!  bouquet

# 29
  • around the world, where the heart belongs
  • Мнения: 1 187
Каква банкова карта е необходимо да притежавам, за да поръчвам продукти от този сайт и как става чрез Фема , защото определено не ми е ясно  Thinking? В сайта на Фема не мога да открия нищо, което да отговори на въпросите ми ... newsm78 . И защо чрез фема, а не директно от strawberrynet ? Може би аз не схващам бързо .. ? Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт