Семейство в нужда моли за вашата помощ!

  • 3 712
  • 7
  •   1
Отговори
  • Мнения: 7
Здравейте, казвам се Невена и имам 2 деца момче на 5години и момиче на 2 години и половина живеем в гр.Димитровград. Съпруга ми работи,но заради Ковид работата му намаля ,тъй като работи пряко с хора. Освен за нас и децата се грижим и за моя баща ,който е с 2 инсулта. Пуснах малката на ясла и започнах работа като чистачка,но отсъсвах често защото детето се разболяваше и се наложи да напусна. Имахме малко заделени пари за зимния сезон,но свършиха по-рано от очакваното. И двамата със съпруга ми нямаме близки или познати ,които да ни помогнат. Чувствам се безсилна и за това реших да преглътна срама и да пиша тук с надежда добри хора да ни помогнат. Имаме най-вече нужда от хранителни продукти (нямаме претенции какви) ядем абсолютно всичко. Лекарства за баща ми.
1. Метфогама 1000мг
2. Луцетам 1200мг
3. Тромбекс 75мг
4. Диаб Mr
Дрехи и обувки за децата.
Момче-31,32номер и 116,122 размер
Момиче-25,26номер и 98,104 размер
Моя позната ни подари якета от нейните деца.
Ще бъда безкрайно благодарна, ако се отзовете на молбата ми. Бъдете здрави!

Последна редакция: сб, 29 яну 2022, 13:09 от Nevena.98

# 1
  • Мнения: 194
Здравейте! Пишете на някоя фондация, за да ви подкрепи по-дългосрочно. Познавам една, която със сигурност помага - Подай ръка / Заедно за по-добро бъдеще (https://www.facebook.com/GiveAHandFBF/) Имат facebook страница и там може да се свържете с тях. Просто мога да ви насоча към нея, защото съм видяла работата им, но има и други.

# 2
  • Мнения: 7
Здравейте! Пишете на някоя фондация, за да ви подкрепи по-дългосрочно. Познавам една, която със сигурност помага - Подай ръка / Заедно за по-добро бъдеще (https://www.facebook.com/GiveAHandFBF/) Имат facebook страница и там може да се свържете с тях. Просто мога да ви насоча към нея, защото съм видяла работата им, но има и други.
Здравейте! Благодаря ви за споделената информация. Писах им и искрено се надявам да ни помогнат за да успеем да излезем от тази сложна ситуация. Бъдете здрава!
Поздрави!

# 3
  • Мнения: 11 566
От колко време живеете в Димитровград?

# 4
  • Мнения: 7
От колко време живеете в Димитровград?
Здравейте, от 2 години и половина.

# 5
  • Мнения: 54
Здравейте,

Мога да изпратя дрехи за момченцето. Моля да ми изпратите на лично адреса и ще ги изпратя по куриер до вас.

# 6
  • Мнения: 7
Здравейте,

Мога да изпратя дрехи за момченцето. Моля да ми изпратите на лично адреса и ще ги изпратя по куриер до вас.

Здравейте, благодаря ви от сърце. Бъдете здрава! Пиша ви на лично съобщение.

# 7
  • Мнения: 361
Здравейте! Съжалявам, че чак сега виждам вашия зов за помощ! За съжаление и аз не мога да помогна нито с пари, нито с дрехи, дъщеря ми е вече голяма, малки размери дрехи и обувки нямам. Но намерете във Фейсбук Haki Kan. Изпишете го точно по този начин. Свържете се с него, това е едно много младо и симпатично момче от Кърджали мисля. Той помага на много хора, дано се отзове! Желая ви успех!

P.S. Може да пишете и в групата "Хасковски мами"- 100% поне с дрехи и обувки ще помогнат!

Общи условия

Активация на акаунт