Зимата е нашият сезон, Декемврийчето се готви за 2-ят голям купон

  • 15 626
  • 285
  •   1
Отговори
# 15
  • у дома
  • Мнения: 708
Алекс, ама много позната ами изглеждаш!! И определено си доста по-вталена към днешна дата, нали?

И наистина, Янче знаеше ли отпреди, че Алекс е била в арабския свят. Ако не - направо ме шашкаш с тези сънища.  #Crazy

Янче, на вашето сладурче узнахте ли вече пола? Кога си на консултация? А от снимките и аз само виждам силует4е, но за по-конкретни детайли повече си мисля, че са плод на въображението ми!

Шоши, кукличките за театър за пръстчета много ми допаднаха! Много добра идейка!  Peace Чудя се дали да не вземеш още един комплект и за нас.
Да се отчета, чета си примерно книжките. Само на работа обаче, в къщи абсурд да се добера до комп-а. Не съм много напред с материала, но капка по капка - вир и .т.н. Много са ми полезни! В един момент обаче става ясно, че децата стават като огледала на родителите си. За да е свястно детето ти , трябва първо ти самият да си такъв и да има здрава връзка между теб и партньора. Другото като че ли идва от самосебе си. А дали наистина е така?
Нали има случаи където деца от лоши семейства израстват супер свестни, въпреки липсата на контрол и възпитание и обратното, деца на преуспели и уважавани в обществото родители израстват тотално неспособни да се справят с живота си. Сори за офф-а.

Марси, ходихме при д-р Маринова, в Центъра по детски болести, който е на ул. Найден Геров 2. Познато ли ти е? Там ни прати педката. Понататък ще отидем и при друг лекар. А ти пусна ли на Вики стерилна?

Ели, вие кога ще си идвате с Емката?  Flutter

Рай4ке, какво ти е мила? Честито на говорещия Бобо!!! Браво на момчето!  bouquet  bouquet   bouquet

Криска, чакам да се обадиш за проходилката!

Последна редакция: пт, 10 ное 2006, 16:28 от fastuche

# 16
  • Мнения: 2 657
Йоанка, какви са тези неща дето изрязваш за базара, я ме светни?

изрязвам ги и ги зашивам,като ги тъп4а със памук,това се отнася и за звезди4ките и за другите неща дето наподобяват бонбон4ета Wink

# 17
  • на езерото
  • Мнения: 263
  Здравейте мили ми хубавици  bouquet
Аз четох четох,ама и вие като хали брей ooooh!много писания много нещо Whistling Peace Пак съм изпуснала да Ви честитя сума празници  Embarassed извинете за което и Честито на всички за всичко на патерица  bouquet
  Валент,твоята Диля е една прекрасна малка принцеса,голяма красавица ще стане  HugКогато видях снимките си помислих че прилича на едно малко ангелче,просто прекрасно дете HugИ вие с таткото сте много хубава двойка Peace,определено като брюнетка много ама много ти отива.
  Деси не можах да отворя снимките за което много съжелявам,но много се радвам за твоята малка Теди и голямата симпатяга Габи  bouquet
  Момичета аз май ще се окажа най-мързеливата от вас Embarassed в вторник ходих до института и си пуснах платена и неплатена отпуска, на работа трябва да се явя на 10.09.2007 година.Имам много платена и реших да го ударя на уволнение.Мисля от юли да започна да си търся нещо друго не ми се работи повече там,омръзнами да ме залъгват и нищо да не се случва и да обеснявам на шефаси нещо по сто пъти само защото е на 78 години и губи нишката на резюметата.
  Моето зверче е по добре покашля по малко но ще и мине.Купих и витамини от Калифорния фитнес (една приятелка им е дистибутор) с вкус на шоколад и във форма на бомбони, Ники много им се радва и са и вкусни.А всякаш и се увеличи апетита Thinking

# 18
  • София
  • Мнения: 2 493
фъстъче, ами незнаех и наистина много се изненадах тя като ми каза после... а относно пола - не още не го знаем, но до края на месеца ще го разберем Simple Smile Вие сте едни от първите, на които ще се похваля...

райче, браво на Бобчо! Тя и Маята много плещи, ама няма още чак толкова дълги изречения. Иначе всеки ден изпозлва все повече думи. Нови и нови... Simple Smile Вече започна да схваща за бебето в корема.

Още е болничка милата ама май има леко подобрение. Засега педито казва, че няма нужда от антибиотик. Тя и да беше предписала аз незнам дали щях да й дам засега... Пустата му Чамурлийска още я няма Sad И незнам какво да й капя... много кофти така. И засега си караме на някакъв сироп и капки от педито. Но все пак 6ти ден продължава... и вече тотално незнам какво да правя...
   

# 19
  • Мнения: 5 790
Здрасти мамчета!

Фъстъче, какво стана с малката сладурана? Добре ли е вече? А ние може и да се познаваме, вярно е, че сега съм доста по-вталена. Нали пък в един квартал живеем.
А Янче наистина не знаеше, че съм ходила по арабския свят.
Ели, С Либия специално от 2001-ва ходя заради делото, не съм ги броила колко пъти са, но заради техните визи съм сменила 3 международни паспорта, защото нямаше място в тях. В Триполи и Бенгази, в зависимост от това, къде се гледаше делото. Бенгази ми е по-любим, въпреки че е едно селце, в сравнение с Триполи, но някакси е по-спокойно. В Ирак ходих като наблюдател на референдума за преизбирането на Саддам, 2-3 месеца преди войната. Постоях си там 3 седмици, и искам да ви кажа, че беше много, ама наистина много хубаво. Но шефовете решиха, че трябва да си ме върнат. А можеше да артисам там, един доста симпатичен младеж - агент на тайните служби и по съвместителство преводач на чужденците, се чудеше дали в злато или в камили да плаща на баща ми. Ама на баща ми не му требеха камили по онова време, че нямаше място в апартамента, а пък и предпочита да ходи на работа с кола или трамвай  Mr. Green  Сега този младеж живее в Сан Диего, ама нейсе, не ми било писано да съм от другата страна на Океана, за Ориента съм си вързана.  Mr. Green  Онази снимка, на която съм с черната забрадка - това е Златната джамия в Самара - една от най-големите светини на мюсюлманите-шиити, но я взривиха през февруари. А съм облечена така, защото това беше единствения начин да вляза, за да я разгледам. Християни не пускат, та затова се наложи да се маскирам, като да съм приела правата вяра. Завлякох се и на Вавилон, но нещо се разочаровах, очаквах да е доста по-грандиозно. Е, поне лъвът си беше там. Имам и още една уникална снимка, на ето това място - това е спираловидното минаре при джамия Ал Малуия /Великата джамия/, високо е 55 метра. На върха е доста страшничко, но където някой си от пророците се качвал до горе с коня си, за да се моли.
За Ирак се ходи през Сирия, което също е едно доста приятно място, особено Дамаск и Латакия. В Ливан ходих за малко, като се изтегляха сирийските воиски, в Палестина не ме пускат, защото трябва израелска виза, а аз имам около 30-тина либийски, иракски, сирийски, саудитски, ливански и т.н и няма как да получа израелска по разбираеми причини. Всъщност, Алекс се занимава от доста време с проблемите на арабския свят и арабски проговарва от време на време, колкото да си изкара боя и да се спазари на пазара.

Да кажа - ако ви е интересно, утре, събота в 19.30 по Нова ТВ - едно лекичко филмче за това, кой е Саддам и как стигна от трона до бесилото.

Янче, аз нещо съм пропуснала, че Мая е болна, дано бързо се оправи.
Раичка, честито ти говорещо момче и бързо да оздравяваш!
Деси, не ми се отварят снимките и на мен в работата, но утре вкъщи ще ги погледна със сигурност.
Минимо, за Марто - кофти е, но ще мине и този период. Аз бих те посъветвала да погледнеш книгата на Фицхю Додсън "Изкуството да бъдеш родител". Мен ми я пратиха на мейла мамчетата, ако я нямаш - кажи, ще ти я пратя веднага.
Райка не е писала от много отдавна, дано Саня да е добре.

Последна редакция: сб, 11 ное 2006, 00:13 от Алекс1

# 20
  • софия
  • Мнения: 181
Добро утро!Тази сутрин всички спят ,а аз като се одзверих в 7.30...Обикаляйки детските клубове тази седмица /за рожденния ден/ установих,че за под 250лв никакъв детски рожден ден не мога да направя.Вие на какво мнение сте?/които няма да празнувате вкъщи/Дайте ми факти и цифри.Знам,че навън е най-добрия вариант-на големия само 1р.д правих вкъщи -беше някакъв ужас и оттогава НЕ.

# 21
  • София
  • Мнения: 2 493
Elena, аз няма нищо против да го правя в къщи, ама просто децата са много и като им сложиш по 1-2 родители и трябва да имам дооооооста голяма къща за да ги побера всичките Simple Smile Затова в клубче...
Зависи от клубчето цените мисля за 1 дете за РД са ок. 9-11лв. и допълнително се поръчва нещо за родителите и тортата... Ти в кои клубове си ходила? Може да ти дадем идеи за някои други освен тези, които си обиколила. Ти в Младост живееш нали? Държиш ли да е в Младост клубчето?

Във Феите, където ще празнуваме ние, са по 10 лв на дете и продължителността е 2 часа.

ето тук можете да видите [url.http://www.zadecata.com/index.php?page=0_1_2_2]адреси[/url] на клубчета.

Последна редакция: сб, 11 ное 2006, 09:13 от Yanche

# 22
  • софия
  • Мнения: 181
Във Феите за 10 лв на дете какво предлагат?Майките и тортата ги оставям настрана.

# 23
  • Sofia
  • Мнения: 6 918
Здравейте и от мен!
Елена, и аз преди време питах тук по-запознатите за условия и т.н.,ама никой не ме осветли по въпроса.А пък хич не ми се обикаля по клубове да разпитвам.Ти къде си проверила?
Алекс,много ти се изкефих на снимките.Налегнаха ме едни спомени.Аз 4 години живях в Алжир като доста по-малка и обикалях съседните арабски страни.Много хубаво се чувствам там,но не мога да разбера техния манталитет,а и не бих се омъжила за арабин.Имах доста добра приятелка,която е омъжена за сириец.Еми ,не си е работа.
Янче,и аз съм изпуснала кога Мая се е разболяла,а уж чета редовно,ама бързо да оздравява!
Фъстъче,радвам се,че са ви добри изследванията!Много целувки на Катето!
Минимо,направо не ти завиждам с такава фурия,дето бие наред Mr. Green
Люси,напълно те разбирам за цигарите.И аз съм им смъртен враг и много мразя да ми мирише на цигари.Въпреки ,че докато разбера,че съм бременна пуших по 2 кутии на ден.Като я гледам тази Светлана от ББ 3 и направо ми идва да я удуша  #2gunfire
Иначе за говорене Вики много говори.даже ме боли главата доста често вече от бърборене.
Днес за пръв път ходи на гърне в къщи.Голям напредък!Досега само в яслата ходеше,в къщи не щеше.Лелките и директорката много я хвалят,че се справяла супер и мама е много горда естествено от цялата тази работа .
За памперсите вече сме на гащите на Либеро и съм доволна.
Стана много дълго,хайде да не ви отегчавам повече!

# 24
  • софия
  • Мнения: 181
Аз съм проверила в Бодливко,Лейди,Клуб Бел и Пух и приятели/което е в Младост/ и естествено знам за Патиланци,понеже живея до него.

# 25
  • София
  • Мнения: 2 493
elena, може и по телефоните да им звъниш - в тоя списък май всичките имат телефони и адреси.

във Феите в 10те лева влиза - сок, сандвич, наема на залата за 2 часа, каките дет ги гледат, подаръче и забравих к'во още... абе всичко без торта и мезетата за големите. Ако искаш обаче разни допълнителни - клоуни, театри, тематични партита и т.н. се плащат допълнително...

Аз си мисля засега без такива много грандиозни партита (в смисъл с много разни клоуни, театри, игри и прочее) да не вдигнем отсега много летвата на малките и после да няма какво да им измисляме кат станат по-големи и по-претенциочни Simple Smile Щото сега се радват на всичко, ама после е по-трудно Simple Smile

# 26
  • Sofia
  • Мнения: 6 918
Интересно е какъв е минималния брой деца,който трябва  да поканиш

# 27
  • софия
  • Мнения: 181
Янче аз сега порових и за Феите,ама 10-11 лв е само меню и "какичка",а аз искам с някаква аниматорска програма- трябва да поканя и на сина ми приятелчетата -мойта е сложна.

# 28
  • София
  • Мнения: 2 493
chocha, за Феите минимума е 8, за Патета например няма ограничение... Затова обаждайте се по телефоните кат не ви се обикаля... Дори така поне ще могат да ви кажат цени и после да идете да видите ако ви удовлетворяват цените.

# 29
  • Sofia
  • Мнения: 6 918
аз така или иначе 200лв съм ги прежалила.И миналата година толкова ни излезе

Общи условия

Активация на акаунт