Зимата е нашият сезон, Декемврийчето се готви за 2-ят голям купон

  • 15 666
  • 285
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 4 195
Смайли при нас има награда винаги, когато акаме на гърне и пишкаме. Това се оказа верния начин и от седмици сме само с нощен памперс пък аз съм най-гордата майка разираш ли. общо взете това с дребните награди при нас помага за доста неща - стриктно спазване на разни там хранителни и незнам си какви режими а и на свеки и е по лесно с награда, защото не му се кара, не го наказва а не може да изпусне контрол че става неуправляем. До сега не съм му купувала награда защото е бил ощетен примерно от мен.
а за театъра - ми театъра му хареса, ама в кукления не водете децата - ако сте на средните редове - нище не се вижда напред от родители, скачащи деца и тн. та не го догледахме целия но му хареса принципно. представлението беше много готино Peace

# 61
  • София
  • Мнения: 938
Добро утро!

Почвам първо с добрите новини - специално за Катето и другите фенове на бабичката днес я реабилитирах  Mr. Green

Ванеса в събота си разби устата в детски клуб "Хвърчило". Няма да ви описвам как не умрях на място. Играла си вътре (аз отвън си пия кафето, идиотката), някакво дете я бута и тя пада директно върху парното. Чух само писък, и хукнах, изнесе я какичката ЦЯЛАТА В КРЪВ. В първият момент дори не разбрах къде е ударена, толкова кръв не съм виждала, просто личицето й не се виждаше. Грабнах я и към Пирогов. Там ни прегледаха - и казаха пак да отидем, за да видим дали ще я шият. Разбита й е устичката, но което е по-страшно, ударът е върху горните венчета, които са черни и подути. Зъбките не знам дали се клатят, не смея да я пипна. Днес ще ходим в Столатологичния факултет евентуално за снимка, дано не са увредени зародишите на постоянните зъби. Горните й зъбки са хлътнали. Направо не ми се разказва. Не знам и какво да предприема по отношение на клуба. Знам, че можеше да се случи навсякъде, но СЕ СЛУЧИ ТАМ! Не се ли предполага, че е обезопасено? Не виня какичката (въпреки, че бяха 3 деца вътре, все можеше да види какво става). Виня обаче клуба, че не са обезопасили. Парното е на 1 метър от детската пързалка, тая с топките. Тя е тръгнала да излиза, дете я бута и тя пада директно върху термо-главата (долу). Ами ако си беше улучило окото? Или ако беше паднала по гръб? Не искам да си мисля. Казах им на следващият ден на тия гарги, че ако не преместят от там радиатора, ще ги затворя. Просто е опасно и трябва да се махне, защото някое дете просто ще се убие там. Думи не ми стигат да ви опиша колко ми е зле и как ми се къса сърцето като си гледам детенцето, което не може да се храни и дори да пие  Cry Cry И се чувствам толкова виновна.....

# 62
  • Мнения: 4 195
мкп ако оставиш случая така лично ще те оскубя. Намери къде да пуснеш жалба срещу клуба и да се вземат мерки. щом предлагат гледане на деца и то срещу космични суми , ще ги гледат по добре от нас дори. И да не съм чула - пих си кафето, идиотката. Нали за това си я завела - да пиеш едно кафе на спокойствие. иначе можете и без пари пред блока да си играете. Съжалявам че Ванеска е пострадала така - настръхвам като пишеш. Моля те пиши как е минала снимката и как са зародишчетата.........кошмарно е. целувам ви

# 63
  • Мнения: 987
миличка mkp , направо настрьхнах като четах какво ви се е случило   ooooh! . сладката ванвска.  Hug голяма прегрьдка от нас с марто.  дано няма никакви сериозни поражения сьс зьбките. стискаме палци
и напьлна подкрепям това , което ти е написала криската.    Naughty  как може такава безотговорност.    #Cussing out
Смайли, за "виновните" подарьци - аз никога не сьм им купувала на мойте такива. ама то при мене много, много не може да се разчита , защото аз ВСЕКИ ден им купувам по нещо , така , че може и да си нароча някой подарьк за "виновен"  Mr. Green
и като цяло не се чуствам виновна , че не сьм била с тях един ден примерно. виж , ако сьм се скрала за нещо , просто защото сьм била нервна , тогава компенсирам с присьствие и обич , а не с подарьк.
Алекс, мерси много за книгата. свалих си я вчера и днес почвам да чета , като сложа марто да спи.
Пинка, честито христианче.само хубави неща да и се случват от сега нататьк.
rai4ka, и вие кьде се загубихте. ние имаме такива дьрвени играчки от яна и марто много си играе с тях. за сьжаление вече незнам и тук в пловдив кьде продават . може да се поразходим до велинград да ги преслушам  newsm78
тук при нас днес супер много вали . гадост. не можем да излезем и марто направо пощурява. и е студено...
петя, как сте днес. лекарството подейства ли ви.

# 64
Леле МКП, ужас! Не мога да си помисля какво си преживяла. Напълно си права за това което си им казала  #2gunfire Не че не може навсякъде да се случи, ама центровете трябва да са напълно обезопасени. Стискам палци да са добри нещата на снимката. Пиши.
Аз също всеки път се шашкам по тези детски центрове и все се караме с мъжа ми, защото аз искам да хвърлям по едно око какво става, а той не ми дава. Но и вчера откачих, прозвъняла съм сигурно 5, 6 такива и навсякъде рожденни дни, София ленд не работи и остават моловете. Накрая отидохме в SCC, не че успяхме да вечеряме като хората с нашата бесня, ама поне се разнообразихме.

# 65
  • София
  • Мнения: 1 062
О, милата Ванеса. МКП, дано всичко е ок. Пак малкото зло....

Смайли, г-н Нилсон е маймунката на Пипи Дългото Чорапче. Започвай да си припомняш Simple Smile

Радвам се много за Катето.

Моето дете и то беше болно, хреми, кашлици и т.н. От днес е на ясла.

Хайде, поздрави от нас.

# 66
  • у дома
  • Мнения: 708
Мимка,  пиши моля те като има развитие със снимките на Ванеска!!! Милото пиленце!! Стискам палци
милата да се възстанови бързо!!!  Praynig  Praynig
Боже, направо е кошмарно! Толкова нелеп инцидент!

А Крисито е права, не си виновна ти, а хората от клуба!!!! Трябвало е добре да преценят къде да разположат играчките и да опаковат радиаторите  #Cussing out


..после ще продължа, трябва да бягам

# 67
  • София
  • Мнения: 938
Сега се връщаме от стоматолога. За сега нищо не може да се направи, дори снимка, защото венчетата са още рани. Трябва да заздравее. Доцентката каза, че не мисли, че са наранени зародишите на постоянните зъби, но млечните може да умрат  Cry Ще я наблюдавам внимателно, до месец пак ще ходим, за сега не се клатят, но ако има хематом или съсирек, които да спира захранването на зъбчетата, те може да некротират  Cry Просто не знам на кой свят съм  Cry Cry Никакво ядене - само течни и кашички, поне за 2 седмици. Не знам как ще я удържа, толкова обича солетки, милото ми детенце....Тъкмо се научи да гризе ябълки.....Не знам какво да кажа...Реве ми се

# 68
  • Мнения: 987
mkp ,     

# 69
  • Мнения: 5 790
МКП, дано всичко се оправи и да няма последствия! Миличката Венеска....  Cry Много целувки. А тези от клуба  #2gunfire #2gunfire #2gunfire

# 70
  • Мнения: 854
Милата Ванеска Cry Прегръдки и за мама, и за малкото буболече и дано да се оправи бързо без сериозни последствия Praynig Трудничко ще ви е сега, ама какво да се прави. Ей, много ме е страх от такива работи, просто не е истина #Cussing out

# 71
  • Мнения: 203
Миленка, много съжалявам че ви се е случило това, прегръщам Ванеска много, дано нищо й няма след 2 седмици вече. Аз често ходих в този клуб с двамата, Бобо си играеше, а аз с Калоян в количка пийвах по едно кайве на спокойствие. Близо ми е и е удобно като ходим на Ветрило да ядем. Не се обвинявай, вината не е добър съветник, от клуба трябва да вземат мерки и то веднага. Там имаше една много добра кака , и една много флегматична кака дето гледа децата като изкопаеми и само блуждае . Да позная ли коя ви се е паднала.

# 72
  • 42.016399,23.101179
  • Мнения: 259
mkp, ужасно е това което ви се е случило. Дано по бързо мине на детенцето и да няма никакви сериозни последици. Не мога и да си представя как се чувстваш, кураж и ммного търпение. Ванеска има нужда от силна майка в момента. Много целувки и от нас с Вики. Heart Eyes
Смайли май ми се е случвало и на мен да купувам от "виновните" подаръци, особено след като я взема от ясла разревана за мен. Embarassed
Заведението за което питаше в Благоевград е боулинга, няма зала за дечицата, но след случая на Ванеска не бих и желала да празнувам в такъв клуб, ммного съм страхлива. Предпочитам малко да се поопушат дечицата, ама да са ми пред погледа.  newsm78
Пинка, честито ти християнче и от мен!  bouquetМного, ммного здраве и щастие желая на цялото ти семейство.

# 73
  • София
  • Мнения: 2 493
mkp, незнам какво да кажа... Sad Взимай мерки с/у клуба и дано Ванеса се оправи. Вчера Нели като ми разказа случката и се опитах да си представя какво ти е било... В случая и аз мисля, че не си виновна ти, че си я оставила там, а че те не са обезопасили. Това трябва да се раздуха, защото може би има и други така добре "обезопасени" клубчета...

райче, какво стана с дървениите? звъняла ли си днес?

виновни подаръци не купувам, ама пък забелязвам че купувам без никакъв повод, само защото искам да я зарадвам... и себе си също. Много обичам да й купувам каквото и да е... Даже ми е по-приятно отколкото и за мен, а аз много обичам да си купувам разни неща Simple Smile

# 74
  • София
  • Мнения: 938
Пинка, извинявай, покрай моята драма забравих да ти честитя християнчето!
Благодаря на всички за милите думи и пожелания. Дано, дано да няма последствия. Изплаши ме много зъболекарката. Не знам какво да правя и мога ли нещо да направя, за да предотвратя по-сериозни последствия.

По повод на "виновните" подаръци, последните дни ми показаха, че има и "виновно" поведение. Сега си стояхме в къщи и чудесно си играем двете, защо ми трябваше да я влача по клубове  ooooh!  Уж на нея да й е интересно, а май на мен да ми е удобно. Защото на нея си й е интересно и в къщи, стига да се занимавам с нея  Cry

Сега не знам и как да реагирам за клубовете. Дали пак да я заведа, за да си преодолее страха? Дали да не припарваме вече? Не знам, но не ми се ще да си травмирам още детето. От събота вечер е завряна в мен и се крие в рамото ми. А в събота не можах да я отделя от себе си дори за да я прегледат или да я измия и преоблека. Скимти и си крие главичката в мен, стиснала ме здраво с крачета и ръчички. Беше се свило в ръцете ми милото като коте.... Cry Направо се чувствам отвратително, детето ми има доверие, че съм там да я пазя, защитавам, търси в мен сигурност, а аз я предадох....Не мога място да си намеря. На всичко отгоре днес съм на работа.

Общи условия

Активация на акаунт