Каан Урганджъоулу - преди, сега и в бъдеще. Yargı / Присъда / Тема 5

  • 28 976
  • 738
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 1 113
Цитат
Yura65, обща съм написала в кавички. Има си закачка очевидно в избора на снимки, които да сложи една до друга. Забавляват се явно на снимачната площадка.


Скрит текст:

# 706
# 707
  • Мнения: 28 121
Привет!
За Джейлин и Ългаз надежда има, сигурно е! Ако не в тази серия, в следващите.









Дано и за нас да има! При вас Вконтакт зарежда ли се?


Скрит текст:
Путин е поставил руските ядрени сили в бойна готовност. Rage

# 708
  • Плевен / София
  • Мнения: 17 841
Привет!
За Джейлин и Ългаз надежда има, сигурно е! Ако не в тази серия, в следващите.



Скрит текст:





Дано и за нас да има! При вас Вконтакт зарежда ли се?

при мен този линк върви
https://vk.com/dizimaniafhk

# 709
  • Мнения: 1 329
С руските линкове е пълна каша - в четвъртък успяха на половината на серията да се включат...

# 710
  • Мнения: 5 471
Иначе Джейлин видя скъсаното яке, а не можа да види, че обувките му хлопат на Ниязито.

# 711
  • Плевен / София
  • Мнения: 17 841
Озет все още няма...По канал Д върви някаква молитва
И руският сайт "изчезна"

# 712
  • Мнения: 422
За ВК-то - има хора които не могат да влязат - изписва им че има грешка. Аз лично нямам проблем. За сега...

# 713
  • Мнения: 28 121
Все още имам

https://turkru.tv/search/?query=%D0%9F%D1%80%D0%B8%D0%B3%D0%BE%D0%B2%D0%BE%D1%80

Вк и однокласники - не. Даже смайликите не се зареждат. На виваком съм и само руските сайтове изчезнаха.

# 714
  • Плевен / София
  • Мнения: 17 841
Озетът най после започна....

# 715
  • Мнения: 9 531
Здравейте момичета , при мен ВК е ОК .
Много се надявам на хубав епизод , който да ни ободри .
Наистина през последните години всички живеем в някакъв кошмар - терористи , вълни от емигранити , пандемия , сега война в Европа . Ужас . Съчувствам на украинците , на руснаците в размирните области , които са били жертва на националисти , на руснаците . И най вече на майките , най вече на майките на момчета , които сега са с оръжия в ръка .
Всичко това се управлява от задкулисни кукловоди , които се мерят .....в момента , а обикновените хора страдат .
Много ми е тъжно , даже вече не искам да гледам новини  ( гледах и нашите , и западните , и руските - разбрах ,че истината е някъде там , всички лъжат и разчитат на пропагандата , сякаш гледам филм , ужас )

# 716
  • Мнения: 13 500
Иначе Джейлин видя скъсаното яке, а не можа да види, че обувките му хлопат на Ниязито.
Тигаса, нали Ниязи си пълнел отпред обувките с вестници, за да не му хлопат... Grin
Как да види?

# 717
  • Мнения: 1 329
Аз съм на А1 и нито един сайт на VK не работи.
Разчитам на този сайт
https://turkru.tv/turkeyserials2

# 718
  • Мнения: 3 069
Там (туркру.тв) вижда ли се вече линка за озвучката? При мен не. Преди да изчезне, между другото вк, имах чувството, че не гледам актуално състояние. (виваком).

# 719
  • Мнения: 9 531
Ако някой намери линкове с руска озвучка , давайте .В Контакта пише ,че вАй Турк ще е закрит достъпът .
Чакам да видя в Аве Турк

Общи условия

Активация на акаунт