Elektrolux или Gorenje??

  • 3 515
  • 56
  •   1
Отговори
# 15
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Понеже всичко е въпрос на късмет --> КЪСМЕТ, бимба!!  Peace

# 16
  • Мнения: 928
ами не пише колко е висок Rolling Eyes но има други параметри, по които се разбира , че е висок около 200см Thinking

Височината му е 185см и е перфектен избор за хладилник,а съм убедена в това,защото вече трета година в къщи ми работи безотказно същият ''красавец''. Wink

# 17
  • Мнения: 3 164
Понеже всичко е въпрос на късмет --> КЪСМЕТ, бимба!!  Peace

Шани Heart Eyes - благодаря!

Маева, наистина е красавец Grinning чак се влюбвам вече в него Crazy

# 18
  • Мнения: 3 360
И аз съм за PeaceИ хладилника и печката са ми Горенйе и съм много доволна!Успех в избора! И да-късмет! Peace

# 19
  • Мнения: 1 455
Благодаря ви за отговорите  bouquet до сега разглеждах сайта на Техномаркет и

http://www.technomarket.bg/product_detail.php?product_id=09005334
http://www.technomarket.bg/product_detail.php?product_id=09001642

ей на това съм се спряла Crazy ooooh!
а това беше единствената печка с ширина 60см. ooooh!, която да отговаря на изискванията ми Grinning

   Точно такъв е и моя хладилник. Peace А за печки знам,че Горение са най добри.

# 20
  • Мнения: 3 164
Ех, момичета, убедихте ме Grinning благодаря ви искрено Heart Eyes

сега ще чакам с нетърпение момента на закупуването им Sunglasses

# 21
  • София
  • Мнения: 1 951
Имаме печка Горение.Нашата е комбинирана на ток и газ.нямам оплаквания,препоръчвам я.

# 22
  • Мнения: 8 917
Бих заложила на Електролукс, но избора ...и късметът е твоя Heart Eyes Peace

# 23
  • Мнения: 1 002
Електролукс не е ли шведска марка , все пак ?
Бих избрала нея , определено

# 24
  • Мнения: 3 164
Еее, айде сега, тамън се навих на Горение и вие -Електролукс Laughing а наистина, каква марка е  newsm78

# 25
  • Мнения: 8 917
Еее, айде сега, тамън се навих на Горение и вие -Електролукс Laughing а наистина, каква марка е  newsm78

Шведска Peace

# 26
  • Мнения: X
Еее, айде сега, тамън се навих на Горение и вие -Електролукс Laughing а наистина, каква марка е  newsm78
Elektrolux i AEG се обединиха.Т.е. AEG купиха Elektrolux.Така че, изобщо не подценявай  Elektrolux Peace
Аз бих се спряла на немското качество,ако трябваше да избирам,а не на словенското.На Горение имах печка за готвене,но я смених(защото ми трябваше за вграждане) със Сименс.Не избрах пак Горение ,защото не бях доволна от фурната.Не ми печеше хубаво.И от тогава имам резерви към тази марка.Незнам, някои много я хвалят,може на мен да ми е бил такъв късмета,но........
Имам хладилник с фризер на Електролух.На една година е.Ами нямам забележки.И аз като тебе разпитвах тук -там .Най- вече познати работещи в такива магазини.Та техния съвет беше този:избери немското доказано качество.
УСПЕХ В ИЗБИРАНЕТО.  bouquet

# 27
  • Мнения: 1 002
Електролукс е по-класната марка .
Моето мнение се припокрива с това на Евана (че ме мързи да пиша) - немското си е немско , каквото и да си говорим ( а и шведите "пипат'' добре ) .

# 28
  • Мнения: 1 108
Горене - с две ръце съм за нея

# 29
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 715
У нас сме с  Gorenje  и нямаме оплаквания

Общи условия

Активация на акаунт