Какви пюрета папкате?

  • 1 330
  • 34
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 5 026
 Правя си ги аз. Свекърва ми гледа да ме снабдява с домашни продукти.

# 16
  • Мнения: 1 910
Давам готови, които се водят био. Понякога му правя зленчукови с продукти от биомагазини. Необработени плодове гледам да му давам по-често.

# 17
  • Мнения: 8 505
Готови.Домашни-рядко.

# 18
  • Мнения: 3 500
Към настоящето предпочитам купени пюрета, но ако имам баба и дядо, които да отглеждат плодове и зеленчуци - ще си приготвям домашни пюрета от тяхната градина.От пазара не бих купила  никога Naughty

# 19
  • София
  • Мнения: 2 161
Зеленчуковите ги правя аз, а месните ги купувам. Нещо нямам вяра на месото по магазините Sick

# 20
  • Бургас
  • Мнения: 10 821
Повече наблягаме на готовите,но се случва и аз да направя нещичко.

# 21
  • Мнения: 3 042
На дребният давах само готови пюрета. На каката съм давала и готови и домашни.

# 22
  • Мнения: 131
Готови, а когато имам време и хубави продукти (да речем от градината на моята баба) правя с удоволствие и в домашни условия

# 23
  • Мнения: 275
захранването с готови, а към 6-7 месец домашни, които са много по-добре приготвени и вкусни

# 24
  • София
  • Мнения: 295
Захраних с готови. Сега зеленчуковите си ги приготвям сама със зеленчуци, произведени от свекърва и майка ми. Само ако много бързам давам готови, но не им е фен. Сега се чудя за месните. newsm78 Месо от магазина няма да му дам, защото ме е страх от хормоните и антибиотиците, с които тъпчат промишлено отглежданите животни( особено пилета). Имам възможност да купувам домашни от село, хранени само с естествена храна, без химия, но ме е страх от болести. Още не съм решила.

# 25
  • Мнения: 5 362
В началото само домашно приготвени.После съм купувала.Май все на Ганчев са предимно.

# 26
  • Мнения: 125
Готови Hipp. Домашно приготвените не й харесват на нейно величество

# 27
  • Мнения: 3 456
Ние вече отдавна минахме периода с пюретата, но преди бяхме и на двата варианта. От купените купувахме Хип

# 28
  • Мнения: 8 769
Нито един от двамата не е бил на купени пюрета. Само домашно приготвени!

# 29
  • Мнения: 2 000
Готови, а също така купувам продукти и му правя домашни пюрета.

Общи условия

Активация на акаунт