Да се ОПЛАЧЕМ, да го обсъдим, да намерим подкрепа...през февруари

  • 91 093
  • 3 179
  •   1
Отговори
# 135
  • Мнения: 18 464
Гледала ли си темите в готварския? Има много идеи.

Основно там гледам. Ама информацията е океан. Не изглежда сложно, ще видим, като се захвана.

# 136
  • Мнения: 6 295
Аз пък поспах 🤪.Обаче на климатика му беше студено, следователно и на мен малко.
Шефа откри,че може да се качи върху масата от дивана.Не разбира от дума,и падна.И ся пак прави опити 🤦🏻‍♀️. Много ще пати това дете.
Бърд,и нашия нет не го бива тия дни.Големия само мрънка,кога свършвал договора,че да сме ги сменяли.Да бе,размахвам магическата пръчица,и готово 🙄

# 137
  • Мнения: 5 704
Мисти,чуден е часовника! Много харесвам такива часовници ! Даже на смартуоча му сложих метална верижка и екран като на истински часовник!
Ренко,не ти е скучно! На Беболина не й стиска да прави такива щуротии 😂.
Тази нощ за първи път от седмица насам спах спокойно!

# 138
  • Мнения: 10 885
Ренко, Шефът чак сега ли откри масата Simple Smile нашата се качва на бюрото от стола, само да види отворена вратата със засилка се мята. А в хола се качва вече с отработено движение на по-високата маса. Тия вторите компенсират за първите Simple Smile

# 139
  • Мнения: 6 295
Хъх,преди няколко дни при баба му почнал да го прави.Иначе вкъщи не се задържа на дивана с високата маса,или ако стои на него,то дърпа щорите и пердетата.Не му беше идвало на ум,че може да превземе и масата.Само да не се сети за ниската маса,че с нея сме прекъснали достъпа му до телевизора и рутера.
Оф, големия още спи.А до миналата година беше ранобуден.Сега,ако му е тихо,тъмно и топло,може и до обяд да откара.И е много забавно,в 11 като ме пита "Има ли нещо за закуска?" ,а малко по-късно "Има ли нещо за обяд?" 😂

# 140
  • Мнения: 18 464
Мда, във фазата с катеренето става интересно. Особено, като открият и че с катерене компенсират ниския ръст. Дребната използваше, каквото докопа, за да отвори врата, да стигне маса, бюро, забавно беше. Laughing

Скрит текст:

# 141
  • Пловдив
  • Мнения: 40 776
Айде, поръчах...Relaxed

Ренко, ам то туй класика за тийнове, де...моя и до 12, 13ч ще откара, ако не го събудя. Спи кат пор.

# 142
  • France
  • Мнения: 12 569
Оф, още един ден.... утро там някакво.

Славчо е катерач. Като се замисля какво послушно ангелче беше Монсти на неговата възраст... незаслужено му дадохме този прякор.
Закусвах с палачинки. Мда, тези паласки трябва да бъдат подхранени.

# 143
  • София
  • Мнения: 18 700
Добър ден.
И Ена се катери много.
Дадох стерилна урина днес, да стискат палци, до 2 дни ще е ясно.

# 144
  • Варна
  • Мнения: 10 559
Стискам 🙏
За малко да ви изгубя.

# 145
  • Мнения: 5 704
Фил,м@йната им на паласките! Хич не им обръщай внимание, като им дойде времето сами ще се стопят!  Аз тъкмо успях да смъкна кило-две и ми изписаха лекарствата за астмата ,подух се и сега си се търкалям напред-назад. Та по-добре хич да не се бях мъчила 😢

# 146
  • Мнения: 15 356
Мистик,супер е часовника,на тия пари хич не му се чуди.Аз имам подобен на Фестина ,много си го харесвам.Удобни и леки са металните каишки.Аз имам два часовника де,другия е Бейби Джи ,малко запарва лятоска каишката,но е удароустойчив пък.
Малкото се буди цяла нощ за вода и с рев от Т.В пет МУ ме ядоса и се поскарахме,после се погушкахме и се сдобрихме.Абе карантинни дни,ко да прайш .
Мид,какво стана сестро?Излезе ли?

# 147
  • София
  • Мнения: 9 550
Здравейте!

Уважихме и ние снега с ПанТичка. Бихме се с топки, тя прави снежни ангели, после дълга разходка и сега аз пия кафе вкъщи, а тя си доспива, защото сутринта станахме рано по задачи.

Тя два пъти се подхлъзна и падна. Вторият път се смя дълго и напоително. Първият се уплаши и не й беше смешно, нещо си издудна под носа.
 
Направи ми добро впечатление шофьорът на една кола , до която се разви действието с второто падане. На паркинг. Ние бяхме на тротоара, но точно в края, за да пресечем. Имаше място да си мине колата, но шофьорът изчака Пантата да стане, да пресечем и тогава потегли. Има свестни хора!

# 148
  • София
  • Мнения: 18 700
О не, то се прави посявка, към петък сигурно.

# 149
  • Мнения: 2 259
Добър ден.
Въртях се снощи до 4, ядосвах се, нервирах се, и засега пуша. Като събера пак инат, ще пробвам пак.
Навън е много красиво, но още довечера ще е пак пързалка по тротоарите.

Общи условия

Активация на акаунт