Да се ОПЛАЧЕМ, да го обсъдим, да намерим подкрепа...през февруари

  • 91 094
  • 3 179
  •   1
Отговори
# 165
  • Мнения: 7 241
Мисте, с топено сирене и кисело мляко на фурна?
Аз правя в йенски съд, бухвам и гъби, ако имам. Добре ме подсещаш за някой от следващите дни.

# 166
  • В големите очи на малчо, а географски - София.
  • Мнения: 7 018
Мисте, с топено сирене и кисело мляко на фурна?
Аз правя в йенски съд, бухвам и гъби, ако имам. Добре ме подсещаш за някой от следващите дни.
А гъбите сурови ли ги слагаш?

# 167
  • Мнения: 15 356
Днес е премиерата на Южен вятър 2.Така ни се ходеше,нищо карай.Какво му е на телевизора и дивана,ще чакаме онлайн.
Вайче ,няма страшно душко!Пиши си тука да ти олеква.

# 168
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 296

Малко слънце ви пращам.

# 169
  • В големите очи на малчо, а географски - София.
  • Мнения: 7 018
Искам телепорт Blue Heart

# 170
# 171
  • Мнения: 1 446
Мисте,аз го режа на жулиени колкото пръст и го мятам в тиганЯ на бързо,предварително овкусено с каквото ти е кеф + лимон и чесън.Това ми е редовна бърза вечеря.Добавяш си гарнитура по желание.

Ваичка,колко време издържа?Ох,много е трудно тва с цигарите,много. И пак казвам,аз не съм пристрастен пушач,но мога да разбера какво ти е. Confused

Не спахме добре тая нощ и сега малко ме боли главата. А до оня ден самата аз твърдях, че се свиквало с неспането..хмм,даа..

# 172
  • Мнения: 7 241
Съншайн, не, преди това ги сварявам. Обикновено ги почиствам и сварявам веднага след като ги купя, после ги съхранявам 2-3 дни в хладилника и ги използвам в този вид.

Ау, Тарталет, завиждам за слънцето. Не особено благородно.

Бобчи, свързани ли са първата и втората част или могат да се гледат и отделно?

# 173
  • Пловдив
  • Мнения: 40 777
Мерси за идеите...

Тоя Южен вятър сега го чувам...аа и по радиото върви реклама на премиерата, да Simple Smile

Тарто, ма мноу си лоша, начи...само Сис и Скан могат да те бият Wink
Да пускаме ли палците?

п.п. Не мога да си представя какво е да живееш на морето целогодишно...

# 174
  • Мнения: 15 356
Бърди,май са свързани.Има и сериал .Много е готин ,сръбски филм за мафията .Има го във filmi7,ние там гледаме онлайн .
Искам и аз при Тарталета.
Не съм родена на морето,но повече съм живяла тук отколкото на балкана.Хубаво е,и зиме и лете си е хубаво морето.А най-голям кеф е да вали дъжд и ти да се плацикаш .

# 175
  • В големите очи на малчо, а географски - София.
  • Мнения: 7 018
А най-голям кеф е да вали дъжд и ти да се плацикаш .

Това съм го правила в минерален басейн Grinning

# 176
  • София
  • Мнения: 18 701
Аз в морето, а на хоризонта гръмотевици.

# 177
  • Мнения: 7 241
Благодаря, Бобчи, намерих го. Сериозно се бях объркала с "Южен вятър" и "Горещ вятър" Flushed

Ех, морето. Все повече го заобичвам с годините.
Къпала съм се, докато вали. Виждала съм го и нощем посред страшна буря. Тогава бяхме в бунгало, над плажа. Виждаше се само тъмната вода и небето, от време на време някоя грандиозна светкавица. Стояхме като хипнотизирани на верандата.

# 178
  • Варна
  • Мнения: 10 560
На морето това му е работата 😂

И сериала и филма съм гледала, моя келеш ме запали. Аз ще го изчакам онлайн.

# 179
  • Мнения: 6 295
Сложих снощи да цедя мляко,за салата нали.Но ми бяха малко краставиците,тя ходихме до магазина,да купя още,и да ни подуха малко вятъра.Никога до сега не бях виждала такава цена в кварталния ни магазин или пазара-6,30лв/кг!А миналата седмица се възмущавах на петте лева за кило 🙄.Край,не поевтинеят ли,само ще си ги представяме!
От вятър и течение ми се възпаляват синусите и един нерв на главата.В тоя ред на мисли,не си представям да живея близо до морето.Трябва да съм постоянно на болкоуспокояващи и противовъзпалителни.Пък и влагата лятото,не,не е за мен.

Общи условия

Активация на акаунт