Да се ОПЛАЧЕМ, да го обсъдим, да намерим подкрепа...през февруари

  • 91 333
  • 3 179
  •   1
Отговори
# 1 935
  • Варна
  • Мнения: 10 687
Мистик, ще се оправи човека.

Бобчи, подкрепям и съм за, не отказвай.

# 1 936
  • Мнения: 7 356
Бобчи, как не знаеш какво да правиш?! Звучи много вълнуващо. Нормално е да си притеснена, но съм сигурна, че ще се справиш!

Уф, Ренко, точно. Привиждат ми се някакви апокалиптични картини, свързани с недостиг на горива и електричество, срината икономика, студ и глад. Изобщо не съм оптимист за следващите няколко години.

# 1 937
  • Мнения: 2 268
Бобчи, ще правим зуум срещи да ни просветяваш Simple Smile Няма да се отказваш, това е много добра реклама за теб и бъдещата ти дейност. Рядко изпадат такива възможности.

Мистик, още ще стискам и аз,.
Бърд, Ренко, че и по-лошо ми се привижда на мен, но дано не.

# 1 938
  • Мнения: 5 763
Бобчи,не знам за тази твоя позната, но аз лично се радвам , когато детето ми се забавлява,дори това да означава да се нарисува навсякъде,да скача в локви или да рови в пясъка! Неща, които не застрашават здравето й или това на някой друг не забранявам никога! Обещала съм си,че няма да съм като майка ми и ще я оставя да тича,да пада,да става и да се цапа , колкото си иска! Поканата естествено, че трябва да приемеш! Сигурна съм ,че ще помогнеш на много бъдещи и настоящи майки!
Беболина не се наранява като изпада в нервна криза,а само почва крещи и да плаче и търси майка си за гуш!

# 1 939
  • Мнения: 12 112
Дано сте лоши пророци. Много се надявам.
Много ми е мъчно да гледам от първи ред, как дългогодишен бизнес в момента загива.

Бърди, на недоспал Киликандзер, не мож се докара. Долното котенце спи по 20 часа. Rage

Хареса ми прическата на Бобчето, ама това как се поддържа?

Май съм изпуснала Мид.

# 1 940
  • Мнения: 7 356
Викаш Киликандзера може да е всичко друго, но не и недоспал Simple Smile

# 1 941
  • Мнения: 1 191
Бобчи, чудесна възможност е това, не я пропускай! Пред публика не е толкова трудно да се говори, ако подиума е освен, зрителите почти не се виждат и си като сам в залата, ако пък ги виждаш, си избери някой човек, към средата на залата заглеждаш го не в очите, а в зоната на "третото око" и започваш да говориш само на него, но всички в залата ще имат усещането, че говориш точно на тях, може да сменяш хората от време на време, за по голям обхват на публиката.
И не забравяй, че само ти си знаеш, че си притеснена, останалите хора ще гледат на теб, като на успял човек, с опит достатъчен за да застане и сподели знанията си с тях.
Пак болни Sad няма ли край вече?!
Сис, цветята са Heart Eyes

# 1 942
  • онче бонче бонбонче
  • Мнения: 16 507
Закусвах червено вино, какво ще е подходящо да направя за обяд? Thinking

# 1 943
  • Мнения: 10 920
Не искам да съм buzzkill, но смяташ ли, че наистина си подготвена по всички тези теми, за да излезеш пред хора, които има вероятност да са изчели същите книги.

Не знам кое е събитието и какво ще е нивото на участниците като знания, аз лично съм слушала уебинари и чела книги по някои от темите и изобщо не се смятам подготвена да изляза в ролята на експерт по темите.

Но в крайна сметка ако те спира само говоренето пред публика, то започвай тренировките и август с песен на събитията Simple Smile

П.П. Дописвам, че сега ми хрумна, че идеята може да е сподели личен опит просто, тогава е друга ситуация, ама пак почвай с тренировките.

Последна редакция: вт, 15 фев 2022, 14:32 от Ули

# 1 944
  • Мнения: X
Закусвах червено вино, какво ще е подходящо да направя за обяд? Thinking
Мартеница. За тази цел си налей бяло вино.

# 1 945
  • Мнения: 5 763
Аз си мисля,че Бобчита ще се справи, защото може да даде опит от първа ръка, особено по втората тема!
За обяд ще препоръчам кафе аз 😂!

Последна редакция: вт, 15 фев 2022, 15:00 от Sissy

# 1 946
  • Мнения: 15 356
Приех вече.Теоретично ще съм подготвена ,тогава би трябвало да съм в края на курса и да ми предстои стаж.Ами реших -или атака или в батака .Ще научат доста неща от мен бременните дами .
Няма как да са ги изчели ,то освен книгите има един куп лекции,проучвания ,статистики и материали до които те няма как да имат достъп,много материали ги няма и на български.Все пак аз уча за специалист и със сигурност имам информация ,която те нямат.Сали,това ми каза и брат ми .Ще се справя ,къде ще ходя .
Сирос ,косата ми е права .Изсушавам я и малко я повдигам и намачквам със стилизант и общо взето не ползвам гребен а само с пръсти я оправям.
Сиси,децата имат нужда да  чувстват страх,разочарование ,тъга и цялата гама от емоции.Аз също съм на принципа да прави каквото иска ,стига да не я застрашава .Искам да възпитам щастлив,смел и любознателен човек .Скъсани гащи ,одрани колене и мръсни ръце не са ме тревожили никога .Не искам и да улеснявам битието й ,няма да й направя услуга .Тя знае ,че съм наоколо и има моето рамо и това е достатъчно да се чувства уверена .Но за някои неща поставям граници ,да не бърка свободата със свободия .

# 1 947
  • София
  • Мнения: 10 396
Мост, стискам палци и аз.
Мис, каква е тая температура? Пфу!

Мразя Бобчита, завиждам злостно и неподправено, щото искам такава прическа и такъв цвят, а съм с дълга, гъста, много суха и къдрава коса. Вчера я измих вечерта, наплесках се с кокосово масло, бях супер до обяд и вече е съууха. Та Бобчи, давай смело и за кака си бъръльо.

Днес съвсем случайно си купих високи ботуши от естествен велур, едно палто и един пролетен шлифер. Или по случай празника. Днес е 15-ти, афтърпарти на Трифон Валентин.
ММ ми каза, че ме искал само по ботуши довечера, ма после се сети, че е на спорт (не наспорт, истинска тренировка ще прави завалията), та отлагаме.
Егати жегата стана в София, а сутринта - мъгла.

Последна редакция: вт, 15 фев 2022, 15:22 от бъръльо-бъръльо

# 1 948
  • София
  • Мнения: 9 692

Панде, пантичка яде ли още пастет 😘.

Ре, яде го засега. Даже вчера сама си поиска от него, при положение, че обичайно на закуска се налага да й изброявам какво има, за да избере менюто си, защото никога не знае какво точно иска. Е, вчера ме изненада. Още преди да я попитам за закуска сама си даде заявката за пастет. Ще се ходи до онзи магазин да пробвам техния пастет. Мож еби ще се навия и аз да направя, но първо да видя ще одобри ли по-едър от купения. Пък може после и тяхното бурканче да използвам за прикритие - да не знае, че аз съм го правила.

Сали, в университета имахме един преподавател, който все мен гледаше по време на лекции. Може пък и той да се е притеснявам и както казваш, да ме е набелязал, за да гледа в третото ми око ( макар че беше професор на преклонна възраст, но кой знае). Обаче и колегите бяха забелязали, че все в мен гледа и ме поднасяха. А аз исках да гледа другаде, за да не ми се налага да гледам и аз в него. Smile

Бобчи, браво, че си приела! Това е добър тренинг както на умението да говориш пред публика, така и на наученото.

Сис, завидях ти за нервните кризи на Беболина. Stuck Out Tongue Winking Eye Ако беше видяла в какви кризи изпадаше Пантата ( а и все още понякога й се случва), никога нямаше да ти хрумне да наречеш това при Беболина нервна криза. Simple Smile

# 1 949
  • Мнения: 1 461
Привет,група!
Мид,дано бързо да минава на малката!
Мисте,айде вече само подобряване да има при човека!
Бобчи,аз мисля,че ще бъде полезно да говориш за нещата,които си научила.
Говорене пред публика няма шанс за мен.Едва си изнасях докладите в уни,а по-лошото е,че и едва си взимах изпитите,колкото и да знаех,така се спичах, чее...

Ние сме ок.Малкия е във вихъра си и ми стопява лагерите.Ама аз това си пожелах,нека да е така, че като беше болен не можех да го гледам такъв отпуснат и безжизнен.
Не знам,обаче,дали още нещо му е дискомфортно или започва да проявява характер,ма си мрънка за щяло и нещяло .Все в ръцете ми да е и да го разнасям из стаята.Нищо не признава.
А пък аз се чувствам ааадски изморена и поспалива,вероятно някоя екстра от боледуването.
Дразня се,че времето е хубаво,а не можем да излизаме.Но нищо,още ден,два.В четвъртък ще го водим на преглед и ще правим тестове.
Дано всичко е наред и е напълно оздравял.
Вчера и днес съм доста по-добре психически поне.

Общи условия

Активация на акаунт