Да се ОПЛАЧЕМ, да го обсъдим, да намерим подкрепа...през февруари

  • 91 352
  • 3 179
  •   1
Отговори
# 3 135
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 39 258
е той нали обяви: "скептик съм за преговорите, но нека опитат."
Sad за преговори трябват двама.

# 3 136
  • Мнения: 1 463
Скай,всичко ще е наред,вярвам!Имаш палци и от мен! Heart

Ей,от дни не пускам тв и избягвам всичко излишно,но преди малко за точно 2 мин пуснах телевизора и хванах изявление.Не ми харесва това,което чух.Разтреперих се,та чак не мога да гушна детето,че ще го изпусна.

# 3 137
  • Мнения: 15 356
Скай,стискам много силно

# 3 138
  • Мнения: 3 877
Скай, много силно стиснати палци и от мен! Дай Боже всичко да е благополучно и с най-добрия финал!

# 3 139
  • Мнения: 12 129
Скай, стискам 🍀🍀🍀

И мен ме гневят новините покрай войната. 2022 да се случва това. За руското говедо ще си замълча, че ще получа бан. Дано успеят с преговорите. Дано!

# 3 140
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 564
Скайче, стискам, стискам, стискам! Ще се справи момчето ти! Вярвам!

# 3 141
  • В големите очи на малчо, а географски - София.
  • Мнения: 7 104
Късмет, Скай!

# 3 142
  • Пловдив
  • Мнения: 40 910
Скай, стискам! С вас сме! Всичко ще се подреди! Имай вяра! Heart

# 3 143
  • Мнения: 1 952
Скай, всичко ще се оправи, вярвам в това! Сила и смелост ти пожелавам! Стискам палци!

# 3 144
  • София
  • Мнения: 10 421
Скай, кураж! Днес ще стискам много силно палци и ще сте в мислите ми.
Сърцето ми се сви, като си представя какво сте изживели досега и как се чувстваш в момента.

# 3 145
  • Мнения: 2 831
Скай, стиснала съм ги! Чакам да влезнеш с добрата новина, че са успели докторите! Вярвам в това!
Мисти, извинявай, объркала съм кой ММ пътува.
Мокър е снега, локви киша, студ. Аз в последния момент в обедната почивка се мятах мартеници да избирам. Ма що да свърша тая работа докато е слънчево и топло, нееее не ми се занимаваше/нямам хъс таз година никакъв, друга даже бродирах и сглобявах мартеници за близки и приятели/.
На сестра ми избирах подарък за РД, юбилей има. Мислех цветя /живи/ в голяма кашпа, този сняг ме разколеба, минах по магазините за подаръци - "букет" с три бонбона Рафаело, мини бутилка Бейлис/има няма 50 мл/ и някакви изкуствени цветя - от 30 кинта нагоре!!!! Чесах си русата глава, чесох я, пък отидох в любимия си магазин за цветя избрах в готина дървена кашпа няколко вида нискостеблени цветя и ще се моля куриерската фирма да ги достави в приличен вид. Ръчно правен албум и картичка и пари в сметката за да си купи каквото пожелае.
Момичета трудно е, живота ни поднася много често изненади и то не от хубавите, аха се е появила светлина в тунела и се оказва, че е от насрещния влак, НО не падайте духом и си дръжте емоциите и психиката в норма. Винаги ще има за какво да треперим, но трябва да се научим да изключваме бушоните иначе, ще изгърмят. Отсявайте си психичните битки доколкото е възможно.
И на мен ми е притеснено заради войната, гадно е, че хора умират, губят жилищата си, заради едни надути пуяци, които си мерят нищожните достойнства. Гадно е че всичко е свързано с интереси, власт, влияние, пари, ресурси,  които са за един ню-ню кръг от "богоизбрани", а обикновените хорица отнасят всичко на гърба си. Историята обаче показва, че това е нормалното за човешката същност и природа. По лошо живо същество от човека на тази Земя няма!
Намирайте си хубави неща, за които да мислите, занимавайте се с хоби, четете книги, спортувайте и наспортвайте, но не се давайте на лошите мисли, те ви изцеждат силите и ви разболяват, а вие не заслужавате това!
Отивам да си налея, спирам, че май станах прекалено многословна.

# 3 146
  • Мнения: 2 170
Скайче, стискам и се моля, за пълното оздравяване на детето ти!
Нека хирурзите имат силни и прецизни ръце!
Прегръщам те горещо Heart

# 3 147
  • Мнения: 12 236
Скай, ще успеят! Стискам палци Flowers Four Leaf Clover
И за Якчето съм ги стиснала, с вас съм, момичета.
Прегръдка за всички останали, от както съм се прибрала от работа, не мога да изляза от кухнята. Да се счита за оплакване.

# 3 148
  • Мнения: 7 369
Скай, стискам силно палчета и ти изпращам много положителна енергия!

Оф, моят интернет доставчик е блокирал всички руски сайтове. Използвам руски онлайн речник, не се отваря. Пуснала съм си мобилните данни към компа и така работа.

# 3 149
  • Мнения: 5 777
Не знам какво ще се случва,но шефа ми ме пита дали паспорта ми е валиден. Тича цял ден да оправя документи за децата ( те са наполовина американчета) и ме предупреди,че може много скоро работните ни отношения да приключат!

Общи условия

Активация на акаунт