Да се ОПЛАЧЕМ, да го обсъдим, да намерим подкрепа...през февруари

  • 91 086
  • 3 179
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 3 788
Малиииии,как обичам асеновградски мавруд!!
Не знам що се сетих за такова,но с домашна сланина,ядеш ,пиеш и ревеш ...Animal Pig
Бобчи,те такива хора имат най- голям шанс за оцеляване.Аз си мислех вчера,че ако имам къща някъде високо в планината ,без нет и медии,щях да съм много добре физически и психически.Нас стресът ни разболява.Такива дето "ковикс - мовикс"им е все две и са си най- добре,щото и да го мислиш и да го слушаш ,то като има да става,ще стане и това е!

# 46
  • Мнения: 7 238
Бобчи, а вие как сте?
Уми, тъкмо днес раздадоха наградите за най-добро вино.
Вчера пък оценяваха най-вкусните сармички.
Няма да ви казвам какви еретични мисли ми се въртят в главата.

Последна редакция: вт, 01 фев 2022, 13:27 от Birdflower

# 47
  • Мнения: 15 356
Добре сме,лочим чайове и води и нямаме апетит никакъв.

# 48
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 39 049
а аз апетит не губя!

благодаря за темичката, кло. цветна и шаренка да ни е.
и за хубавите думи за моите снимкови изстъпления благодаря.
Simple Smile Simple Smile Simple Smile

# 49
  • Мнения: X
Малиииии,как обичам асеновградски мавруд!!
Имаше едно "Асеновградска малага" - божествено. Но от няколко месеца не го намира, а давам за него цяло царство барабар с принцесите.
Бобч, не се шашкай. Ще мине и замине.
Говорете ми за сладки спящи дечица, говорете ми. Маскирало се е така че никой да не заподозре каква гадина дребна е. https://scontent.fsof4-1.fna.fbcdn.net/v/t31.18172-8/10548226_72 … Q&oe=62201309

# 50
  • Мнения: 2 779
Бобчи, супичка врътни някаква. Аз чак днес сготвих едни талиятели със сос. Досега карахме на супи. Първо пилешка, после спаначена. За довечера ще направя с тиквичка и картофи. Не знам колко литра чай изпихме, на малкия му писна, а аз мрънкам, че трябва да се наливаме ако ще и на сила да е. Така по-бързо ще се оправим.
Ребра изпекох онзи ден към спаначената супа, да има и някаква мръвка, че лекарства пием, трябва да си щадим стомасите.

# 51
  • В големите очи на малчо, а географски - София.
  • Мнения: 7 016
Пазарувам от Ozone.bg
Запазвам си някои неща в "любими", промоция като пуснаха новия Хари Потър :

Вече е махнато, но аз го имам запазено

Нова промоция на същото нещо:


Ясно ми е за пазарната икономика и т.н., оплаквам си се...

# 52
  • Мнения: 12 009
Уишковото дребно Purple Heart

Бърде, някъде са раздавали сармички ли? Sleepy

# 53
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 39 049
близалчице, а КЗП?

# 54
  • Мнения: 7 238
Сиросче, тц. Само отбраното журЕ е намазало да ги опита. За останалите - снимки в местните медии Simple Smile
Виж, вино май е имало, защото гледам по снимките, че пълнят пластмасови чашки от едно буре.
Преди пандемията ставаше голям сбор, Ути участваше, от една чешма потичаше вино. Сега по-скромно.

Уиш, аз хич не съм по виното и не купувам (сега лоча домашно от дядо), но ако забележа по магазините, ще сигнализирам надлежно.

# 55
  • Мнения: 6 295
В магазина на винзавода дали няма да има 🤔.От там съм взимала разни мавруди в големи разфасовки 🤭.Помня,че имаха и бутилирано.
Бърд,колега живее близо до чешмата с виното,разправял е на скъпия какъв е номера 😁.
Ония ден ме черпиха домашно каберне,отлежавало в чисто ново буре.Ма мехлем ви казвам!Изобщо не разбрах че е същото, което ме черпят въпросните от години,но не престояло в буре.А моето домашно маврудче привършва 😭

# 56
  • Мнения: 18 447
Sunshine, а сигурна ли си, че първото са всички книги? Да не е само 1-4 част? Първо са дадени само 4 книги на снимката, отделно ги продават и в такава кофигурация. Ето от е-маг, но допускам, че и в Озон ги е имало https://www.emag.bg/kolekcija-hari-potyr-1-4-chast-88bndl-bkbkf0 … 5-bk/pd/DKGLJFBBM . Една книга на Х.Потър с твърди корици е 20-25 кинта и цена от няма и 85 лв. за седемте не ми се струва много вероятна.

# 57
  • Мнения: 7 238
О, вярно, тотално съм изключила за магазина на винпрома. Има ли го още? Аз, за срамотиите, не съм влизала никога в него.
Ренко, какъв е номерът? ВиК-то спира водата (това го владеят до съвършенство, нали) и после виното потича от някое буре с помощта на помпа? Сега, моля инженерите да не се смеят на гениалната ми мисъл Flushed

# 58
  • Мнения: 3 845
Другарки и аз при вас да се цопна. Мерси за темата!

Бобчи - ти си знаеш, проверих те аз ама давай отчети тука какво, що. Ще мине и замине бързо и без проблеми!

13 - и тебе те мислА ама ти си супер готин и позитивен човек и ще излезеш от серията бързо.

Аз се оказа, че съм с инфекция на уринарния тракт, та са ще ме слагат на антибиотици. Уф … ама няма много какво да се направи, дано поне се изчисти бързо и безпроблемно. От няколко дена и гърло се опитва да ме заболи. Дано се разминат лошите неща при всички!

# 59
  • В големите очи на малчо, а географски - София.
  • Мнения: 7 016
Sunshine, а сигурна ли си, че първото са всички книги? Да не е само 1-4 част? Първо са дадени само 4 книги на снимката, отделно ги продават и в такава кофигурация. Ето от е-маг, но допускам, че и в Озон ги е имало https://www.emag.bg/kolekcija-hari-potyr-1-4-chast-88bndl-bkbkf0 … 5-bk/pd/DKGLJFBBM . Една книга на Х.Потър с твърди корици е 20-25 кинта и цена от няма и 85 лв. за седемте не ми се струва много вероятна.
Пууу, Попи права си, май са били 4 книги, посипвам си кратуната с пепел Sad  Дам, изложих се, ще прощавате!

Общи условия

Активация на акаунт