Да се ОПЛАЧЕМ, да го обсъдим, да намерим подкрепа...през февруари

  • 91 144
  • 3 179
  •   1
Отговори
# 615
  • Мнения: 2 170
Скай, масата ти е божествена, гледките ме разтапят! За цветните дами съм с противоречиви чувста. От една страна дразнят естетските ми рецептори, от друга им се възхищавам, че не им дреме какво ще кажат някакви си хора. Искрено вярвам, че за да си щастлив трябва да си в мир със себе си и да се приемаш и обичаш.
Вкисната съм като туршия оставена на 40 градусово слънце. Пийнах си сладка карамелена, взех си хапченцата и ми се доспа.Полегнах естествено, тъкмо задремвах, по вратата задумка Халапеньо, стреснах се.Спиш ли, мам, що толкова рано? Ми щото не съм спала от миналото пълнолуние! Натиснах се и успях пак да се унеса и ето ти пристига си Недовършений и вдига шум колкото стадо пияни слонове. Толкоз със съня, сега се блещя в тъмното, а той ми прави серенада с хъркането си.

# 616
  • София
  • Мнения: 13 736
И аз се кефя на африканките. Излъчват щастие. Била съм на традиционна сватба и облеклата бяха прекрасни и цветни.
Много красиво е при теб Скай. Стриди само килпатрик ям, но тези бих опитала.

# 617
  • Мнения: 3 776
И аз им завиждам на самочувствието... вървя бодро към 40 и още не мога да се харесам.
Да ви попитам, готвих тази вечер хлебни банани (banane plantain) и хич не ми се получиха. Нямаха никакъв вкус, а си мислех, че трябва да са малко сладки. И много трудно ги обелих. Има ли възможност да не са били узрели?

Фил, и аз се бях излъгала с едни плантейни, не бяха сладки, всъщност никакви не бяха, нямаха вкус изобщо. Ползвали ги за готвене вместо картофи във Филипините например, сигурно и на други места, ама аз втори път не взех.

Честито на всички рожденици, вероятно вече на патерица, ама все пак да си дам пожеланията. Живи, здрави, най-умни и красиви да са!

За черните жени мнението ми ще ви го спестя, ама подкрепям, че така си ходят, с мигли колкото опашката на норка, ноктопластика 1 метър, задникът върви зад тях два метра, ама самочувствието - до небето. Подобни са и латиноамериканките - и там бая кич има, да те заболят очите направо. А ние, и аз в това число все се фокусираме и наблягаме на недостатъците, повечето от които не могат да се видят с просто око.

Пусто възпитание социалистическо - скромни да бъдем, да не се изтъкваме, да не се открояваме, а то в сравнение с много чужденки сме като мис Свят.

Завиждам за стридите на Скай. Ядат ми се, а нямам. И за гледките - като картини! По-често пускай, Скай, ако не те затруднява.

# 618
  • София
  • Мнения: 10 336
Ще го убия, бе, ще го излежа и поне ще се наспя. Недовършения. Налага се да спим в една стая с детето за два дена, гости имаме. Хърка, като бензинова резачка. Като го бутнеш се зъби, че не спи и до десет секунди пак се чува. Ама не спял. То леглото вибрира. Лошото е, че точно сега няма къде да се изнеса в друга стая, а той е като неадекватен, който припада и не може да остане буден за половин час. Толкова ми е крив в  момента, че ми иде да го ритна в главата.
 А той го играе обиден, че го бутам.

# 619
  • Мнения: 12 145
Явно нещо им става на недовършените тази нощ. Това да ме събуди с хъркането си не е било скоро. Направо Банциг циркуляр на трифазен ток. А ми се спиии.
Поне е кротък, вика, бутни ме, ако пак хъркам.

# 620
  • Мнения: 10 894
Филомена, така са тия т.нар. "банани", подвежда името им Simple Smile

Признавам си честно, не се чувствам комфортно с разговора за танцуващата жена.

Бъръльо, Кло, дано сте поспали, момичета.
Бъръльо, едно кресло има ли как да му сложиш довечера, май помагало да е поседнал.

# 621
  • София
  • Мнения: 10 336
Не съм спала, детето малко. Познайте кой си спи и хърка?
Ули, довечера всеки ще си спи в неговото легло вече, и ако хърка, ще можем да се разделим в отделни стая. Сега е тясното. Всички стаи и холът са заети.

# 622
  • Мнения: 12 145
Ули, криво ляво поспах, ама се събудих с главобол. И вчера следобед ме събуди два пъти. Първо ми звъни в 14:30 с търсила си ме. Ами търсих го, за да му кажа, да не ме търси, че лягам, но той нон стоп говореше. След това се прибра, преди 16 и пак ме събуди, отново говорейки по телефона, пред вратата на спнята. Сега ми е адски крив. Хайде да пием по кафе, че съмна вече.

# 623
  • Мнения: 1 493
Аре, морген и от мен!
Язе се наспа кат буба,даже не стана до нулите и през нощта!Явно приспивателния наспорт добре ми дойде!🤪😄
ММ като ляга,може да съм заспала дълбоко,пак усещам...то наместване,то оправяне,то това,то онова....понявга похърква,ама като разтреса леглото и спира!😄
Сега спи,а аз пия кафе без телевизор пуснат, като стане и първата му работа,да пусне и двата телевизора....ейййй!
Днес ще се разходя, времето ще е трепач!

Последна редакция: нд, 06 фев 2022, 08:39 от Veselina Ivanova 610776

# 624
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 39 067
светът е хубав,
светът е чудесен.
светът ... няма нужда от моята песен - каза недовършения и славеевия ми глас замлъкна.

то колко славеев толкова рано не знам, ама Горинич сам се оправи и тръгна на училище без да му напомням (много).
бащицата усмихнато си изпи кафето. то щото имаше изгладена от мен риза, но все пак усмихнат...

а аз днес ако не направя някоя глупост...

# 625
  • Пловдив
  • Мнения: 40 796
Добро!

ДобрЕ, мирувай Wink и си почивай.

Скайче, ам верно е колоритно Grin  това в Пуерто Рико ли тъй се носят или навсякъде?

Пия кафе и аз и пека ябълки на МУ...тая сутрин е по-добре. Дано мина туй чудо!

Сварих едно свинЦко, ам как да го завътря? Ей, пусто по манджите ич ме няма...някой да ми фърли лесна рецепта за винен кебап. Плийз!

# 626
  • Мнения: 12 145
За винения кебап не се вари месото, Мисти, реже се на хапки и се запържва първо в малко мазнина и след това му се мята капака, за да се задушава. Когато месото е готово му се добавят задушен лук, доматите, виното и подправките. Оставя се още да къкри, в това време се прави ориза. Рецепти за пилаф бол. Нали така се казваше ориза.

Последна редакция: нд, 06 фев 2022, 10:09 от 💙 Clo 💙

# 627
  • Мнения: 6 302
Добро утро!

😬
Забърках гофрети,направих една на дребния.Другите се правят на заспали още,да си ги пекат после.И нещо ще трябва да готвя,но идея нямам какво.За вечеря май тутманик ще направя.Две вечери зобя салата само,имам да наваксвам 😂
Аз го правя мързеливата,както Кло каза,но като е почти готово,слагам при месото малко ориз 😁

# 628
  • софия
  • Мнения: 4 180
Добро утро и от мен. Търся ви, търся ви, а вие сте се преместили в нова тема. Ама кой да се сети, че вече е нов месец. Аз с туй боледуване вече забравям кога кой ден е-те вкъщи са ми еднакви.
Сега се връщам да ви чета,че доста сте пописали. Хубав ден,момичета 🌸

# 629
  • Пловдив
  • Мнения: 40 796
Кло, моето е домашно и не става...ще го задушавам 1/2 ден. Соса ми е проблем по принцип Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт