Да се ОПЛАЧЕМ, да го обсъдим, да намерим подкрепа...през февруари

  • 91 126
  • 3 179
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 6 299
Близо си,Бърд 😂.Някаква шахта имало,и в нея,май посредством някакъв съд,слагат виното.Ако не ме лъже крехката памет разбира се 🤣

# 61
  • онче бонче бонбонче
  • Мнения: 16 106
Здрасти, банда! Да ви поздравя днес, че да не го разбере някой накриво утре Grin Ако трябва да се стискат палци - стискам, но са ми малко немощни пръстите днес, хвана ме студа нещо. Цепи ме главата и й налях биричка, да не седи празна Smile На здраве на тия дето имат нужда от такова пожелание.

# 62
  • Мнения: 6 709
Здраве желая на всички пишещи в темата! Тя е една от малките, в които липсват агресията и набиването на канчета🙂
Бобчи, стискам палци за бързо и леко минаване през ковид!
13-чке, мн ти се събра, пегръдки!

# 63
  • Мнения: 18 473
Sunshine, споко, как ли не ни лъжат, нормално е да сме мнителни. В случая Х.Потър ми е слабост, имаме и поредицата, та затова се усъмних в първата цена.

Искам на театър и вечеря. Ще си остана обаче с "Какво ще ядем? Не знам, каквото направиш. Това не ми харесва" и обичайния вечерен цирк, който децата ще спретнат.

# 64
  • Пловдив
  • Мнения: 40 780
Ох, Попи...и аз как искам да отпусна душицата нейде, ам...няма да е сега.
Ще правя пица от пиле...по-скоро ще пробвам Grin
Скрит текст:
В нета намерих, ама ще пусна довечера ако искате...Прави се блат от сварено и накъсано пил.месо/гърди/ смесено с пармезан и 2 яйца. Оформя се на блат и се запича леко. После мажеш с дом.пюре, редиш спонок, кромид, моцерела и още 15мин.
Тийна се прибра към 15ч от РД снощи...уж са поспали...Simple Smile

# 65
  • Мнения: 15 356
Мистик,давай тая рецепта .Като се оправя минавам пак на ВМНВ ,сега съм на лимони и чай 😁
Уиш,много е сладко детето ти т.нар Нахалница ,не изглежда нахална хич .
Парите за Кали са събрани .Аз спечелих на търг портмоне и днес ми го взеха и вътре жената ми сложила 4 лв да ми върви на пълно!

# 66
  • Мнения: X
Именно, Бобч. Маскирала се е и изобщо не ѝ личи колко си заслужава името Нахалница.

# 67
  • Мнения: 3 795
Аман от криворазбрани празници,значи! Туй българина,само пукница му дай!ММ се обажда да съм мятала пържолите,че било Трифон зарезан.Викам къв зарезан,бе,на 14.02.е?!И днеска и на 14.02.каза.Щом хората били казали,че се пие вино с пържоли, значи се пиело и точка.Ма туй,че Умито винен кебап готви,кой му пука?! Трябва сега и пържоли да правя..
Тоя форум си поправя както иска.20 пъти редактирах ...

# 68
# 69
  • Мнения: 1 446
Ама,Уиш,това ли е Нахалницата?Че тя Ангелче! Heart

Бобчи,дано минава леко при вас.Стискам палци!

Дарето и тя да се отчете.

Мисте,как е роднината?

Божкееее,Уми,да ти имам оплакването! Grinning
Как може да се мръщиш на вино и пържоли,каак?!?

# 70
  • Пловдив
  • Мнения: 40 780
Лайла, чакаме...нищо още...Стискам палците и се молим.

# 71
  • Мнения: X
Лайла, ангелчето е отпреди 10 години. През март ще стане на 16, има пърсинг на лявата вежда, гледа лошо и ще ме одере жива, ако пусна нейна актуална снимка където и да е.

# 72
  • Мнения: 3 795
Лайла,ма аз трябва да ги купя и изпека,бе душа,не само да ги ям! За тва мрънкам, но дето викаш ...бели кахъри Wink

# 73
  • Мнения: X
Уми, кажи на ТУ, че във винения кебап има вино, следователно е тематичен за празника.

# 74
  • Мнения: 1 191
Кло, благодаря за новата тема! Да ни върви по вода месеца!
Тарти, палчета и от мен!
Уиш, да ти е жива и здрава нахалницата! Красавица Heart Eyes
Божее, какво ми става днес, не знам?!? Не съм спряла да ям, започвам със сладко, минавам на солено и после пак сладко. Два пъти редувам шоколадови бонбони със сладки макарони на фурна, толкова храна за пет дни не ми се събира. Дано ме изненада позабравения цикъл, че ако не е от това няма да свършат добре нещата Animal PigAnimal Pig2Animal Pig

Общи условия

Активация на акаунт