Да се ОПЛАЧЕМ, да го обсъдим, да намерим подкрепа...през февруари

  • 91 130
  • 3 179
  •   1
Отговори
# 1 710
  • Мнения: 7 243
Уинд, и аз с този довод излизам - не са в сезон, гадни са, скъпи са JoyJoyJoy Та, стискайте палци да се разкандардиса. За миг ми мина мисълта да го изпратя у Мързелота Simple Smile

# 1 711
  • онче бонче бонбонче
  • Мнения: 16 106
Анди, честито бебе и бързо ставане на крака, ама не бързай много със ставането че сега му е времето да се наспиш  наведнъж за следващите три месеца Grin
Flowers Bouquet
Романтичното е да зарадваш милото, па било и с тиквички,
Скрит текст:
да му поднесеш с виличка до устенцата, да му потече олио по брадичката, да обършеш с пръстче и да се нацелувате со все оцета, копъра и чесънчето. Ама си купи някоя по-евтинка, но джиджана блузка ако се накапеш да не ти е жал и да не мислиш за перилни препарати докато се гушкате Revolving Hearts
У нас валентинската вечеря ще е днес, утре убавецът има турнир билярд (╯°□°)╯︵ ┻━┻ Тортичка правих, вече се изяде половината. Голям валентин ще се влачи цял ден.

# 1 712
  • Мнения: 1 191
Bird, има рецепти в нета, но не съм сравнявала с моята. Това, което правя е по рецепта на моя приятелка, която беше женена в Турция. Два моркова, два картофа, глава лук, супена лъжа джоджен, че и малко отгоре, задушавам в олио (зехтин), хубаво да си пуснат ароматите, добавям вода да поврът и поомекнат, добавям пакет червена леща от 500 г, като всичко се свари, слагам сол и пасирам. В отелен съд, запържвам масло и за секунда обръщам червен пипер сладък и лютив, ако обичате. За цвят, ако имаш може да добавиш стръкче шафран. Изсипвам към пасираната леща и готово. Много бърза супа е. Сервира се с резен лимон, аз повече я харесвам без.
За утре нямаме никакви планове, ако имаме настроение и желание всеки случаен ден, може да ни е празник. За 8 март, от сега казвам, че го ненавиждам. Покрай старата ми работа на толкова пияни, държани на въже цяла година и скъсали синжира жени съм се нагледала, че...

# 1 713
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 327
Приключих. Ходихме до едно село да вземем един шкаф, как го примъкнахме с ММ, не е важно. Една пилешка супа и постно зеле сготвих, две перални прострени, сега разтоварвам миялната и се стоварвам с лаптопа в леглото. Мислех кекс да правя и качамак да варя, ама или ще е надвечер, или отложено във времето.
Мисте, стискам!

# 1 714
  • София
  • Мнения: 13 701
Тарти, нали разбираш, че в един момент ще трябва да ни кажеш с какво сте се захванали. Стискам ви палци и смятам, че е добър момент. Големи деца, а вие още млади.

# 1 715
  • Мнения: 1 191
Мисти, зло да го забрави вашия човек! Стискам палци, да се възстанови бързо и без усложнения!

# 1 716
  • Мнения: 1 898
Някой щял мъж да ми праща... ми да дам моичкият в замяна... ще ремонтира де що има за мънички ремонтчета, ще измие прозорците, ще размести секи диван да изпрахосмучи и ще иска да яде каквото и да е. Претенции няма... стига да не са ориз или картофи.  Ей заради тез неща не го търпя да  ми се мотка у дома в почивните дни.

Пепигрийн, аз ви разбирам. Също имам дете с увреждане. Този спрей няма ли дълго пръскало? Иначе... не знам как ше стане. Пръскаш и където отиде... надяваш се поне малко да е там, дето трябва...

# 1 717
  • Мнения: X
Мързелота, може ли ни в клин, ни в ръкав, да кажа, че си пич?

# 1 718
  • Мнения: 1 898
Хах, може...
и аз така Simple Smile
Той и ММ навремето така решил, та затова си ме бил харесал...

# 1 719
  • Мнения: 3 848
Не можах да видя Мисти защо има нужда от палци ама ги стискам и аз.
Калпазанка ни разказва играта, период на свикване дето викате. А аз имам чувството, че всеки път като легна и стана ми е за първи път. И органите са ми във вагината (сори малко подробно звучи ама нали да добиете представа 😀)

# 1 720
  • София
  • Мнения: 13 701
Ади, радвам се, че писа. Сега предполагам, че е розовичка и сладичка бебка. Поне след секцио са по-хубавки 🤣. Синът ми, нормално роден месец преди термин беше като герой от "извънземното".
Триседмици отне да заприлича на нещо.

# 1 721
  • Мнения: 3 848
Ре, ами не точно. Розова не е, но като почне да се дере, става червена за секунди, чак се плаша. Има коса и косми по гърба, които се надявам да паднат скоро. А да и сплескан нос

# 1 722
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 327
Тарти, нали разбираш, че в един момент ще трябва да ни кажеш с какво сте се захванали. Стискам ви палци и смятам, че е добър момент. Големи деца, а вие още млади.

Е, бива я! Разбира се, че ще ви кажа. След около месец и снимки ще ви покажа. Заведение на плажа Blue Heart Много добри условия улучихме, но спънките са още по- добри, както винаги при нас. Ама ще го преживеем, смятам. Живот и здраве, и с палци от ваша страна, след около 45 дни всичко трябва да е ток и жици! Просто ни уцели в такъв момент, че бяхме тотално неподготвени, изсипахме всичките си спестявания, мама ни помогна допълнително и скочихме.

# 1 723
  • Мнения: 2 785
Мързелотке, марш в ъгъла да се срамуваш от оплакванията от този СМ/свят мъж/. Чисти, бърше прозорци, ремонтира, не капризничи много, направо Бабчето да му оплете едни крила.😃

# 1 724
  • Мнения: 7 197
Здравейте, дружинка Grinning

Днес ударих едно бързо ОИ. Пробвах си новата безкабелна прахосмукачка, за половин час овършах целия апартамент, много съм доволна!
Метнах една тиква да се пече. За вечеря имам свински уши, мням-мням Blush

Вчера почнах да чета Дегустаторките и сега пак засядам на нея.

Мистик, стискам палци!

Мързелотке, какъв е този мъж-еднорог? Да го пазиш това съкровище Stuck Out Tongue

Общи условия

Активация на акаунт