Да се ОПЛАЧЕМ, да го обсъдим, да намерим подкрепа...през февруари

  • 91 345
  • 3 179
  •   1
Отговори
# 1 725
  • Мнения: 7 364
Мързелотка се хвали завоалирано Simple Smile

# 1 726
  • France
  • Мнения: 13 056
Мързелота, а свекървата пращаш ли?

Оплаквам се от лошо организация. Един път да оставя нещо на ММ и най-вече на приятелите му и... приказката за вълка нали я знаете?

# 1 727
  • Мнения: 1 944
А, нея не я давам. Кой ше праща кутийки? Ето, днес пак имам... дошла, докато ни няма /има кключове от вкъщи/, оставила букранче леща, 2 буркана свинска супа, 2 буркана домашно кисело мляко /аз таа гняс не я ям, само за мъжо е/, кутия руло Стефани и масленица. А масленицата е питка със сирене и мноооооого масло. Уникално вкусна е. Аз и малката навряхме по две парчета. Баткото не, разбира се, той такива неща не яде Smile

# 1 728
  • София
  • Мнения: 14 043
Тарти, нали разбираш, че в един момент ще трябва да ни кажеш с какво сте се захванали. Стискам ви палци и смятам, че е добър момент. Големи деца, а вие още млади.

Е, бива я! Разбира се, че ще ви кажа. След около месец и снимки ще ви покажа. Заведение на плажа Blue Heart Много добри условия улучихме, но спънките са още по- добри, както винаги при нас. Ама ще го преживеем, смятам. Живот и здраве, и с палци от ваша страна, след около 45 дни всичко трябва да е ток и жици! Просто ни уцели в такъв момент, че бяхме тотално неподготвени, изсипахме всичките си спестявания, мама ни помогна допълнително и скочихме.
Това ми е мечта,   която никога няма да осъществя. Желая ви успех и искам да пия коктейл.

# 1 729
  • Мнения: 2 268
Тарти, и от мен успех, сигурна съм, че ще имате такъв.
На Мързелота много ѝ завиждам за свекървата, моята дори не се обажда да чуе живи ли сме. Не са лоши хора, всъщност, просто им е приоритет дъщерята, не сина. Все пак, не мога да не кажа, че направиха и нещо много голямо за мен. Когато мама почина, ни приеха при тях, на вилата, на въздух за десет дена, да се освестя и разсея. И ставаше всяка сутрин рано жената /понеже аз ставах в 6/, за да ми направи кафе и палачинки, само за мен, за закуска.
Лайла, Heartpulse
Мисти, стискам пак!

# 1 730
  • Мнения: 499
Ни Трифон ни Валентин няма край мен 😊. На тръстиката съм утре. Ден като ден. Стискам палци за болния човек. Адриана започва веселата част с бебчето. Ще се напаснете спокойно. Thirteen успех в начинанието. Пък знае ли се може да дойдем коктейли да пием 🍹

# 1 731
  • Мнения: X
Ай, ся, тръстика. Аз работя 7 дни в седмицата, обаче съм активна спортистка. А утре - двойна тренировка. Wink

# 1 732
  • Мнения: 5 771
Това със заведението на плажа е мечта на ММ 😜! В моите мечти аз не работя,а само пия коктейли на плажа 🥰!
На Мързелота свекървата и аз я искам!
Трябва да си наритам задника,че другата седмица имам изпит!

# 1 733
  • София
  • Мнения: 9 706
Тарти, орисвам ви да имате успех! 🍀

Адри, Малката Пандичка също се роди с рунтаво гръбче, по-точно в долната част на гърба. Постепенно се махнаха космите от гърба, няколко години отне, но педиатърката каза, че е до ген. Иначе краката й са си доста космати и това вече я смущава (на 8 г. е). Светла кожа с тъмни косъмчета. Като мен е в това отношение.

Пуснах пералня. Нещо вътре дрънчи обаче . От прането е, не от пералнята, поне така звучи. Уж само клинове на детето и блузи. Не се сещам нищо с копчета, ципове и катарами да има. 🤔

Лежа, пия чай и проклинам лакомията си. В МОЛа докато пазарувахме кецове на щерката мушнах една пица. Такива киселини ми докара! 🤕

Някой пита за готвене. Глася зеленчукова супа. Утре - свинско с кисело зеле.

Бобчи, тоз преподавател нали за съня говори. Затова така успива с гласа си. 😝

# 1 734
  • Мнения: 499
Ай, ся, тръстика. Аз работя 7 дни в седмицата, обаче съм активна спортистка. А утре - двойна тренировка. Wink
Тоя спорт някак не ми се удава 😏Уиш. Тренирах по малко на младини ама на лоши резултати и сега на 1-2 години 1-2 пъти  спортува. Лош състезател съм, несерЬозен😂

# 1 735
  • Мнения: 1 944
Ма вие за нашия спорт ли говорите? За наспорта?
и аз толкоз време да не мога да вдяна... резил

# 1 736
  • Мнения: 2 830
Аааааа, как без наспорт?! В момента вече тренирам. Цаката е малко, но редовно. Ако е твърд алкохол е около 50 мл, ако е вино 100-150. Достатъчно да релаксирам и да си доставя малко удоволствие без да прекалявам, двете неща в един ден/вечер пия само ако имам или аз съм на гости.
Психически се подготвям за понеделника, ОИ отметнат, аз изкъпана и по гръб с таблета, само Пенка трябва да спре да се върти, че да просна дрехите.

# 1 737
  • София
  • Мнения: 9 706
Аз вече проснах прането. Единственото, което би могло да трака от дрехите е една декоративна метална капса от блуза на детето. С размер на монета от 50 Ст. е капсата. Надявам се, че тя е била.

# 1 738
  • Мнения: 15 356
След месец диета и никакъв спорт,МУ ми донесе подранилия подарък-розов джин,тоник,две кутии цигари.Наспорт,дружки!

# 1 739
  • Мнения: 499

Черпя с гледка от следобедната разходка навява мисли за наспрот с червено вино може би. 🍷

Общи условия

Активация на акаунт