Отговори
# 495
  • София
  • Мнения: 1 413
Ами на нищо не ми прилича, честно казано. Плоден сак пък със сигурност не е.

Не питате ли лекаря какво е това? Странно как така се ходи на преглед и после се питат в интернет хора, които нямат нужното образование да отговорят. Боб да хвърляме - не сме лекари.
Не е сериозно. Ако АГ не питате, то кой??

Последна редакция: ср, 22 май 2024, 18:03 от NadezhdaML

# 496
  • Мнения: 10
Здравейте искам да попитам тъй като цикала ми този месец не е както трябва 2 дни само ми прецапа  леко  на 10 май си направих тест който беше отрицателен от няколко дни ми се гади и ми е едно умаляло възможно ли е да съм бременна

# 497
  • Мнения: 83
Здравейте искам да попитам тъй като цикала ми този месец не е както трябва 2 дни само ми прецапа  леко  на 10 май си направих тест който беше отрицателен от няколко дни ми се гади и ми е едно умаляло възможно ли е да съм бременна
Пусни кръвен и ще разбереш дали си бременна.

# 498
  • Мнения: 409
Здравейте искам да попитам тъй като цикала ми този месец не е както трябва 2 дни само ми прецапа  леко  на 10 май си направих тест който беше отрицателен от няколко дни ми се гади и ми е едно умаляло възможно ли е да съм бременна

Всичко е възможно. Може кръвен да си пуснеш, но ако не ти се разкарва и не ти се чака, обикновен тест вкъщи също може. Колко дни са минали от последния истински цикъл?

# 499
  • Мнения: 10
На 5 и на 6  ти май ми  прецапа само а миналия месец ми дойде на 8 април

# 500
  • Мнения: 409
По-лесно за четящите е да се каже брой дни от цикъла вместо дата, но според тези дати, един обикновен тест би показал със сигурност вече.

# 501
  • Мнения: 10
Пуснах си кръвен тест резулата е 0.21 това отрицателен резултат ли е

# 502
  • София
  • Мнения: 13 762
Категорично отрицателен.

# 503
  • Мнения: 1 239
Здравейте! Трябваше да ми дойде цикълът преди 8 дена, но имаше само леко зацапване 1 ден. Според вас на какво се дължи? Тестът беше отрицателен

# 504
  • София
  • Мнения: 1 413
Задържан фоликул е възможен вариант, хормонален дисбаланс.

# 505
  • Мнения: 9
Здравейте мами много съм притеснена и объркана на мен менструалния цикъл ми е винаги точен всеки месец на 21-22 число ми идва,но този месец ето че ми закъснява с 5 дни,дори нямам симптоми че трябва да ми дойде.Направих си тест за бременност отрицателен. В момента се намирам в Кипър ходя на работа на обед се прибирам чистя ,готвя,грижи за двете ми деца едното е на 1 година а другото на 2 и половина и нямам никакво време  да ида на преглед. А вие как мислите ?Има ли някоя мама която може да си изкаже мнението.Много съм притеснена ние с съпруга ми се пазим и не плануват 3то бебе 😉 та ако съм бременна какво ще се правя нз.

# 506
  • Мнения: 25 897
Кръвен тест ще покаже най точно.

# 507
  • Мнения: 9
Кръвен тест ще покаже най точно.
е да но аз нямам никакво време да ида на преглед 😥 с тези дечица а и няма кой да ми ги пази.

# 508
  • Мнения: 9
Кръвен тест ще покаже най точно.
Задържан фоликул е възможен вариант, хормонален дисбаланс.
какво означава задържан фоликул ?🙂

# 509

Общи условия

Активация на акаунт