Любители на кучета - 126

  • 24 926
  • 757
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 550
Да е пълна със здрави и щастливи ушатковци новата ни тема!
Благодаря, Сиви!

Един рошав Фют!

# 16
  • София/Перник
  • Мнения: 983
Еееех, красотички! Душички ❤❤❤❤
Данък пресен от преди секунди:
Ще лягам, мдааам


Вече спяяя... почти...

# 17
  • Пловдив
  • Мнения: 2 419
Благодаря за новата тема!
Направих една импровизирана нощна сесия като разбудих спящите красавци с един котешки стик. Действа като кана кафе - и двамата се ококориха веднага и даже никой (Саске) не беше набит.

# 18
  • Sofia
  • Мнения: 4 576
Какви прекрасни носове и лапички!

Напоследък май само Ей такива полегнали пози упражняваме

# 19
  • Мнения: 1 046
А, Джини Ви пожелава лека нощ! Напоследък така спим- след като изяде няколко постелки ѝ купихме възглавница за стол от Джъмбо и понеже е розАвка и мекичка си я пази като наследство, нощем:

Шъ Въ замоля да не коментирате порасналите ѝ задни части....това е просто оптическа илюзия, не е нито ген наследство от почти четвъртитата ѝ майка, нито резултат от добрата храна, дето ѝ даваме( за нея всичко е добра храна), но кантара не лъже и ще трябва да минаваме на диетка, май?!?

# 20
  • София
  • Мнения: 460
Благодаря и аз за новата тема, такова настроение дава
Данък след обяд, че чистих сняг и не остана време, сега ще се наслаждавам на   вашите Heart Eyes

Последна редакция: ср, 02 фев 2022, 16:25 от Boriana33

# 21
  • Мнения: 516
Здравейте, Кио преминава през същото, през което минава и Каду… От понеделник вечерта е така. Не е повръщала вече от 24 часа, но дриска като луда. Не съм спала цяла нощ. Пие си хапченцата, но явно иска време. Хапва и пие вода по съвсем малко. Понеделник вечерта беше най-големия зор, след 5 повръщания нямаше сили да слезе и изкачи стълбите, когато я изведох да пишка. Подпирала съм я през цялото време. Изписаха й еманера и алмагел А сироп, удариха й инжекция против повръщане и болкоуспокояващо. Малко живна, иначе беше труп. Много ги изтощава повръщането.😔 Стиснете по едно палче да се повлияе вече (днес й е втори ден на хапчета) и да се наспим довечера.😄

# 22
  • Мнения: X
Милата Кио! Да й минава бързо и на нея!

# 23
  • Варна
  • Мнения: 10 558
О,милите. Калеси,  на мен ми казаха кучешки грип,стискам палци бързо да се оправя ❤

# 24
  • под тепетата
  • Мнения: 9 292
И при тях май има вълна. Да оздравява бързо Кио!

# 25
  • Северозапада
  • Мнения: 5 472
Бързо оздравяване на болните!
Куче ли е или шапка 🤠

# 26
  • На земята
  • Мнения: 215
Хайде и ние да се запишем със снимка от вчера. Сутринта не смогнах със задачките. Ние още се учим да ходи по нужда където трябва, днес категорично не пожела навън да си свърши работата. Добре, че има памперс да се спасяваме.Честно да си кажа с котките ми беше по-лесно приучаването, дано се справим и с нея.
Бързо оздравяване на болните душички. То наистина да гледаш куче е като са гледаш дете.
 

# 27
  • Мнения: 3 550
О, милата Кио! Да ѝ минава бързо.
Момичета, ние пак сменихме Про Плана с Акана. Обаче ползвах мерителната чашка на старата храна и не бях много сигурна какво количество даваме, та днес  измерих с кухненската везна. Оказа се, че 30 грама е наполовина на дажбата, която получава на хранене от седмица. И ми се стори ужасно малко. Ще ходя да питам за мерилка днес. Иначе дребен си изяждаше всичко, обаче на изхода количеството беше огромно - това ме накара да проверя.
Змия, вие как мерите за Холи?

# 28
  • Мнения: X
tziff, и това ще мине. Малки крачки.
Ние бързахме изведнъж да я научим на всичко и страшно се фрустрирахме, че нищо не се получава. И започнахме с отделни задачки. Рила вече не пишка вътре. Май само миналата седмица малко от радост като се е прибрал ММ. На дневен ред е стоенето сама вкъщи. И там се справя криво ляво. 100 пъти съжалявам, че не го минахме това, докато беше мъничка и не можеше да лае силно.
Търсим сега училище. Хем да научим нещо, хем да свиква да вижда други кучета и да не се убива от дърпане като види такова на улицата. От едното училище предлагат даже 3 оъти в седмицата да оставяш кучето там като на детска градина. За лятото би било супер да си тича по цял ден навън на слънчице.

# 29
  • София
  • Мнения: 986
Привет, от нас - ще издебна да направя свястна снимка на младежа Капонски, че все е завит презглава под одеялото тези дни.
Лютиче Аз понеже имам база за сравнение куче - дете, разлика има Laughing , и ти пожелавам да я откриеш Hug Рила е много грациозна дама, как само позира !
Магни Аз мерителна чашка не ползвам, само кухненска везна ... ФютЧи е чуден! Както и всички останали муцунки - радост за душата сте, хей!
Стискаме палчета на болните да оздравяват бърже!

Общи условия

Активация на акаунт