Нова година-къде?В къщи или на заведение?

  • 4 508
  • 109
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 603
знам че е рано още да се мисли затова,но все пак исках да видя дали има и други като нас Mr. Green.В интерес на истината ми е по добре вкъщи,защото сме с децата,а и си приготвям всичко аз,вярно е,че сервираш,отсервираш,чистиш,но нали го правя всеки ден  Crazy .Може би съм луда,но ....,а и тез пари дето ще ги хвърлим за една вечер на заведение,бих могла да зарадвам децата с нещо,което си заслужава и ще им е от полза  newsm78

# 16
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Сигурно у нас - само с децата. И не заради парите, а май остаряваме и не ни влече по купони Mr. Green

# 17
  • Мнения: 22 908
У дома,най-вероятно.Искам да сме с детето,досега все сме били някъде-в чужбина,по заведения.А и Дани вече е голям и ще му липсваме.

# 18
  • Мнения: 6 164
Вкъщи с бебето... Sad

Абе я да се съберем всички и една отделна гооооляма стая само за децата! Crazy Приспиваме ги и продължаваме... Mr. Green

# 19
  • Варна
  • Мнения: 7 702
В Троян при нашите за коледа,че много мрънкат иначе,а на нова година с мацките на ресторант. Дъщеря ми се пазареше да ходела на някъкъв купон,че и сестра си да вземела ама нема да стане и тая година пък за догодина ще видим.

# 20
  • София
  • Мнения: 5 605
Бабите ще ни гледат детето, а ние с приятели ще сме на Велинград!

# 21
  • Мнения: 201
В домашна обстановка, както винаги.

# 22
  • Варна
  • Мнения: 7 702
Бабите ще ни гледат детето, а ние с приятели ще сме на Велинград!
Ще кажеш ли къде ще отседнете във Велинград и въобще какви са условията за прекарване на празнека там ако си запозната?

# 23
  • Мнения: 6 390
Ние при всичкои случай сме с детето, така че предполагам вкъщи, или на една вила в планината с още едно семейство с деца Wink

# 24
  • Мнения: 2 897
Не сме решили още,може би в къщи Thinking

# 25
  • София
  • Мнения: 3 271
За сега ще сме си в къщи  Grinning

# 26
  • Sofia
  • Мнения: 69
Тази Нова година ще се веселим у дома.Това ще е пьрвата Нова година на моето бебе,не бих я пропуснала за нищо на света.

# 27
  • Има много детски смях.
  • Мнения: 3 152
Далече ще сме, в Швейцария на гости на приятелка.  Party

# 28
  • там от където съм
  • Мнения: 1 073
Преди да се роди малката,винаги бяхме някъде.Сега не правим планове защото винаги се случва нещо непредвидено.Но най-вероятно в къщи!

# 29
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Абе я да се съберем всички и една отделна гооооляма стая само за децата! Crazy Приспиваме ги и продължаваме... Mr. Green[/color]
И всички деца да спят в една стая? Laughing

Общи условия

Активация на акаунт